0 oy
1,556 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Eşimin nasıl bi karakteri var çözemiyorum  4 senedir evliyiz hiç dışarı tek çıkmıyor  sadece işe gidiyor her gün aynı saatte geliyor oturuyor kumanda elinde tv izliyor ve ya telden oyun oynuyor çocuk uyanık olunca oyuncakla oyun oynuyorlar evin içind top oynuyorlar esim her gün ev gelince yemeğini çayını veriyorum kızıma bak ben biraz uzanıp dinlenecem diyorum tm diyor kizim babasının yanında çok mutlu sevinçli güler yüzlü ben dinlendigim zaman  hep sesleri geliyor eğleniyor gülüyorlar kizim benim yanımda bilr o kdr mutlu değil sanki babasını çok seviyor dışarı çıkar desem çıkarıyor gözümün önünde dışarda geziyolar kızımın  benim bi ihtiyacım bisey olsa hemen alıyor hiç biseyimizi eksik etmiyor  eve misafir getirme desem getirmiyor ne desem yapiyor ailesini de benim için sildi beni istanbula da getirdi çalışmadığı zamanda bizi dışarı çıkarır mağazaya zuccaciyrye civelede götüruyor götürüyor parkada götürüyor ama tek başına dışarda gezmiyor sadece o gün kadının arabası 5 trilyon olduğu için kırmızı olduğu için  kadın metrobüse bırakmış ama eşimin patronu sayılıyor bende kıskançlık yaptım şuanda konuşmuyorum diye küstüm diye hiç bi şey yemiyor içmiyor bana yemin ediyor yanlış bi şey yapmadım diyor bana dedi bende calısıcam araba alicam dedi her gün metrobuste 4 saatlik yol yorucu oluyormuş  dışarı çıkınca da sürekli kiskanclik yapıyorum diyorum sen nereye baktın etrafa mağazalara bakıyorum diyor elbise alicam göz  gezdiriyorum diyor ztn bi kadınla mecburiyetten konuşsa bilr abla diyor dışarda alışveriş yapınca kadınların yanında beni övüyor sevdiğini söylüyor elimi tutuyor öpüyor bende ayıp diyorum dışarda yapma diyorum evde olunca da benimle şey yapmak istese bilr ben geri  çekiliyorum bana diyor sen beni niye sevmiyorsun oysaki çocuktan dolayı yorgun oluyorum dinleniyorum 3 ayda bir sadece bi kere zoraki kalbi kırılmasın diye ilişkiye giriyoruz bana diyor sen beni hiç öpmüyorsun beni sevmiyorsun sarılmıyorsun  ben diyorum yorgunum ondan sürekli kalbi kırık şeklide uyumaya çalışıyor  vicdan azabı çekiyorum ama cok yorgunum yemek  yapmadigim günlerde kendisi yapar veya dışardan sipariş verir ve hep bana fazla yemek ister kadınlık yapmamama  ragmen dışarda bende gezerken sağa sola bakıyorum ama esim yapınca aynısını kıskançlık yapıyorum çünkü erkeklere güvenmiyorum 

