0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Hatirlayaniniz var mi kaynanam annemleri hirsiz yerine koydu diyr post açmıştı. Dün bı güzel kavga ettim. Bı haftadır konuşmuyoduk dün en sonunda patladım dedim ki sen benim ailemi hırsız yerine koyamazsin senin üç kuruşluk kablona mi kaldi benim ailem dedim yok kızım ben öyle bir şey demedim falan dedi bende dedim ki kendi kulaklarimla duydum ailemi hırsız yerine koydun dedim. Allah seninde annenin babaninda belasini versin dedi bende asıl Allah senin belanı versin dedim sonra tövbe tövbe neyse ben beddua okumam seni Allah'a havale ediyorum Rabbim sorsun hesabını dedim evle birlikte oturuyoruz bayrami atlatalim evden cikicaz sen yoluna ben yoluma dedim. Hem senin kahrını cekicem hemde ailemi hırsız yerine mi koyacaksın dedim. İki kelimeyi bir araya getiremedi. İçimi döktüm rahatladım rahat bir nefes aldım bayramdan sonra cikicaz kurtuluyorum inşaAllah 

3 Cevaplar

0 oy
(324 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canim sevindim senin adına kimse kimseye iftira atamaz heleki aile söz konusuysa
(1,618 puan) tarafından
Amin canım allah razı olsun öyle rahatladım ki
-Reklam-
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Hatırladım canım ağzına sağlık valla çok iyi etmişsin susma sustukça tepene çıkar
(1,618 puan) tarafından
Öyle bir konuştum ki neye uğradığını şaşırdı ben seninle uğraşamam kafami agritamam en iyisi ayiralim sizi diyor
(2,503 puan) tarafından
Çok iyi olur valla ev ev üzerine olmaz herkesin kendi düzeni kendi rahatı önemli heleki aileni hırsız yerine koyan beddua eden bir kadınla bir dakika bile durulmaz
(1,618 puan) tarafından
Aynen canım daha da işim olmaz
0 oy
tarafından

İnsan böğürünce yüzüne bir rahatlıyor :D

(1,618 puan) tarafından
Aynen valla

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 275 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy