0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (940 puan) tarafından
Kızlar kizim allahım nasip ederse 1 ay sonra 1 yaşına girecek 

Ne yapmalıyım beni neler bekliyor ne değişiklik olacak öğün sayısı artacak mı lütfen bildiğiniz ne varsa paylaşır mısınız 

Şimdiden teşekkür ederim 

6 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Bizde bi değişme olmadı ekstra 2 dişi çıktı dün ilk adımını atmaya başladı şükür. Benimki 4 veya 5 öğün yiyor şuan aynı devam ediyoruz Olumsuz bir değişim yok. 
(25,224 puan) tarafından
Evet emiyor
(119,248 puan) tarafından
selo omar gec yurudu kiz toplam kac disi var
(940 puan) tarafından
Jac defa günde gece uykusuna kadar
(25,224 puan) tarafından
8 dişi oldu sevdoş

Günde 5-6 defa falan emiyor yatarken de emerek uyur
(940 puan) tarafından
Tesekur ederim
-Reklam-
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Vala zaman okadar hizliki hatirlamiyorum yani suan 2 yasina az kaldi sabah kahvlati yapmaz sit icer ara ogun corba yada yogurt yedirrim zaten doymayinca istiyor bi kase standart onun disinda pek bsey yemiyor ezip :ermm:atiyo ne versem 

(940 puan) tarafından
Şuan kizim da 11 aylık korkuyorum vermeye
Bal veriyor musunuz
(2,130 puan) tarafından
Suan veriyorum canim katiyorum sutune  bazen cici bebe  yogurt yapiyorum ona katiyorum bali seviyor yiyor sute seker koymam bal olmasa bile
(940 puan) tarafından
Baldan nedense çok korkuyorum alerji yapar öldürecek kadar tehlikeliymis birde esimin aldığı bal bir kavanozu 200 lira reklam gibi oldu :))) 10 kavanoz alana 1 bedava gibi kalitesinden şüphem yok ama korkuyorum
(2,130 puan) tarafından
Herseyi kafana takma okdar bence veren birsuru anne vardir bebegine  iyi bal tabiki onemli
(940 puan) tarafından
Sağol canım cevapların için
0 oy
(2,962 puan) tarafından

Benimki bu haftasonu 1 yaşına giriyor. Aşısı var ihmal etme, düzenli tahlil yaptırıyorsan yaptir unutma canim.

Ekstra olarak bir değişiklik yok dişleri hala cikmaya devam ettigi için mızmızligi oluyor. Yemek duzeni ayni gunde 4-5 kere yiyiyor.

Vee her yeri karıştırmak için ellerinden geleni yapiyorlar :)

(940 puan) tarafından
Hic sorma o bayağı önceden başladı
1 yaş hangi aşısı var bu arada ben bakmam lazım asi kartına
Bide renkleri öğretmek ve vücuttaki el ayak burun vs öğretmek için erken mı
(1,120 puan) tarafından
10 aylıkken kızıma burnunu ve kulağını öğretmiştik bebekten bebeğe fark ediyo canım 15 ayına yeni girdi burnu kulağı dili ağzı dişi saçını gösterir
(2,962 puan) tarafından
Zbasmmr bence renkleri falan ogretmeye baslayabilirsin. Ben 3 aylikken mini kitaplar almistim renkleri ve mimikleri gosteren bir de hikaye kitaplari var okuyorum anlatiyorum gosteriyorum. Anlamasa bile bakiyor gorsel zekasına atabiliyorlar. Hemde birlikte aktivite yapmis oluyorsun.
Aşı olarakta şuan aklimda degil hep 1 yas asisi diye diye aklimda oyle kaldi.
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Sabah kahvaltı yapıyor gün içinde yoğurt veriyorum meyve ya da çorba akşam da yemek yiyor bizimle gün içinde aralar da birseyler yiyoruz yine ve emiyor yürümeye başladı yaşına girdikten sonra uykusu az çok düzene girmeye başladı herşey dikkatini çekiyor en ufak şeyler bile ve çok hareketlendi maşallah
(940 puan) tarafından
Rabbim bağışlasın
0 oy
tarafından
1yasina girdi ertesi gunu değişti denkmi geldi bilmiyorum ama cok şımardı kuzum :( 
(940 puan) tarafından
Şımarsın  kizu hakkediyorlar herşeyi
0 oy
tarafından
Benimde 20 gun sonra girecek huysuzdu zaten iyice huysuz oldu ust disler cikiyir bugun sabahladik valla hergun dahada degisiyor;))
(940 puan) tarafından
Benimkide bir çıkaramadı üstü çok kabarmış

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 143 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 114 göst.
12 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 621 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,893 cevap

34,822 kullanıcı

...