53 Cevaplar

+13 oy
tarafından
Esinde bı sorun yok sende bı sorun var daha ne istiyorsun acaba merak ettim adam ne dersen yapıyor hala dışarı tek çıkmamasına mi takılıyorsun boş yere kıskançlık çıkarıyorsun sen emin misin eşini sevdiğine...
tarafından
Postunda öyle dememissin şaka yapmış demişsin
tarafından
Lale bi dediğin ötekini tutmuyo malesef
(3,901 puan) tarafından
Valla harbiden bi dedigin bi dedigini tutmuyo sanki farkli insanlar farkli hayatlar..yani bole sallamaya devam edersen kimsenin seni ciddiye almasini bekleme
tarafından
Diğer postuna diyorsun ki eşim yüzğne bakmaz benle konulup gezdirmez ili gondğr ewe gelmedi diyorsun burda da farklı şeyler açıkçası hiç inanmıyorum
tarafından
Hesabı silmiş yeni bı hesapla gelir gene
-Reklam-
+2 oy
tarafından
İki gün önce attığın yazıda da kocam benimle hayatta konuşmaz, dışarı çıkalım dediğimde kendin çık der demişsin. Ondan önce de galiba polislik durum olmuş polis abla konuştu demişsin. Anlamadım bu nasıl iş valla, hangisi doğru bacım? 
tarafından
Absjss peki :)
(28 puan) tarafından
Hahahaha a+k ya nsjsjdjd prim kasiyo bu
tarafından
Bence de :)
(28 puan) tarafından
Yeni post açmış bide
tarafından
Suçlu olan biz olduk :) kaldırmış postu
+1 oy
(932 puan) tarafından
Eskiden olan biseyin acisini suan esinden cikaramazsin bi anda tak eder adam bi degisir neye ugradigini sasarsin kiymet bilmelisin bnce bnm enistem senin esinden fazla yapiodu ablama karsi ama fazla naz asik usandrdi tam tersine donduler suan bence yapma cnm 
+1 oy
(707 puan) tarafından
Eşine çok haksızlık yapıyorsun üzüldüm adama.Yazik günah hani tabiri caizse Allah'tan belanı mi istiyorsun derler bilmem anlatabildim mi?Ne kadar şanslı olduğunun farkında mı değilsinPsikolojik olarak destek al bence.Esimin senin eşin gibi şeyler yapabilmesini çok isterdim.Bilmiyorum ya çok şanslısın ve bunun kıymetini bilmiyorsun.
(120 puan) tarafından
Kesinlikle iç sesim gibi konuştun canım
tarafından
Haklisiniz ztn kendime  çeki düzen verdim artik öyle yapmıyorum sevgisinden emin oldum
+1 oy
tarafından
Bacım sen şaka mısın kocam benimle hayatta konuşmas yuzume bakmaz diyen sen şimdi 2 güne ne oldu da degisri
(6,833 puan) tarafından
Evet bende oyle hatirliyorum birde yalan soylucem diye o kadarda yazmiş biz gercekten yasadiklarimizi yazarken üşeniyoruz uzun uzun yazmaya
tarafından
Oynuyor aklınca kızlar miletle aha
tarafından
Asla dalga  gecmedim sadece tavsiye fikir almak istedim siz öyle düşündüyseniz çok uzuldum
tarafından
Siz mi merhametlisiniz kötü yorum yapıyorsunuz kırıcı oluyorsunuz bide merhametten bahsediyorsunuz siz kocanıza da mı böyle merhamet yapıyorsunuz kocanıza üzüldüm  sizden çok çekiyor desenize
(120 puan) tarafından
Bunu diyen sen misin kocama şunu yapıyorum bunu yapıyorum diyorsun ki gerçeklik payı çok şüpheli sen mi o hanımefendiye kocanıza üzüldüm diyorsun yorumsuzsun insanların sabır taşını zorluyorsun
+1 oy
tarafından
Eski postlarina baktım. Kişilik bozuklugun mu var? Bu ne yaman çelişkidir yarabbi? Eşinin değil de senin acilen bir doktora gitmen lazım..
(11,505 puan) tarafından
Şizofren galiba
tarafından
Bilmiyorum ama sorunu olduğu kesin..
tarafından
Yaptığınız yorumlar çok kırıcı herkes dönem noktasından geçer mutlu veya mutsuz insanlar her gün her saniye mutlu olamaz insanlar hata yapa yapa doğru yolu buluyor tavsiye vermiceksniz niye yorum  yapiyorsunz
+1 oy
tarafından

Şimdi eski postalarına baktım da, anlaşıldı sen bizimle dalga geçiyorsun. 

