0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde tarafından
En son 23 haftalikti doktor bir ay sonra gel dedi eşim de devlet hastanesine git 32. Haftada kendi doktorumuza gidelim 32 de doğum izni için mecbur gideceğiz diyor ama ben bu hafta gidip bir dahaki sefere 32 de gitmek istiyorum nasıl ikna edicem bilmiyorum maddi açıdan ailesi ile birligiz kendimize kaldirdigimiz bir harçlık var onunla geçiniyoruz

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ağğ ölüyorum ağrıyor de götürüyor denenmiş ve kanıtlanmıştır 
tarafından
Bir yandan cocugumu düşünüyorum bir yandan bu erkeklere acinmaz çocuğuma da kendime de en iyisini harcayayim diyorum
tarafından
Harca nolur nolmaz :) Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(2,529 puan) tarafından
madem sıkıntınız var basta neden özele gönderdi kj
tarafından
Sıkıntı yok csnim gözüne geliyor o para boş görüyor hep millet yüzünden konuşa konuşa doldurdular hakkımı Allah'a havale ediyorum
(2,529 puan) tarafından
eşinde nereye cekersen oraya giden cinsten heralde. Çocuğunuz söz konusu kendi hakkınızı harciyorsaniz kim ne diyebilir ki
tarafından
Canım bir değil iki değil anlatsam anlatirken kriz geçiricegim o derece iş yerinde aynı haftada arsız bir hamile kadın var gidip gelip beni soruyor eşime kendiyle kıyaslamaya çalışıyor niye özele gidiyor ben devlete giriyorum sadece doğumda özele gidecegim ,benim bebeğim şöyle kilolu böyle kilolu benimki erkek o yüzden iştahım var vs eşimde anlamıyor niyetini konusmuyor da gidip gelip benden konu açıyor en sonunda dayanamadım bana şu beladan bahsetme dedim bu sefer görümcemle haberleri geliyor bir görsem boğazına yapisacagim illet ya
(2,529 puan) tarafından
ayy manyak midir nedir ya hiç sevmem öyle tipleri
0 oy
(3,836 puan) tarafından
yani böyle bir konuda nasil ikna edilir bilmiyorum. doktorların dedigi tarihlerde kontrole gitmek önemli bence. ben yeri geldi borç bulduk gittim. ihmale gelmez esine de anlat
0 oy
tarafından
Karnım ağrıyor de bebeğin hareketlerini hissetmiyorum de bak bakalım nasıl götürüyor 
tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 271 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 919 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde yagmurzamani (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 832 göst.
4 Şubat 2022 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu