0 oy
631 göst.
Diğer kategorisinde (1,134 puan) tarafından
Kizlar kayinvalidenizin evine gidince 2 saatlik yada 2 gün kalicaksiniz diyelim fark etmez ayni tuvaleti mi kullanirsiniz yoksa misafir tuvaletini mi kullanirsiniz ben ve esim misafir tuvaletini kullaniyoruz onlarda bize gelirse misafir tuvaletini kullanir 

24 Cevaplar

+3 oy
(10,453 puan) tarafından
1 tane var herkes.onu kullanıyor 
(1,134 puan) tarafından
Anladim canim
-Reklam-
+1 oy
(2,637 puan) tarafından
Alt katimda kullanmiyom☺️
(1,134 puan) tarafından
He en iyisi canim ;)
+1 oy
(7,656 puan) tarafından
Ay şu sorular da ..!
(1,134 puan) tarafından
İlk defa böyle bi soru sordum noldu ki
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Hepimiz ayni yere ederiz cnku tuvalet 1 tane
(1,134 puan) tarafından
Anladım kuzum
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Valla onların eve gelen her insan evin teeee arkasındaki tuvaleti kullanıyor haliyle bizde tabiki zaten öyle bir takıntım yok 
(1,134 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
(119,126 puan) tarafından

ahaahahah gitmeyenlerin baskaniyim :D

(1,134 puan) tarafından
Onu burda bilmeyen kişi kalmamıştır sanırım kiz ;)
(2,637 puan) tarafından
Ben kalmışım  anlat gii☺️☺️
(1,134 puan) tarafından
Hiii :)
0 oy
tarafından
Ben tuvaletimi kimseye vermiyorum 2.sini gelen kişiler kullanır gittiğim yerdede çok çok sıkışmaz sam kullanmıyorum kullanırsam çamaşir suyu ile yıkıyorum çünkü enfeksiyonum var doktor yasakladı o olmasa bile çok çok titiz biri degilim ama oraya karşi bir tikim var 
(1,134 puan) tarafından
Bende bu konuda titizim seni anlıyorum kuzum
0 oy
tarafından

Bitane var herkes oraya s...yor :D

(1,134 puan) tarafından
Hahaha buda güzel;))
0 oy
tarafından

Ben banyoyu kullanırım genelde klozet onlarda alaturkaya oturur:D

(1,134 puan) tarafından
Yani tek kullaniyon;)
tarafından
Ben takıntılıym biraz klozetin üstüne Vileda falan koydum bi kac kere sjsjsj görmediler evlerinde de gitmiyorlar ama 1 2 kere girmişlerdi
(1,134 puan) tarafından
Bende öyle oldum canim gebelikte enfeksiyon çok olurdu bide hijyenik bulmazsam neresi olursa olsun asla girmem
tarafından
Dikkat etmek gerekiyor aslında
0 oy
tarafından
Misafir tuvaleti yok bi normal var bi de banyoda klozet var ben klozet kullanmam hiç o yüzden ötekini kullanırım 
(1,134 puan) tarafından
Anladim canim bende hijyen acisindan mi nedir takinti oldu gebelikten kalma sadece esimle kullanmak istiyorum baskasi kullaninca hemen temizlik  yapiyorum
0 oy
(457 puan) tarafından
Bence hiç fark etmez .zaten bendede 1 tuvalet var kaynanam gidede
(1,134 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
tarafından
Kizz kahkaha attım biz 4 snee bir oturduk evde ,5 görümcem kaynana kayinpeder ve tek tuvalet banyo bir askeriye sırası bekliyorduk ahahahshshshsggs
(1,134 puan) tarafından
Off kiyamam sana şimdi bende güldüm bak kiz kemal sunalin filmi vardi wc kavgasi yapiyodu kardeşleriyle;)))
tarafından
Bizde öyleydk biri banyoys giriyor diğerinin cisi geliyor ahahajjasj Allah'ım şimdi iki tane var evimde keyfiye bir onu bir öbürünü kullanıyorum
0 oy
(749 puan) tarafından
Bnce en dogrusu imkan varsa tabiki misafir lavabosu
(1,134 puan) tarafından
Aynen demi hijyeniklik açısından en doğrusu  mecbur olunca zaten illaki bi şekilde kullanılıyo  zorda olsa cvp icin sağol canim
0 oy
(678 puan) tarafından
Gerçekten bazen acılan postlarda algılama sorunu yaşıyorum bunun neresi merak edilir ki 
(1,134 puan) tarafından
Sadece neden merak edilir yazsaydın en başta bişey demiycektim;  yazmiycaktim bile hiç algilama sorunu yaşıyorum dersen benim aklimla alay etmis olursun. Herkesin meraki ilgisi farkılı farklıdır. Bende bunu merak ettim benim gibi olan var mi diye, buda bende gebelikten gelen bişey aliskanlik oldu. İlginizi çekmeyebilir ama olumsuz konuşma tarzı hiç hoş  değil. yorum yapmazsınız olur biter burda da böyle karşılıklı atişmayiz. Ayrıca ikinci yazişinizda ıyyy seviyesizliğin dibi demek ne kadar doğru bi kelime güzel bi kelime sizce?  Ben burda dikkatimi çekmeyen hatta saçma bulduğum hiçbir posta yorum yapmadim hiç aynisini da kendim için beklerim ve onun için kızdım size.  Sadece dikkatinizi ilginizi çekmediyse saçma bulduysanız yazmazsınız bu kadar basit...
(678 puan) tarafından
Eee kusura bakmican  sen bana hirlama  derken bende iyyy  seviyesizligin  dibi yazayım yani okadarda olsun dimi ayrıca bir post açıyorsan olumlu olumsuz her türlü yorum gelebilir bunuda göze alcaksın tahammül edemiyosan  girme bakma yorum atma ozman değil sen post acmicaksin ozaman sen gel bana köpek muamelesi yap iyy  dedim diye ne kadar doğru de vay  be az empati yapmayı öğrenin öğrenin
(1,134 puan) tarafından
Hadi kızım işine, Anlamiyosun herhalde saçma bulduysan yorum yapma burda öyle bi kural yok her posta yorum yazma kuralı yok.  Kusura baktigim yok ayrica kendimi ifade ediyorum empati yapmayi senden öğrenmicem
(678 puan) tarafından
Saygısız
(1,134 puan) tarafından
Noldu zoruna mi gitti işine gelmeyince en kolay cümleyi seç  sende hadsizsin
0 oy
tarafından

