0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ateş kusma ishal dün gece uyandım bı baktım ateşler içinde yanıyor akşam ağrı kesici vermiştim gece fitil taktım sabah hastaneye götürdüm doktor ilaç yazdı ama hala ateşi düşmedi ılık banyo yaptirdim sirkeli su yaptım biraz dustu ama yine hala var bişey yemiyor kusuyor tekrar acile mi götürsem gözünü açacak hali yok

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sirkeli su zararlı canım sadece ilik su koy bence acile değil çocuk doktoruna götür tahlil işte canim
tarafından
Tamam canım gidene kadar yetişir miyim çocuk doktoruna sabah gittim tahlil yapmadı muayane edip ilaç yazdı ama hala kotu
tarafından
Tahlil işte kuzum sen enfeksiyon olabilir bizde çok çektik bir kez ne yaptıysam dusremedim ateşini serum da işte kendie gelir yemiyor diye üzülme düzelsin fazlasyla yer
tarafından
Yok kuzum iyi olsun yemesin diyorum ama çok kötü ateşler içinde hala yanıyor gözü açılmıyor hastaneye goturecem şimdi ustumu giyip çok sağol canım tahlil serum yapsınlar zaten idrarında enfeksiyon vardı onceden
tarafından
Mutlaka götür tahlil işte kuzum Rabbim şifa versin inşallah yavruna
(935 puan) tarafından
Sirkeli suyun ne zararı var
-Reklam-
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım sirkeli su yapma ılık su yap sadece bide cocuk doktoruna götür tahlil yapsın enfeksiyon olabilir 
tarafından
Götürdüm sabah canım ama şimdi yine goturecem ateşi düşmüyor devamlı kusuyor ishali gidiyor
(3,823 puan) tarafından
Başka bir doktor varsa ona götür öyle bir çocuğa tahlil yapmadan ilaç veririlir  mi bişey olsa ne olacak korkutmak istemem ama tahkik yaptırmadan dönme canım
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Mutlaka tahlil yaptr enfeksiyon olabilir..bnm.oglumda da vardi cbku..hastanede yattik 3 gece.serumlarla iyilesti..bibkere daha oldu ama onda evdeydilk..sirkeli su da zararli cnm yapma 
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ateş kusma ishal rotavirüs belirtisi gibi sanki. Ona bakıldı mı acaba? Doktora bi sorsanız
0 oy
(271 puan) tarafından
Kuzum benim kizda ayni oldu salgin var ortalikta hastane bu sikayetle dolu bize igne verdi ama 1 haftada kendine zor geldi bagirsak enfeksiyonu dedi doktor 
0 oy
(292 puan) tarafından
Şu sıralar bğtpn bebejlerde bu sorun var salgın varmış bizimde bu şikayetler var bir haftadır yeni bugün biraz açtı gözünü kızım. Amip olabiliyormuş bağırsaklarda bu salgın varmış. Bi doktora götür derim bin tane ilaç verdi tahlil temid çıkmasına rağmen entoragermina kids verdi bide iyi geliyor
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Gittin mi canm hastaneye
0 oy
(48,695 puan) tarafından
geçmiş olsun canim sirkeli su yapma  enfeksiyon olabilir bisey demedi mi doktor
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Geçen benm kızımda böyle oldu. Ama kızım kusmadı diğer tüm belirtiler vardı. Ama bir yere çıkmıyoruz kimse gelmiyor zaten ona rağmen yani. İnanın gezmeyi komşuya falan gitmeyi sevmem. Onlar da bana gelmez gitmeyince. Çok dikkat edin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 385 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (825 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 156 göst.