image

tarafından
Ilk evlendigimiz zamanlarda öyleydi çocuktan önce ailesi cok karışıyordu halaf karışıyor ama uzak durduk sonra şaka adın yüzünden çıktı nereden patronuymuş öyle oluncada affettim
(891 puan) tarafından
Anlattiklati cok celiskili hic inandirici gelmedi
tarafından
İlk evlendiğimiz zamanlar diyorsun da o postu iki gün önce açmışsın?
tarafından
Cunku bu uygulamayı  yeni keşfettim içimden geldi yazmak istedim
0 oy
(350 puan) tarafından
Adamı itme kardesim adam beni sevsin diye her dedigine tamm diyor herseyi yapiyor pisman olursun yapma canim sensiz disari bile cikmiyor iste
tarafından
Esim camda  sigara  içinde  bile  kıskanıyorum icimde  hep bi şüphe  var erkeklere güvenmiyorum çünkü geçmişte aldatılmıştım ** çok seviyorum yüz vermek istemiyorum
(350 puan) tarafından
Bu eşin mi aldattı seni canim
tarafından
Ilk esim aldattı yengesiyle banyoda yakaladım uygunsuz  haft sürmüştü evlilik
(350 puan) tarafından
Oha cok kotüymüs canim ama baskası yüzünden bu esini üzme tatlim o yapti diye bu da yapicak diye bisey yok cok guven baglan demiyorum esin ustune titriyor gibi cunku yaparsa illaki cikar bu ortaya baskalari yuzunden suan mutlu giden evliligini mutsuzlastirma gecmisi gecmiste birak simdiye bak simdiki esin sana güvendirmicek kendini bisey yaptimi yaptiysa bilemem
0 oy
tarafından
Bir dediğini iki etmiyormuş eşin biraz boş yere kıskanıyormussun gibime geldi. 
tarafından
Geçmişte aldatildim o yüzden daha dikkatli olmaya çalışıyorum soğuk kanlı olmaya çalışıyorum tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum  kızlara bakmasa bile bakıyorsun diyorum  ki ben yokken de bakmasın  kafam çok karışık
(328 puan) tarafından
Seni gayet iyi anladim. Gecmişin bir travmasini yaşiyorsun onun icin. Dogru yapiyon ne kadar yakinlaşirsan o kadar uzulursun
tarafından
Anlaşıldı o psikoloji ile yapıyorsun ama bu yaptığın doğru değil, adama haksızlık bir kere.
Eşinin yaptıklarının yarısını yapan bir eş isteyen ne kadar çok kadın var, böyle davranacağına şükretmen lazım aslında. Çok şanslısın ama bunun farkında değilsin; gecmişin acısını suçsuz birinden çıkartıyorsun ama unutma ki fazla naz aşık usandırır. Bak bunu ciddi söylüyorum eğer tedavi olabilirsen tedavi ol çünkü bu davranışların normal değil.
tarafından
Siz geçmişte sevgilinizi veya eşinizi 3 günlük evliyken yengesiyle banyoda yakaladınız mı uygunsuz  travmam zamanla gececek
tarafından
Eşime geçmişte neden bosandigimi anlattım o yüzden bana anlayışlı oluyor  bi şey demiyor beni anlıyor  şuanda esim mutluyum inşllah bi aksilik çıkmaz
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Sen Allah'tan daha ne istiyorsun bilemedimmm valla.........Millet hergun ilgisiz koca şiddet gösteren koca postu aciyo
tarafından
Ben sevildigime emin olmak istiyorum geçmişten bugüne erkeklere güvenmiyorum  o yüzden yüz vermiyorum ama seviyorum  aynen başka kadinlarda post açıyor belki onları okurken akıllandım  degerimi anladım  aslınd bana çok değer veriyor ben bi adım atsam her şey güzel olacak bide boş yere kıskançlık yapmasam
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Sorun sende herkes yorgun neden adamı geri çeviriyosn sn böyle dışarı yönlendirirsn sevgi gösterme ilgi gösterme birlikte olma sevgiye ilgiye aç bırak ilk fırsatta gider benden söylemesi
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Valla bacım eğri oturup doğru konuşalım. Eşin de sorun yok sorun sende. Eşine olan sevgini kendi içinde sorgulamalısın. Adam sana çocuk konusunda gayette yardımcı oluyor. Adamın bi doğurmadığı kalmış. Yemek olmasa sorun etmiyormuş. Daha da yorgunum deyip eşini çevirmen haksızlık. Yada sende bir isteksizlik eşinden soğuma gibi bişeyler olmuş. Böyle devam edersen ikinizi de yıpratırsın. Adamın Sabrı birgün taşarsa bugünlerini mumla ararsın.
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kıskanıyorsun madem adamı kendine başlayacaksın ne demek 3 ayda bir zoraki yapıyorum.

Adam senin için onca şey yapsın sen gecede bikaç günde bir bi saatini ayırma.

Kusura bakma ama böyle yaparsan adamı başkasına itmiş olursun. Kalben değil belki ama ihtiyacını gidermek için başkasına yönetirsin.
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Arkadaşım iki gün önce eşim bana göstermediği ilgiyi başkasına göstermis diyordun hangisi doğru ne diyorsun sen 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
sen esinin kafasina  neden kiza bakma diyorsun adi cocuga  bile  bunu yapma dersen yapiyor. yani  bu kadarda kiskanclik abartili. sen disarda bakib bakmadigi yanindaykem kontrol ede bilirsen zaten. evlilik guven isi. bence esine  guven artik.. bende kecmisde aldatuldin. ama   esime. cok guveniyotum asiri derecede. bu dediklerin hepsini benim  kocamda  yapar. 15 gun izne  geldi bir kere  bensiz  disari arkadaslariyla  eylenmeye cikmadi.       kizina da asiri duskun bir  baba.  bence  boyle  yapma  her kes  cocuga gore yorqundur. ama. evliliyi iliski onemlixir. kendinden asla. itme.. kalbini kurma. istiyorsa  yap bes dakikalik bir sey ne varki bunda  yani.  bir saatlik  is diyulki yorqun ola bilirsin ama esinin ihtiyaclarini karsilamak zorundslasin.
0 oy
tarafından
Is isten gecmeden yardim al ilgi sevgi olmadan bi taraf bir yere kadar dayanir. 
0 oy
tarafından
Bacım sen bulmuşsun ama bunuyosun kusura bakma
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bacim sen allahtan belanı mi arıyosun daha ne istiyorsun 

Iki tane kucuk cocugum var birinin saglik skntisi var aksama kadar kucağımda  kesintisiz her işimi de yapiyorum ama kadınlığını da eksik etmiyorum 

Acilen silken kendine gel cok gec olmadan 
0 oy
tarafından
Bence sen eşini sevmiyorsun her dediğini yapan bir esin var sen hala yorgunluktan kıskançlıktan bahsediyorsun benim eşim tam tersi hiç birşey yapmaz gezdirmez yemeğinde hazır olmasını bekler şükret bence böyle iyi bir eşinin olduğu için
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bizde derdimiz var sanıyoruz valla canım kocanı elinde tut kocan bu kadar ilgiliyse niye sorun yapıyorsun daha adamın nasıl birisi olsun istiyoraun

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,040 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde bebisbirisi (89 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 672 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 913 göst.
25 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Ayşegül Salkım (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 662 göst.