1 tane tuvalet var o yüzden ben cevap vermim :D

(1,134 puan) tarafından
Olsa iyi olurdu hani diyon içinden sanki ;))
tarafından
Yooo zaten hiç kalmaya gitmiyoruz gidip geri evimize geliyoruz gidince belki 1 kere wc ye giriyorum yani onun içinde ayrı tuvalete gerek yok
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Mecbur kalmadıkça asla girmiyorum :) 
(1,134 puan) tarafından
Sağol balim anladim benim gibi düşünen bir kişi daha
0 oy
tarafından
Zaten bu tek var onu da kulanmasam ne olacağını düşünmek bile istemiyorum ahah
(1,134 puan) tarafından
Recep ivediğin bi repliği geldi aklima diyo ya şişman kadina eczacı  cok komik ilâhi kiz
tarafından
Ahhahaahhahaha Allah iyiliğini versin kiz ahaha
0 oy
(375 puan) tarafından
Evimde küçük tuvalet kedimin yeri. Kumu falan orada. O nedenle tek banyomuz var. Domestos sprey var ya her bizden başkası girdiğinde onu sıkar silerim. Zaten pandemi nedeniyle sadece annelerimiz ve ikimizin birer bacısı geliyor arada. Yine de sıkarım onu. Tuvalet hijyeni çok önemli. Sıklıkla da normal banyo temizliği yaparız. 
(1,134 puan) tarafından
Anladim canim aynen ya bencede
0 oy
tarafından
1 tsne tuvalet var canm ama cevapla dersende benjm icun farketmez ister misafur tuvaleti ister normal kullandiklari tuvalet kullanirdm 
(1,134 puan) tarafından
Bende önceden öyleydim de  gebelikte enfeksiyonum cok olurdu gecmezdi tek kullana kullana öyle alıştım kuzum şimdi aliskanlik oldu
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Herkesin kayınvaldesinin evinde 2 tuvalet yok olsada hangisi müsaitse onu kullanırım. Tuvaletten rahatsız olacamsam gitmenin bi anlamı yok
(1,134 puan) tarafından
Canim ben sadece bi soru sordum benim gibi olan var mi diye de merak ettim.  Biraz asabi bi cevap olmuş herkesin kayinvalidesinin evinde iki tuvalet var mi yok mu bilemem ben kendi durumumu izah ettim, ayrica benim kayinvalidemin evinde de tek tuvalet olmus olsaydı mecbur onu kullanırdım.  Bunun rahatsizlik duyma gibi bi şeyi  yok gebekikten dolayi enfeksiyonum çok olurdu aliskanlik olmus bu durumda yinede sağol cvb'in için
(25,224 puan) tarafından
Yoo hiç asabice yazmadım sonunda gülücük işwreti yok diye sana öyle gelmiştir. Bende kendi fikrimi yazdım bize sordugun için

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 671 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 394 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 976 göst.
30 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 805 göst.