0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar iki gündür oglumu süttrn kestim ama dğn geceden beri gögsüm inanılmaz agrıyor ve çok şişti sabahta ateşlendim titreme geldi halsizim banyoya girip sagdım biraz ama ne koymam lazım agrıyı alması için sabun koy dediler taze nane dediler 

8 Cevaplar

0 oy
(6,047 puan) tarafından
Taze nane ile ağrısız kesildi benim canım. 
(6,047 puan) tarafından
Hayır canım ağrım olmadı öyle.
(23 puan) tarafından
Benşmde azaldı canım aldı biraz agrısını. Bşrde ilk gece naaıl geçti memeden keserken çpk zorlandı mı bebegin
(6,047 puan) tarafından
İlk gece biraz ağladı ama ben gece yemek falan vermedim alışsın istemedim. Ağladı ağladı sustu ertesi gün ne meme istedi nede ağladı . Gogsumde zaten naneleri görünce boceklenmis dedik. İstemedi
(23 puan) tarafından
Yemek yemesi nasıl düzeldi mi birde sabaha kadar uyuyor mu artık
(6,047 puan) tarafından
Evet yemeği düzenli yerdi zaten gündüz. Ben uyutmadan çorba falan veriyordum sonra yatırıyorum gece kalkmiyordu. 2 yaşındayken kestim 5 yaşına girecek şimdi.
-Reklam-
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Geçmiş olsun neden kestiniz peki bende vakti gelince keseceğim beni de bu şekilde etkiler mi ki 
(23 puan) tarafından
Canım oglum 15 aylık ve tam 40 dakikada bir memeye kalkıyordu ve ek gıda yemiyordı artık uykusuzluktan çok zorlanıyordum diger çocugumla ilgilenemiyordım o yüzden kestim
(1,615 puan) tarafından
Yaaa benim oğlum 11 aylık biliyorsun dur belki çok paylaştım burda 3 aylıkta hamileyim ilerleyen zamanda bende bırakıcam mama denedim içmedi süt verdim içmedi yemek yiyor çok şükür ama öyle çok sık beni emmeye kalkmıyor emdiği yetiyor uyuyor
(23 puan) tarafından
Anladım benimki gece devam sütü verdim içmedi süt içmedi su içirip yatırdım uyandıkça bakalım bu gece nasıl olacak ikinci günümüz. Bebegim çok aşırı kalktıgı için kestim bende
(1,615 puan) tarafından
Anladım canım Allah yardımcın olsun
0 oy
(594 puan) tarafından
Birden mi kestin canım
(23 puan) tarafından
Evet canım diger türlü azaltarak denedim olmadı
(594 puan) tarafından
Hmm ben azaltarak kestim 3.gün olmadı bişi suanlık
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Canm rahatlicak kadar sağ ama hepsini degil ben bu sekilde kestim bi sorun olmadi
(23 puan) tarafından
Çok az sagdım elimle ama gene çok faydası olmadı
(5,272 puan) tarafından
Az degil can sag o sislik agri gecene kadar hepsinide sagma rahatlataca kadr birde elle degilde şu gogus pompasi var manuel eczaneden aldim cok iyi
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Lahanayı buzluğa at sonrada gögüsletine koy 3 günde agrılar gider duşta soğuk auyla yıka
0 oy
(745 puan) tarafından
Lahana da koyuyorlar sanırım haşlayıp 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Ne kadar lik oldu bebeğin cnm 

Ben şey düşünüyrm böyle ağrı olmaması için bı anda dgl de azar azar biraktirip

Sonra tamamen oda unutunca en azından mastit olmamak için az az sağıp sütü kesilmesi için ugrasicam sanırım
(23 puan) tarafından
16 aylık olacak canım bir hafta sonra. Dedigin gibi denedim gündüz vermeyip gece verdim grcede aynı şekilde meme diye kalktı gündüz çok bunalttı baya bi zorlafı memeye aşırı düşkün çünkü sırf meme yüzünden ek gıda yemiyor verimli uyumuyordu
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Nane ye yada sıcak suya at iç ılık duş yap parol ve aspirin kullan.Ben de 18de başladım kesmeye bunları yaptım çok şükür ağrımadı
(23 puan) tarafından
Tamam canım saol deneyecem herşeyi deniyorum. Birde kaç gğnde bitti sütün tam olarak
(7,935 puan) tarafından
Bittimi bitmedimi bilmiyorum belkide isteyince versem emse gelir.Benim göğsüm yumuşaktı ama çocuk emince süt geliyordu.oğlum 22aylık
(23 puan) tarafından
Canım şu an benimki çok sert ve agrıuor iki gğne geçer dediler bakalım. Birde geceleri nasıl geçti ilk kestigin gece falan
(7,935 puan) tarafından
Benim oğlan biraz geç yatıyor 1-2gibi .Sütten kestikten sonra hiç gece uyanmadı .Eskiden 1de2uyur 4-5gibi emmeye kalkardı.Akşam yatmadan önce iyice doyurman gerekiyor
(23 puan) tarafından
Tamam canım öyle yaparım saol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 99 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde B. Sema (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 189 göst.
19 Ekim 2022 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 98 göst.
0 oy