0 oy
751 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim aradı sesin kötü geliyo dedi . Olanlari anlattım .  Eltime mesaj atmış kizlari dogustururken videoya cekmssn onu bana at diye . Eltim de görmüş baya bi cevap vermemiş sonra da abi ben videoya çekmedim resim çekecektim telefonum dolu diye onu da çekemedim demiş.  Yalan video sonlandiginda cikan sesi duydum eminim videoya cektiginden 

Sonra kaynanamı aramış .  Bugün naptınız bizde demiş.  Kaynanamda oturduk bir görsen abinin kız sizin kızı bir dövdü demiş gülmüş.  

Eşim de sizde utanmadan güldünüz mu demiş .  

Valla sultan gene iyi bisi dememis ben sizin gelininiz olsam evden kovardım sizi demiş .  

Kaynanamda bebek daha onlar bilerek dövmedi ya abinin kızı demiş .  Eşim daha birsuru laf saymış. Kaynanam da iyi oğlum bidaha dokunmayız kızına demiş .  Eşimde öyle dokunacaksanız dokunmayın zaten demiş.  

Keşke o an ben ağzıma geleni saysaydim ama eminim ben konuşsaydım kaynanam 1 e 5 katacak anlatacaktı eşime.  Hâlâ kendime şaşırıyorum nasıl bisey demedim diye . 

21 Cevaplar

+4 oy
(1,243 puan) tarafından
Bak eşin  diyeceğini demiş canım eğer sen bisey deseydin ortalık karışırdı bence boşver Allah akıl fikir versin onlara
tarafından
Kaynanam aylarca kuser esimi doldurup doldurup üstüme salardı .
(1,243 puan) tarafından
Aynen canım tahmin edebiliyorum o yüzden iyi olmuş böylesi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşinin halletmesi çok güzel olmuş boşver şuan ben bile sevindim :)
tarafından
Bende sevindim ama hala içim sogumadi
0 oy
tarafından
Kocan agzının payını vermıs sen rahat ol canım bıdaha cesaret edemezler ederselerde bu sefer sen gerekeni yaparsn  
tarafından
Bidaha onlara güvenip de bebek teslim etmem . Olursa da gerekeni yaparım
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Susmak bazen haksız olmamaya engel en güzeli yapmışsın eşin versin  cvb larini 
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Helal olsun eşine sen bişey deseydin belki de seni abartıyor diye gösterilerdi ama her ne olursa olsun ben o an asla susmazdım gidin evimden derdim 
tarafından
Eşim de çok kızdı anam olmazsa gözüm olsun ne diye pısırık gibi sustun dedi . Ama o an nasıl konusamadogima hala şaşırıyorum . Dilim bağlandı resmen
(2,321 puan) tarafından
K.bakma eşin haklı
0 oy
(790 puan) tarafından
Ohh iyi etmşsn cnm evet cocuklr kavga eder oyun oynar ama bykler eşek gibi gülmez otrmz bakar çocuguna ne gzl  demş terbiyeszlr cok sinirlnmstm  diğer postta  bende başıma gelmişti bende eşimde tepkimizi gösterdi kaynanam daha bsy diyemedi ben susarsan  hep öyle devam ederler yazık bebekte korku kalıo  bnm olm öyle oldu Elton çocukları yüzünden dikkat et hep
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bişey demedim diye canını sıkma eşin gerekeni demiş zaten senin demediğinde iyi olmuş hem boşver kötü sen olurdun
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Esine helal olsun cok iyi yapmiş. Bence sen cevap versen suçlu olurdun esin gayet iyi yapmış.
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Oh ne iyi yapmis ya esin.... Helal olsun esine. Iyikide sen bisey dmeemissin valla. Senden kotusu olmazdi birak oglu kotu olsun
0 oy
tarafından
Aboo ben olsam ortalığı birbirine aktardım ne anlatırsa anlatsın benim çocuğum onun çocuğunun oyuncağı mı ne bu arsızlık kocan iyi yapmış dokundurma bi daha. Benim oğlum yeni doğmuştu 2-3 aylık ya var ya yok eltimin kızı 2 buçuk yaşında kaynanam vermiş benim bebeği kızın kucağına dönmüş eltimle muhabbete çocuk ağlıyo anne al dedim daha dedikodu yapıyo bi daha dedim anne al yok aldım sonra çocuğu şimdi dövcwm ikinizi de oğlumu ağlattınız dedim gülerek bi daha vermeyin o da bebek ne işi var bebeğin kucağında benim oğlumun dedim 
0 oy
tarafından
canım Allah'tan sen bir şey deme mişsin bak eşin söylemiş zaten hani sen söyleseydin kaynanan senin üstüne gelir diye Elçin senin üstüne gelirdi konuşurlardı falan hep lig'de fesat sokarlar de Allah'tan senin eşin konuşmuş söylemiş eşine bir şey demez çünkü oğlu
0 oy
tarafından
Eşin iyi yapmış gerizekalılar ya az bile sende onları dövüp dövüp gülseydin keşke
0 oy
(598 puan) tarafından
Eşin en iyisini yapmış keşke benim eş de ağzını açıp bişey dese öyle olsa bile bişey demez 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Çok güzel bir son olmuş iyiki eşin dedi senin demedigin iyi olmuş valla helal enişteye
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ohh iyi demiş eşin valla o ilk açtığın posta sinir olnuştum yani kaynanana ve eltine kızmışþım ama yazamadım işim vardi ve kaynanan demiş ya bebek onlar daha vırt zırt onlar bebek bilmez ama büyükler nie var tutamamışlarmı eltinin bebeğini yada senin bebeği kucaklarına alsalarmış bi kere benim kız kardeşim geldi 11 aylık oğlu vardı benim oğlan daha 3 buçuk aylıktı ben yemek yapıyordum mutfakta ve kız kardeşinle çocuklarda mutfakta yanimdalardı dedim ki yasemin oğluna dikkat et de benim bebeğe vurmasın saldırıyor bak dedim oda telefon oynuyor tamam bakıyorum ben dedi ve 2 dk demeden onun bebeği benim bebeğimin yüzüne hızla vurdu tam 2. Kez vuracaktı ben tuttum ve kardeşime bağırdım telefonun içine düsüyorsun bak demedim mi çocuklara dedim yani çok dikkatsiz insanlar yaa
0 oy
(670 puan) tarafından
Helal olsun eşine benimki olsa bişey olmaz der susardı sende konuşma derdi
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Demekki Allah sana orda bi sabir werdi belki bisey desen cok daha kotu olurdun esin gerekeni soylemis ayaklarini denk alir onlarda
0 oy
(17,761 puan) tarafından
Nasıl sakin kalabiliuosunuz böyle durumda ben şok ya o an annesi ve kaynana gulcek ortaliği yikarim onlarida kapiya koyarim oyle ismi olur la
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Kocan agzinin payını vermiş bı guzel
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Eşine kocaman alkış 

İyiki sen konuşmamışsın kız sultişş :)) 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 571 göst.
23 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy