0 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından

Sitenin aşağısında oyun alanı var

Esn küçük oğlum anne gel koş kızlar çıplak dedi inanamadim bir baktım iki tane kız anadan doğma üstlerini çıkartmışlar :'(

Onlardan biraz büyük abi leride yanlarin da 

Kız giyin dedim hayır dedi,4 yaşında ne anlsın 

Annelerini aradım gel al diye aaaaa geliyorum dedi gelmedi bile çocukları almaya 

19 Cevaplar

+5 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
O yaştaki çocuklar dışarı tek başına bile çıkmamalı ebeveyn gözetiminde olmalı 
(12,264 puan) tarafından
AyNen öyle canım vallahi
(2,375 puan) tarafından
Yeminle benimki 7 bucuk yasinda hala disari tek basina adım atmamis birakmam gidecekse benimle yoksa yok
(12,264 puan) tarafından
Bunlar hep dışarı da
(2,375 puan) tarafından
Yazik ya bence bi çocuk önce kendini tanimali sonra iyce büyüyünce tek dışarı cikabilir
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bazıları çok geniş bacım 
(12,264 puan) tarafından
Hemde ne geniş kız bu şekilde nasıl olur ki Allah korkusun abileri bile taciz edebilir
Her şekilde tehlikeye açık
+2 oy
tarafından
Yazık günah yemin ederim Allah öyle anne babaları islah etsin doğurup ortalığa atıyor lar sorumsuz itler. 
(12,264 puan) tarafından
Sorma yaaa vallahi ben utandım  o kadın nasıl öyle rahat anlamadım
+1 oy
(2,291 puan) tarafından

Yuh yaaa tovbe yarabbim kim soymus ya agizlarina etmek lazim....:'(

Allah korusun meleklerimizi

(12,264 puan) tarafından
Kendileri soyunmuş canım suyla oynamış lar di sanırım
+1 oy
tarafından
 4 yaşında çıplak çocuk gördüler diye illa tecavüz etmek zorundalar mi ? Yanlış düşünüyorsun
tarafından
Ya posta yazdığın şeyler mantıklı değil tabi anne baba evlatlarına sahip çıkacak ama birisi sırf çıplak bir çocuk gördü diye tecavüz ediyorsa ebeveyn suçu değil tecavüz edenin zihniyeti anlatabildim mi.
(12,264 puan) tarafından
Peki kızı sokakta çıplak bak görmedin ama haber veriyorum kardeşim Allah korkusun dediğim de aaaaa diyip tlfnu kapatan çocuğunu almaya gelmeyen ananın ne kadar suçu var lütfen söyle
tarafından
Off anlatamıyorum.. haklısın tamam ...
(12,264 puan) tarafından
.......
(12,264 puan) tarafından
Tmm hayırlı günler ☺️☺️
0 oy
(966 puan) tarafından
Allahım tobe ya ne dicegimi bilemedim. Bende kız büyütüyorum ama korkuyorum ya bilmiyirum napicam 
(12,264 puan) tarafından
Benim de bir kızım var Allah'ım  esirgesin inşallah
(966 puan) tarafından
Amin canm inşallah
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Tövbe estağfurullah ya kınamak istemiyorum :ermm:

