0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kızlar iyi aksamlar size birsey soracağım  benim kizim nisanda 3 yasina gireexek cok fazla konuşmuyor ssdece annne baba dede atta hadi falan seslerle ifade ediyor normalde evde sozumu hep dinler ne desem yapar cok yaramaz bi cocuk degil ama eve babasi dahil kim gelirse gelsin kendine vuruyor   kaciyor degisik hareketler yapiyor bugün dedesi falan  feldi dedesinin yüzüne tokat att dedesi hatta terbiyesiz ahlaksız cocuk falan dedi sinirlendi gitti kayinpeder yani normalde kucuk kardesine bile bir kere vurmadi ama yabanci gelenlere oyle yapıyor babasi eve geliyor sariliyor kendi kafasına vuruyor ama mesela baskasina gitsin anneannesinde kaliyor bazen bi gece annem de dahil kv de de ayni seyi soylluyor asla bizde yaramazlik yapmiyor diyolar ama bizim evde nedense oyle yapiyo hic boyle durumla karsilasan oldu mu

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dedesi terbiyesiz ahlaksiz mi dedi 3 yasindaki bebege ??? 
(1,243 puan) tarafından
Aynen canim babasina soyledim kendisi dengesiz dedi
tarafından
Sen agzinin payini veremedin mi ruh hastasi herif bebeğe oyle denir mi dili kopsun
(1,243 puan) tarafından
Yok canim kaldim oyle diyemedim bisey
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tamam herşeyi anlarım da kazık kadar adam utanmadi mi o lafları söylerken. Utanmaz arsiz
(1,243 puan) tarafından
Oo bide görsen kustu gitti kizim sonradan yanasti hani bu yuz vermiyo haspam
0 oy
tarafından
Çocuğun hakaretlerin de tuhaflık yok dönem dönem olabiliyor bu tarz şeyler ama dede de aşırı tuhaflık var 
(1,243 puan) tarafından
Sorma canim cok abartili tepki verdi hani bana terbiye verememissin diyo
0 oy
(669 puan) tarafından
Vuu sende sustunmu o lafları derken 2 tokatta sen yapıştıraydın :) benimki yapsa güler geçer hayatta demez öyle çok sever çocuk değilde onlar anormal bence dedesini sevse öyle yapmaz sevmiyo demekki yabancılık çekiyo 
(1,243 puan) tarafından
Aynen sevmiyo canim hicbisey diyenedim walla dersem daha cok ustume yürürler  o kadar dengesizler bunlar 30 yasinda adam zannediyolar kizimi babasida diyo bebim babam dengesiz diye
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Dikaktli gozlemleyin pedegoga goturun bence bi cocugu neden oyle yaptigi analsilir bence diger kisilerle alakali olumsuz seyler aklina geliyor olabilir. Psikolojik siddet hissediyor olabilir
(1,243 puan) tarafından
Olmazsa oyle yapcam canim bide konuşması geride biraz gerci doktor 4 yasina kadsr nornal dedi goz temasi kuruyor derdini bi sekilde anlatiyor kayinpeder  biraz asabi sanırım ondan
0 oy
(12,919 puan) tarafından
Canım her horoz kendi çiftliğinde öter diye boşuna dememişler yani orası evi olduğu için özgüven geliyor normal bu ayrıca 3 yaşındaki çocuk neyi ahlaksız beni görse adam kalpten gider herhalde kızım saçımı çeker tokat atar. Normal asla demiyorum ama kızınca da anlamazlar biraz büyümesini bekliyorum anlatmak için 
(1,243 puan) tarafından
Aynen kuzum görsen disarda herkes diyo masallah ne akilli kiz diye gerçekten öyledir ama yabancı biri eve gelince böyle yapiyo ama çocuk bu dedigin gibi buyuk olsa anlatirsin
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Çocuktan ortalama 80 yaş büyük adam çoğuğa terbiyesiz mi dedi?
(1,243 puan) tarafından
Dedi canım dengesiz dedesi çok biliyor ya
0 oy
(780 puan) tarafından
Dedesi kendi terbiyesiz öncelikle çocuk dikkat çekmek oyun oynamak için yapmış olabilir yaşına göre normal şeyler sanarsin 10 yaşındaki çocuk vurdu oğlum 4.5 yaşında dedesine ypamadigi kalmaz oyun oynamak için normal bunlar 
(1,243 puan) tarafından
Belki de canim  oyun icin dimi insallah öyledir  ya masallah senin kuzulara
0 oy
(2,852 puan) tarafından
İlgi istiyor herhalde bilemedim 
(1,243 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canim o da olabilir
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kızının değilde dedesinin davranışı normal değil.
(1,243 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(378 puan) tarafından
Goz temasi kuruyorsa, goz temasi suresi cok kisa degilse allahin izniyle sorun yoktur ama yine de otizm belirtilerini oku internetten, supheye dusersen de bi gotur pedagoga
(1,243 puan) tarafından
Yok kuzum o konusa maşallahı var biraz daha takip edeyim yoksa götüreceğim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bebek daha anlama ki cocugun davranışları normalde dede de problem var çocukla yariscak neredeyse
(1,243 puan) tarafından
Oyle canim ki bu zamana kadar hep derdi akulli kiz diye  bi kere vurdu diye oyle  dedi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 113 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 112 göst.
12 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 141 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
24 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu

377,951 soru

11,312,835 cevap

34,746 kullanıcı

...