0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından
Merhaba ablalarim öncelikle yaşım 18 bir yaşında kızım var 16 yaşında halamın oğluyla evlendim kaynanam da berdel evlenmiş dayımla(annemin erkek kardeşi babamın ablası)  neyse  benim akraba evliliği  eşim beni sevmiyor eve gelince yemek yiyip yatıyor benimle konuşmuyor kiziyle pek ilgilenmiyor kısacası ilgi ve sevgiye muhtacım ama ondan bunları görmüyorum bu türlude boşanmak istedigimi soyleyemiyorum çünkü babam ve abim aşırı kavga ediyorlar of  bilmiyorukm ne yapacağımı bunaldim artık  

10 Cevaplar

+2 oy
(5,311 puan) tarafından
Boşanmadan önce eşinle iletilime geçip sorunun kaynagına imeyi denesen 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya senin is cok fena ama once ailene soyle.derim
0 oy
(7,862 puan) tarafından
Hep mi böyleydi  sebep ne, bastan böyle haraketleri varsa ozaman boşansaydın keşke çocuk olunca zor oluyor 
0 oy
tarafından
en çok yıpratıcı olan psikolojik şiddet ilgisiz sevgisiz yaşayan anne büyüyen çocuk ilk önce siz deneyin ilgi sevgi gösterin belirli bir süre çabalayın elinizden geleni yaptığınıza inandığınız da olan size ve çocuğunuza oluyorsa gerekeni yapın gönlünce olsun herşey 
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Canım ilk eşinle konuş sıkıntını  anlat baktın cozemiyorsunuz sonra düşün boşanmayı 
0 oy
(339 puan) tarafından
Bende 14 yaşında evlendim 15 te bi kızım oldu ilk 1bucuk yıl muhteşem di ama sonra çok kötü oldu çalışmaz di etmezdi görümceler sürekli laf söylerdi ailesinin sözünden çıkmaz di 1.de annemlere gittim gelip özür dilediler babam da gönderdi beni 2. Oldu bu sefer de annem yolladı 3. De tamam dedim artık ailemin yanına gitmedim boşandım aradan 1 yıl geçti boşanmam la ben tekrar evlilik yaptım 19 yaşında şimdi de bi oğlum var 2 aylik 22 yaşındayım şu an çok mutluyum huzurluyum  bende yaşadıklarımı sana anlatmak istedim sen bilirsin senin hislerin nasılsa öyle davran
tarafından
Canım yanlış anlamazsan neden oyun oynucak yaşta evlendin ? Kim zorladı
0 oy
(1,175 puan) tarafından
İlgisizilk sevgisixlik cok zor sen neistiyırsan onu yap cnm. Birde niye sürekli akraba evliligi yapılıyor sizin soyunuzda anlamıs deglm başka birisi olmuyor mu dısardan. Ne bliym kuzeninle evli olmak bana cok degişik geliyor kuzenin o senin yani kardes bi nevi bikmiyoeumm
0 oy
(383 puan) tarafından
Yasnda daha kucuk kuzum benim ani kararlar verme ne yasadgnida tam bilmiyorum gerci burdan yorum yapmak kolay ama iyi dusun artısını eksisini bir aileyi kurmak kolay degil ama ykmak kolaydr bosanrsn neler kaybedgni bosanmazsanda neler kaybedcgni iyice dusun ve en onemlisi karsndaki insanla konus gun olup aksam oldgnda sonucta ayni yatagı paylasyosnz karslklı otrup konusun 
0 oy
tarafından
Çok yakın akraba olduğunuz için bir şeyde diyemiyorum genede bir konuşmayı dene 
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Esinle konuş canm bak çocuk da var arada ins düzelir 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 710 göst.
5 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Elanur__ (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 587 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 935 göst.