(12,264 puan) tarafından
Bende istemiyorum ama çocukları bu şekilde tehlikeye açık bırakamaz kimse
0 oy
(3,836 puan) tarafından
yani işte böyle çocukların suçu ne. ailesi ilgilenecek ki kizan bilsin. Allah akil fikir versin 
(12,264 puan) tarafından
Kız ne suçu olacak yazık günah sonra ileride büyük tramva olarak kalacak birşey olsa Allah korkusun
0 oy
tarafından
Kınamak istemiyorum ya yemin ederim çok korkarım böyle şeylerden nasıl güveniyorlar bilmiyorum ben kızımı memesine bile bırakamıyorum geçen 4-5 yaşlarında bir çocuğu kaybetmiş parkta nenesi artık anannesi mi babaannesi mi bilmiyorum kadın kafayı yiyecekti bir sağa bakıyor bir sola en son eve gitmiş zavalim için gitti varya ağlamamak için kendimi zor tutum
(12,264 puan) tarafından
Oyyy inşallah bulmuştur bende kaynanama yarım saat ligine bırakırım nadiren ama aklım çıkıyor eve gelene kadar
Sokağa bırakmış gibi endişe ediyorum
tarafından
Bulundu kız evine gitmiş çocuk ay valla bende öyleyim kaynanama bırakıyorum doktora falan gideceğim zaman ama aklım çıkıyor
0 oy
tarafından
Tövbe tövbee nasıl ailerle o yastaki cocuklar tek bırakılmaz kii. Bazılari cok genis cok rahat. Bizim mahallede çocuklar gece 12 kadar dısarıda ailelerin hic umrunda degil sokakda vızır vızır araba geçiyorr sahip cık desek sizene diyorlar birsey olsa aa neden müdahalle etmiyorsunuz diyorlar.
(12,264 puan) tarafından
Aynı aynı vallahi burada da böyle ne kavgalar çıktı ama boş yine aynı
tarafından
Evet canim birde bizim mahallede uyuşturucu icilen bir ev var adamlar girip cikiyor ailelerin gram umrunda degil. Allah korusun bir gün birsey olucak
(12,264 puan) tarafından
Sorma valla bence bunlar da boş değil hep değişik karılar geliyor kadının yanına çocukları dışarıda
tarafından
Hadi yaa yazik çocuklara herkes anne baba olamıyor malesef
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Evde öğretmeli annesi heruer de kiyafey çıkarmamalari gerektiğini.
(12,264 puan) tarafından
Kız ben şimdi den kızıma aaaa ayıp ayıp diyorum bez bağlamak istemediği Zaman aaaaa diyor oda
0 oy
tarafından
Yuh be bazı anneller ne kadar duyarsız kızm beş yaşında bazen amcası çağırıyor sevmek için kötü niyetelri olmadığını biliyorum KUCAĞINA oturmak istiyor kızm, ben izin vermiyorum. Neler duyuyoruz HEY ALLAHIM
(12,264 puan) tarafından
Aynı benden sin ne şeytani gör ne besmele cek demişler
14 yaşında oğlum var Allah'a çok şükür bir şeyini görmedim ama bende kucağına oturmasına işin vermem
Aynı odada uzun süre bırakmam
0 oy
(207 puan) tarafından
Keşke sadece kızları değil aslında en çok erkekleri terbiye etme düşüncesi olsaydı insanlarda
(12,264 puan) tarafından
Aynı aynı şekilde canım
ikisi de çok tehlikeli bence de
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Aradığında gelmediyse direk polisi arayıp bilgi verecektin birdaha bakalım başıboş sokağa bırakıyorlar mı.. 
(12,264 puan) tarafından
Geldi polis zamanında bir şey yapmadı
Kedinin gırtlağını sıkıp öldürdüler  çocukları sahipliydu kedi birşey olmadı valla canım
(2,323 puan) tarafından
Ya kedi ayrı ölmüş diye önemsememişler. Ama çocukları öyle görünce aile bakanlığına bilgi veriyorlar, birdaha bu durum olursa çocuk devlet korumasına alınır derlerdi o zaman korkudan dikkat ederlerdi sorumsuzlar.
(12,264 puan) tarafından
Heee anladim canım dur vallahi bir daha olursa ararım affetmem
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Allahım tövbeler olsun yazık o kız çocuklarına, çocuk onu iyi bişey sanıyor görmese öyle bişey yapmaz. 
0 oy
(119,282 puan) tarafından
Bacim sokakta anasiz 4 yasindaki sabinin ne isi var burda sokakta cocuk gorseler polis direk yurda goturur hic acimaz valla bak bazi kadinlar cok gamsiz 
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ohaa ohaa ohaaaaaaa 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Çocuğu almaya gelmiyor dışarı bırakıyor sahip çıksa bari 
0 oy
tarafından
Aboooooo gerçek miiiii

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 520 göst.