+1 oy
113 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kizlar Günaydın hepinize benim kızım 3 yaşına gircek nisanda ama hala konuşması çok geride ssdece anne baba atta dede hadi abla falan diyor ama ikinci kelimeyi asla söylemiyor gel bile diyemiyor hareketlerle anlatıyor  biraz uzerine düşünce tamamen inat ediyor hix konuşmuyor  anlamasi cok guzel bunu getir ver vs hepsini yapar hayvanların taklitlwri falan telefon veriyordum onu bıraktirdim tv de açmıyorum  daha iyi gibi  doktora götürmeyi düşünüyorum hangi bölüme götürmeliyim 1 yaşından sonra ben ikinciye hamile kaldim sonra pandemo derken çok geride kaldi konuşması ne yapayım Kizlar kitap okurken bile sıkılıyor resmen 

3 Cevaplar

+1 oy
(1,297 puan) tarafından
Allah'ım bnmki 4 yaşında hiç susmuyor. Hiç bişey yapmazsa şarkı söylüyor. Onu da yapmazsa müzik aletleriyle ses çıkarıyor. Düdük vesaire. Valla çok bunaldık. İnşallah senin çocuğunda bı an önce konudur sende bunalirain ♥️
(1,243 puan) tarafından
İnsallah canim  sagolasin seninkine de masallah :))
-Reklam-
+1 oy
(1,428 puan) tarafından
Sen onun anlattığı şeyi anlama mesela suyu gösteriyor ya şeker mi istiyorsun o kafasıyla hayır hareketi yapınca evde şeyleri say ne istiyorsun su mu su su gibi tekrarı çok olsunn22 aylık senin dediklerini diyo rahat daha fazla da oluyo bende canımı sıkıyorum az diye böyle yapmaya çalışıyorum 
(1,243 puan) tarafından
Oyle yapiyim canim mantıklı çok sagolasin insallah konuşurlar

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 114 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 621 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 143 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

379,232 soru

11,351,847 cevap

34,822 kullanıcı

...