0 oy
463 göst.
Diğer kategorisinde (394 puan) tarafından
Dedim ya kaynanam bana yollanan paraları aliyo diye hatırlayanınız vardır.  Bugün kızımın aşı günüydü rotavirüs olucak diye biliyoduk ama 5 aylıkken olucakmış ebe 1 ay sonra getir dedi aşıyıda  380 liraya aldık geri verdi kaynanam parayı geri aldı şimdide tuttu beni kocana şöyleme aşı olmadığını oldu  de başka türlü para koparamıyorum ondan dedi ayyy delii oldum ee bi ay sonra yinemi vercek aynı parayı dedim hee dedi aşı 3 taneymiş de sen dedi valla ben bişey söylemem ona sen şöyle beni karıştırma dedim ben yalan söyleyemem ona dedim lan yok canından verdi eşim o parayı adliye parası var onu ödemedi kızının aşı parası için yüzsüzlüğüne bak  yaaa ayy deli olcam verde diyemiyorum napıcam ben

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Kizim sen iyimisin nasil verirsin cocugunun asi parasini ver diycen tabi ne demek diyemiyorum ay sinirden catladim suan
tarafından
Kizim Allah askina mantikli dusun suan esini kandirarak para almis oluyosun sence bebene fayda edermi o asi yalanla dolanla git soyle kocana sacmalama Allah askina cocukmusun sen ispiyonculukla ne alakasi var hirsizlik yaptiginiz sen yapmasanda goz yumuyosun
(394 puan) tarafından
Dediğini yapicam kız senin uyuyo kocam kalksın söylicem
tarafından
Bi zahmet yani suan nasil sinirlendim istemsizce bu ac gozluluk bu yalancilik nedir insanlardaki aklim almiyo anneye bak oglundan para kopariyo kandiriyo torununun asi parasi uzerinden sende susuyosun aaayyyy afakanlar basti beni
(394 puan) tarafından
Dur dur post açıcam merak etme
tarafından
Hadi bakalim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sadece yüzsüzlükmü sence. Bu nekadar igrenc bir konusma tarzi kaynanandaki resmen hırsızlık yapiyor  
0 oy
tarafından

Eşine herşeyi Uygun dille soyle.  Sonra parayı sen yedin olur

(394 puan) tarafından
Söylersem de ispiyoncu olucam
tarafından
Eşinle kötü olana kadar isliyoncu ol
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Eşine açık açık söyle başka türlü olmaz. 
(394 puan) tarafından
Nasıl söylicem ne diyim ne söyliyim
(4,661 puan) tarafından
Kizim asi olmadi annende iade etti parasını aldı bi daha mı ay yine alcaz annen parayı aldı de.. Yalan söyletmek ne ya bugün sana yalan söyle diyen bir insan yarin neler yapmaz
(394 puan) tarafından
Doğru söylicem.
tarafından
Evet yrin birgün kadın iftira atar kötü olan sen olursun
0 oy
tarafından
Asiyi iade etmek nedir ya . Biz eczaneye verdik vurulacağı zaman geri aldık onlar dolaplarında muhafaza etti . 

Kaynananda ne kadar gorgusuzmus bir asi parasına göz dikecek kadar 
0 oy
tarafından
Ohaaaaa yani sen niye veriyorsunki ustelik yalana tesvik ediyor seni
(394 puan) tarafından
Aynen deli oldum sinirdimden ama eşime söylicem
tarafından
Tabiki soyle nasil yapar ya bildiğin esinden hırsızlık yapiyor hicmi utanmiyor acabaki benim kaynanam yapmaz ama yapsa kocama degil herkese rezil ederim
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ben olsam eşimi arar aşı olmadi annem her yolladın parayı alıyor açım de geç senin orada ne işin var ki Allahı bu kaynanalar ne tuhaf ya 
0 oy
tarafından
Tek Yapabileceğin şey eşine tek tek doğruları söylemek
0 oy
tarafından
Eşine söyle ister ispiyoncu desin ister başka birşey. Aşıyı geri verip parasını almak ne demek ya. Sen ses çıkarmadığın sürece daha çok paranı yer bu kadın benden söylemesi.
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Para koparamiyorum ne demek lan 

Genişliğe rahatlığa bak 

Hata senin bu lafı söyletmek için ne kadar sessiz durmussun sen iğrenç bir kaynanan var 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
380 mi olmuş aşı 

Kaynana da diyecek bulamıyorum ben o dk derdim eşime ve parayı vermezdim kaynanam ne olursa olsun birlik ni oturuyorsun 
(394 puan) tarafından
Evet şimdide bana diyo elektriği ödicem diye
(3,823 puan) tarafından
Eşin eve para vermiyor mu faturalara falan da kaynanan para koparmaya çalışıyor
0 oy
(3,895 puan) tarafından
"Unutma haksızlık  karşısında  susan dilsiz şeytandır. "

Kiz saçmalama..kaynanin yaptığı  hırsızlığa  sen de çanak  tutmuş  oluyorsun. Valla bir süre  sonra ben almadım  karin aldi der iftira atar açıklayamazsın da. Kocana uygun dille olan bitenleri anlat bil de annen böyle  böyle  yaptı de.  Senin yaptığın  ispiyonculuk degil kendi hakkını savunmak. 
0 oy
tarafından
ispiyoncu olucam felan demişsin de esinin arkasindan is çevirmek daha mi iyi geliyor sana anlamadım yani tabiki söyle eşine olani biteni 

kaynanan zaten sana gelen paraları alıyormuş  daha neye niye göz yumuyosun
0 oy
tarafından
Valla öyle bir alırım ki o parayı ne yani eşin adliye parasını çocuğunun sağlığı için versin kaynana da yesin oldu canım başka:))) yırtarım valla büyük falan dinlemem. Düşüncesiz varlık nasıl bir anne o ya oğluna acimiyo 
0 oy
tarafından
Ayy postunu her okuduğumda sinir oluyorum ya sen cocukmusun niye susuyorsun Allahım ya hele çocuğunun aşı parası ve eşinden çıkıyor yani seninde hakkın var kaynanam ne *** yiyor sizde sen niye herseyi ona söylüyorsun ya bırak off valla sinir oldum ya kızım istesene parayı geri eşine de söyle annen böyle böyle yapıyor valla ben 5 kuruş vermem kimsee kusura bakmasın doğum paramı mi ödedi allh razi olsun derim ha baktım yüzüme vuruyor benmi öde dedim de 
0 oy
tarafından
Yarın bir gün eşin asi olmadığını öğrenir senin üzerine kalır bu kadın her şeyi yapar eşini seviyorsan sana güveniyorsa git açıkça anlat annene söylersen ben kötü olurum annene bisey deme ama bil ben sana yalan söyleyemem yarın ortaya çıkar aramız bozulur diye söylüyorum de evliliğin için diyorum bunu 
0 oy
tarafından
Eşine anlat 
0 oy
tarafından
Parayı iade edince niye verdin ki 

Bem olsam asla vermem çeker alırım elinden parayı anladığı dilden konuş bence böyle sessiz olursa olursan çok üstüne gelir
0 oy
(9,211 puan) tarafından
Siz şaka mısnz ?
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Eşine söyle cnm cok sinir oldum yaa ..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 281 göst.
0 oy
62 cevap 1,689 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu