0 oy
578 göst.
Aile kategorisinde (1,750 puan) tarafından

merhaba kızlar dün sormuştum rshim sarkmasımıdır diye bugun hastaneye gittim rahim ssrkması değilmiş kızlık zarı parçaları dedi anlamadm geçermi dedim geçer dedi doğru düzgün cevap vermedi hiç duydunuzmu kızlık zarı parçalarını 

11 Cevaplar

0 oy
(2,291 puan) tarafından
O ne kız ilk kez duydum
(1,750 puan) tarafından
Valla bende ilk kez duydum tekrar gidip öğrencem kalabalıkdı düzgün cevsp vermedi ama şukur rahim sarkması değilmiş ona sevindim bide bu daha kotu olurmuş ben şok ay gülsemmi ağlasam mı
-Reklam-
0 oy
(4,307 puan) tarafından
Canim ben ameliyat oldum rahim sarkmasindan ne sikayetin var senin
(1,750 puan) tarafından
Canım şimdi 43 gun önce  sezeryanla doğum yaptım soylemesi ayıp doktor konturollu ilişkiye girdim sonra lavoboda elime sert bişey geldi vajen girişinde kanamam bitti iki gundur leke geliyodu internetde hep rahim sarkması diıo bugun muane oldum değilmiş olsa çıkardı heralde rahim sarkması değil kızlık zarı parçaları dedi
(4,307 puan) tarafından
Rahim sarmasi tabiki doktor muayenesi ile belli olur cnm idrar kacirma problemi falan oluyor cok afedersin iliskiden bisey anlamiyorsun
(1,750 puan) tarafından
Çok şey anladım valla çok ağrım oldu ama ilk doğumumda sezeryandı ondada çok ağrı oldu normaldir dedim sertlik gelince korktum rahim sarkması olmadığına sevindim buda kendilğnden geçer mi dedim geçer dedi çıktı  tedavi gibi bişey soyledi anlamdm geçer inşallah ya amaaan idrar kaçırmam falan bişey yok antıbiyotik vermişdi kullandın mı dedi kullanmadım bi kaç kere içtim midemi bozdu kullanmadm
(4,307 puan) tarafından
Canim genelde normal dogum da oluyor sarkma yani benim ondan olmustu 3 normal dogumum var agri vs yapmiyor
(1,750 puan) tarafından
Dedi zaten normal yapmamışsın olmaz diye ilk muanefe çıktımı sizin sarkma olduğu anlamamsı imlansız heralde hem elle hem ulturasonla
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Bazilarin ki doğumda geliyor Muş cnm sen de yakın zamanda doğum yaptiysan
(1,750 puan) tarafından
Sezeryan doğum yaptım canım
(6,681 puan) tarafından
Lohusa kanamanla gelmiştir belki
(1,750 puan) tarafından
Bilmyrm valla kendi doktoruma mesaj attım bide ona gidicem
0 oy
tarafından
Ilkkez duydum 
(1,750 puan) tarafından
Valla bende ilk kez duydum tekrar sorcam o zaman yazarım
0 oy
tarafından
Canım aynı şekil gittim aynı şekil banada kızlık zarı parçası dedi bişey yok dedi
tarafından
Valla ben normal doğum yaptım iki kere ilkinde üç ay sona baktım vajinadan et parçası gibi bişey şarkıyı çok korktum hemen doktora gittim anlattim durumu bana dediki vajina normal bu kızlık parçası kalıntısı doğum sonasi gelir korkma dedi sona . İkinciyi doğurdum valla hala vajina girişinde bişey var ama ben istiyormu kız olduğum zamanki gibi dursun öyle mümkün değilmiş sonuçta doğum yaptın yani böyle olması normalmis
(1,750 puan) tarafından
Sezeryanla doğum yaptım benimki nasıl çıkacak kafam karışık şaşırdım
tarafından
Evet oda var ama sezaryenle de rahim sarkması olurmu belki ikinmisindir zorlanmistir
(1,750 puan) tarafından
Ikınmadım ama ilk bebeğimi dekolmandan kaybettim rahim morarmış oyuzden korktun ikinci hamilelğmle arasnda 6 ay var
