0 oy
901 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Kaynanam sürekli bebek olunca orda kalcam iste yap bana ver sen yemek temizlik yaparsn bize ben bebekle gezerim herkesten bebek  arabasydi bebek seyleri istiyor sürekli böyle seyler diyor ismine bile karisıyor esinin ismi olucakmis yapmak istemiyrm stres yapiyorm 

26 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından

5 yasinda kardesim var erkek kardesimin 8 aylik oglu benim 7 aylik kizim var :D kaynana gelin ikisinin de çocuğu var yani en güzeli 

Senin yerinde olsam kaynanadan uzaga tasinmadan cocuk yapmam.
-Reklam-
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Boşver takma sen yap bebişini tepkini köy zaten sonradan karişmaz
0 oy
tarafından
Gezdirmekle olmuyo 1 saat bak desen eli ayagina dolasiyo hicbisey yapamaz hersey lafta benimki de bana verin siz baska yapin siyo saçının telini bile vermem ona bakip da niye cocuk yapmayacakmisim o kim oluyomus bi kac kere tersle daha diyemez
0 oy
(5,456 puan) tarafından
Tavrını koy canım ne olursa olsun herkes haddini bilsin her b.ka karışılmaz eşin de iki laf söylesin korkmasın birşey olmaz 
0 oy
tarafından
Dogunca toz oluyorlar merak etme
(350 puan) tarafından
Bebek gormeye gidiyrz bak tek basina bakilmaz agliyor bak soyle bak boyle esimde onay veriyor bak bakamazsn sen diyor
tarafından
Valla tek bakmak.cidden zor ya 4 ay annem yanimdaydi allahtan simdo tek bakiyorum aksami aksam esiyorum esim gelsin diye. Ama kaynanan bu kadar atip tutuyorsa gelmez benimkide atip tutuyordu 2 gece kaldi 5 ay boyunca dahada gormedi torununu hic
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Bu kadar olduğuna göre esin bisey demiyor galiba ...ama nereye kadar yapmican çözüm lazım buise

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 168 göst.
24 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eminebbk (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 332 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 439 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,521 göst.