0 oy
953 göst.
Aile kategorisinde (24 puan) tarafından

Normal bir zaman da esim bana karşı cok merhametlidir yardımcıdır. Anlar yani halimi destek olmaya calısır. Ama şu 2 yıldır yani 2. Çocuğumuz doğduğundan beri sürekli tartışıyoruz. Ben bir sey söylüyorum hemen benim hiç düşünmeyecegim  hiç aklıma gelmeyecek bir tarafa çekiyor. Örnek vereyim kaynanamı buraya getirdik çok hasta diye hatta ben dedim getirelim tedavi olsun diye. O gün yemek yapmam lazım bir yandan küçük kızım paçama yapıştı aglar. O kadar bunaldım ki. Eşime de dedim bunaldım dedim çocuk durmuyor yemek yapamadım diye vay efendim sen benim anne babamdan bunaldın ondan böyle diyorsun. Ben alıp giderim onları dedi ve emlakçıyı aradı. Allah biliyor ya asla öyle bir sey kastetmedim. Gittim kendimi anlatmaya çalıştım. Uzun olmasın diye kısa yazmaya çalışıyorum. Bu ve bunun gibi bir sürü saçma sapan olay yüzünden kavga ettik. Her seferinde ben boşanıcam diyor. En son tamam dedim neden gitme demiyorsun diyor. Valla yıldım artık. Kayınvalidemlerle bir sorunum yok beni de çok severler. Maddi bir sorunumuz yok cok şükür. Ama ben artık dayanamıyorum. Ikı çocuğum var biri 4 biri 1.5 yaşında. Sürekli ben öyle demek istemedim sen yanlış anladın demekten bıktım. Bir yandan şeytana uyup kestirip atmak da istemiyorum. Ne yapacağımı şaşırdım. Normalde çok iyi bir insan ama o da çığırından çıktı. Artık yanında konuşmaya bile çekiniyorum çünkü sıradan laf arasında söylediğim bir seyi bile cımbızla çekip önüme koyuyor. Uzun oldu kusura bakmayın 

7 Cevaplar

0 oy
(2,977 puan) tarafından
Eşin boşanmaya yer arıyor sanırım o kadar boşanıck kadar bir durum göremedim konuşulup hallolur bir mesele ne alaka boşanmayla eşin saçmalıyor 
(24 puan) tarafından
Bizim zaten tartışmalarımız o kadar saçma sapan ki duysan buna mı kavga ettin dersin. Boşanalım diyerek gözümü korkutmaya çalışıyor. Kaç kere söyledi ben bir kere bile demedim. Kaç kere konuştuk oturup ama her seferinde aynı başa sarıyor. Tık dememe az kaldı.
(2,977 puan) tarafından
Bazen bizde saçma şeyler için tartışabiliyoruz ama boşanma lafı hiç geçmez sabret bakalım cnm ayetel kürsü oku üfle eşinin üstüne inşallah düzelir
(24 puan) tarafından
İnşallah canım evet okuyayım sürekli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Boşanıcam dediğinde tamam hadi boşanalım de. Peşinden koşma kendini açıklamaya çalışma. 
tarafından
Sen peşinden koştukça kendini haklı görüyordur.
(24 puan) tarafından
Zaten artık o dereceye geldim ve bende düşünmeye başladım. Önceden çocuklar etkilenmesin diye çok çabalıyordum çünkü büyük kızım anlıyor artık.  Aman evde huzursuzluk olmasın diye alttan alıyordum. Ama ben böyle yaptıkça daha da sapıttı.
0 oy
tarafından
Diyecek birşey bulamadım hayret birşey ya bahane arıyor gibi :)
(24 puan) tarafından
Dimi. Ama sorsan çok seviyor. Ki eminim  ben gidip boşanmaya kalksam durdurmak için elinden geleni yapar. Tedavi görmesi lazım
0 oy
tarafından
Al git ananı deseydin alıp gideydi
(24 puan) tarafından
Kadına kıyamadım o kadar hastaydı ki ölüm döşeğinde gibiydi. Huzursuzluk olmasın dedim ama keşke olsaymış . Böyle yapınca hepten kendini haklı gördü
0 oy
tarafından
Bence sen biraz ailenin yanına git tatil amaçlı oda sende kafanızı dinleyin sonra oturun konuşun. Biraz ayrı kalırsanız özlem sevgi yada hiç yokluğunu hissetmeme gibi duygular çıkar bakalım sizde hangi duygu dile gelecek.
(24 puan) tarafından
Gittim daha önce ama ailemin hiç bir senden haberi yok tatile geldim sanıyorlar. O sıra düzeldik gayet seviyeli anlayışlıydı ama ondan dönünce gene başladık. Bu sıra yine gitmeyi düşündüm ama kaynanam yeni geldi çok hasta şu an diyaliz ve antibiyotik tedavisi görüyor. Annesine üzülüyor diye bir sey dememeye çalışıyorum ama devam ederse bu sefer gidip davayı ben açıcam
tarafından
Geçmiş olsun cnm Rabbim şifa versin inşallah ❤️ inş düzelir kalbini ferah tut belkide annesinin hastalığına pisikolojisi bozulmuştur.
0 oy
(954 puan) tarafından
İki çocukla gidemez diye seni korkutmaya çalışıyor ve senden yana hiç kaybetme korkusu yok blöf yap sen de bir az abartmadan hadi bosanalaim ailemle konuştum falan de 
(24 puan) tarafından
Öyle de bir giderim ki. Ailem arkamda hiç bir konuda da sıkıntı çekmem. 4 yıllık ilahiyat mezunuyum. İş de bulurum. Ama işte çocuklar çok düşkün babalarına. Onlara kıyamıyorum. Blöf yapma konusunda katılıyorum. Şu ana kadar aileme hiç bir tartışmayı anlatmadım. Ama böyle devam ederse bende ipleri koparıcam
(954 puan) tarafından
İlk zamanlar benim eşim de hadi bosanalim derdi sonra da şakaya vururdu ben de çok alindigimi söyledim gerçekten boşanma planlarımı anlattım vazgeçti artık  sonra bosananlarin halini görünce lafını bile etmiyor
0 oy
(7,096 puan) tarafından
Bir haltlar karistirdigi için bahane arıyor olmasın 
(24 puan) tarafından
Yok öyle bir durum olduğunu sanmıyorum

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 785 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 1,116 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (127 puan) tarafından soruldu