tarafından
Olabilir canim özele bir git istersen
0 oy
(5,757 puan) tarafından
Aa bende de var ama hiç doktora sylemedim snradan faketetım girişinde byle et var
(1,750 puan) tarafından
Evet içinde sert bişey
(5,757 puan) tarafından
Kıkırdak gbı bende baktım googleden aynısı ama rahim sarkması dyır
0 oy
tarafından
Böyle bir şey olabileceğini ilk defa duydum doğumda falan icin de bir şey unutmuş olmasınlar en iyisi bir doktora daha gözük sen yani ne bileyim ilginç  =// 
(1,750 puan) tarafından
Sezeryanla doğum yaptım canım vajen girişinde dedğim şey unutsalar karnımda olurdu heralde
tarafından
Sen başka bir doktora daha git canım doğumunu nerede yaptım doğum yaptıran doktora git yoksa bi geçmiş olsun
(1,750 puan) tarafından
Üniverste hastanesinde öğretim üyesine oldum canım perşembe ona gitcem artık mesajda attım kendine perşembe müsaitmiş
0 oy
(1,108 puan) tarafından
İlknkez duydum geçmiş olsun canım 
(1,750 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Canım benim kimi kadının kızlık zarı yarım ay şeklinde oluyor cinsel ilişkide esnek zar olduğu için bozulmuyor kan gelmiyor veyahut görülmeyecek kadar az bir kan geliyor bu durum normal doğum anında bozuluyor normal doğum olmamışsa  muhtamelen seninki de öyle 
tarafından
Ohooo aşkım burda evi satan satana dublekslerin çatıları akıyor orta katlar bile ne yazın ateş gibi sıcak kışın buz gibi soğuk her taraf cam bizde dubleksi satıyoruz kaynanam memlekete yerlesince gidince onun eve taşındım ben dubleks Allah'ın belası malzeme kalitesiz su kartlı sistem birden bitiyor kaliyoz ortada misafirlik için çok iyi bir site jabshahdhhs
(121,290 puan) tarafından
Sana misafir oluyum o zaman ☺️
tarafından
Sen başşşşımmmın tacisin sevda ❤️
(1,750 puan) tarafından
İlk defa farkettim o kadar altdan muane oldum farkederlerdi heralde
(121,290 puan) tarafından
canimsin selvi boylummm
0 oy
tarafından
Bende normal doğum yaptıktan sonra küçük bi et parçası fark ettim doktor kızlık zarı parçası kalmış önemli değil dedi artık elime gelmiyo parça düştü mü kurudu mu ne olduysa ben doğum yapalı 1 sene olacak ama 
(1,750 puan) tarafından
İnşallah geçer benimkide gelmiş geçmiş olsun
0 oy
(6,200 puan) tarafından
K.dogumami gittiniz bunun icin yoksa direk acile mi?
(1,750 puan) tarafından
İnşallah düzelir canım ya evhamlı takıntılı bi insanım oyuzden böyle şeyler beni buluyo
(13 puan) tarafından
Aynı ley benimde başıma geldi özele özelemi gittiniz devlet hastanesi nemi
(1,750 puan) tarafından
Üniverste hastanesine gittim canım orasıda yarı özel oluyo özel doktorum vae öğretim üyesi
(1,750 puan) tarafından
Özel mesajların kapalı canım cevap veremiyorum açılabiliyosa aç yazıyım
(13 puan) tarafından
Açtım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 495 göst.
0 oy
10 cevap 381 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Erşeyyusuf (13 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 838 göst.
29 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ekim ışık (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.

399,734 soru

11,956,928 cevap

36,123 kullanıcı

...