0 oy
280 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (40 puan) tarafından
Evde çok sıkıldım otobüse falanda binmeye korkuyorum ailemi ziyaret etmek için eşimde izin alamıyor işler yoğun arabayla götürmüyor heveside yok götürmeyr yaşadığım şehirde kimsem yok babamı aradım o gelip alabilirse ne ala onunda işleri var bizde durum bu ev hep dağınık bıkkın bir haldeyim çocuklar çok hareketli böyle bende.. 

34 Cevaplar

+1 oy
(938 puan) tarafından
Bende koydeyim :) işler bitmiyor evde sıkılmak daha iyi :))
(40 puan) tarafından
Evde de işler bitmiyor ki :) Ama sen kalabalıktaysan birde köy olunca işler artabilir canım bilemedim
-Reklam-
+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Belki köyr kayananma gideriz 
+1 oy
(14,025 puan) tarafından
Bizde köye gitmek istiyoruz ama gidiş geliş 2000 e yakın tutuyor bu bizi çok sarsar o yüzden evdeyiz galiba
0 oy
tarafından

Nispet yapar gibi olmasın ama 

Bodrumluyum :angel:

(344 puan) tarafından
Sana gelelim cnm nede olsa aşk bodrumda yaşanıyor güzelim hahaha eşime diyorum beni bodruma götür görmeyi çok istiyorum ama zor bende izmirde yaşıyorum yakınızda fazla uzakta değil
tarafından
Çok pis kıskandım gelmek istediğim yerlerden biri ama köylukleri :-(
tarafından
Gelin kız beklerim hepinizi :D
Bodrumada gittik beraber diyin kocalarınıza:D
Başak ne var kız köylüklerinde anlamadım uykusuzum :D
0 oy
tarafından
Valla izin yasağı kalksın da memleketime bile gitsem yeter canım eşimle 1 sene olacak garnizon terk yasagimiz var 
0 oy
(921 puan) tarafından
Bu yaz evdeyim dogum var seneye kadar hic bi yere cikamam :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Evdeyiz:D.        

0 oy
(2,678 puan) tarafından
Aydındayım zaten canm fark etmiyor yakın her yer bize bodrum Kuşadası'nda kalırım ama eşimi ikna edersem çorumda ailemin yanına gideceğim tabi 1 haftalığına oda 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bu yaz evdeyiz bebek geliyor zaten bi yere cikamayiz:)
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Evimin balkonumdayim. Son gunlerim bebisi bekliyorm. 
0 oy
(5,337 puan) tarafından
Bnde 7. Kattayım ailem 5 saat uzakta kimse yok vala bebeğimle hep evde sıkılıyıruz 1 sene dir ailemi gormedım artık temuz gtmeyı düşünüyorum İnşllah gdeblriz eşimde çalşyorum yok blmem nee izin alamıyır işte bende kızımı alır gderım dedım nerdeyse 1 yaşına bascak 
(40 puan) tarafından
Aynı benimkide mıy mıy işler yoğun falan diyor da bende çocukları alıp gitsem diyorum ama korona kapmakta var cnm riskli işte
(5,337 puan) tarafından
Dikkatli olduktan snra kız bşey olmaz bnce yaa eşimde aşırı korkuyır bnde korkuyorum ama bi bakıyorum herkes gezmelerde
0 oy
(5,439 puan) tarafından
Bende gün sayıyorum yavaştan doğum çantası felan hazırlarım ev işi kızımın yaramazliklari bende de böyle olur:) 
0 oy
tarafından
Evdeyizz bebek bekliyoruz o yüzden bir yere gidemiyoruz eşimi ikna edersem bir kac günluğune belki kampa gideriz :)
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Temmuzun başında gidicem anneme bursaya kurbanı da orda geçirip öyle gelicem inşallah çok bunaldım artık 
0 oy
tarafından
Evdeyim kah yatak odası kah mutfak kah oturması oda kah balkon öyle değişik başka hiç bir şey yok 
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Ben ne yazıkki evdeyim hamileyim temmuz bası gibi doğum yapıcam ondan dolayı ev bana ben eve muhtacım :))
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Yaz mı :) o tarla senn bu tarla benm koşturmaca :) köylü olunca malum yeşil aşığıyım
0 oy
tarafından
Bu yaz evdeyim 9 aylık tatilden bir aya kadar yolcumuz geliyor;)
0 oy
(8,294 puan) tarafından
Dört duvar arasında ınstada tatıl gezenleri izleyerek gecırıcem sanırım canım.Aynı seylerı bende hıssedıyorum denıze gıtmeyelı 5 6 sene oldu.Nerdeyse 6 7 aydır arabamız yok öyle alısmısım kı boslukta hıssedıyorum bazen.Sıkıldıgımda esım yakın yerlere acık havaya goturur hıc olmadı arabayla dolasır gelırdık o da yok.Cok bunaldık ulkecek sanırım.Umarım bır fırsat olurda gıdebılırsın ıstedıgın yere.
0 oy
tarafından
Evdeyim:)))) gunubirlik gezintiler olur ama daha uzin sanmiyorum

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 893 göst.
25 Eylül 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 207 göst.