0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından
Plan yapariz kahvaltida ya da yemekte toplancaz dye hc bir zaman hazir olmz kahvaltiya gideriz 12de 12bucukta otururuz anca masa kuracagm bazen az kisiysek kucuk masaya kurar oraya tasirim yok arkamdan esimi yollar baska yere hazirlattirir her seferinde oyle gecen gene gittik 3 kisiydik sadece gittm gene kucuk masaya hazirlamaya gene arkadan esimi yollamis mutfakta yiyelim dye mutfakta her yer her yerde yani aksamdan dedk kahvaltiya gelecez dye mutfakta yeriz dusuncesi varsa insan toplardi degilmi.. cay fincanda icerlee her zamn yok fincan koyma kupalar var onlari al tabaga salata dogrucam yok o tabaga koyma buna koy en son oturacam asa gorecek yani benmi abartiyorum ne yapsam tersi esimde yanmda her sefernde ayni seyi yapiyor en son esime dedim sende gordun her zamn cam.fincanda icer ben onlari koyunca nescafe bardagi koydurdu esimde birak sende hazirlama diuor hamileligini bahane et diyor 

6 Cevaplar

+1 oy
(50 puan) tarafından
En azından eşin görmezden gelmiyormuş bu iyi bişey canım seni çok iyi anlıyorum küçük şeyler gibi görünsede insanın sinirleri yıpranıyo ama eşinin hatrına sessiz kalmayı tercih et bence ben öyle yapıyorum artık napiyim bu yaştan sonra onları değiştirecek halimiz yok napsak boş 
(50 puan) tarafından
Oğlunu senden kıskanıyor olabilir mi
(968 puan) tarafından
Oda var millet icinde esimin saclarini falan oksar.. annesi cagirdiginda beni arar haber verir gideriz dersem geri arar geliyz ya da gelmiyoruz der bunlara da bozuluyor farkindaym ama hincini mutfakta aliyor herhalde
(50 puan) tarafından
Muhtemelen sebebi bu canım Allah yardımcın olsun. Eşinin sana olan sevgisini kıskandığı için hıncını alıyor ve eşini de ikide bir arkandan gönderip seninle ilgili bişeyi tek başına yapamıyo imajı vermek istiyo
(968 puan) tarafından
Evet banada oyle geldi...
(50 puan) tarafından
Fırsat verme sende onu bıktır herşeyi sor yapmadan anne bunu buraya mı koyayım bu tabak mı bu bardak mı bırak o uğraşsın sonra :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Garipmiş Allah yardımcın olsun
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Bu kayinvalideler yaptiklarindan sonra en ufak şeyi takıntı haline getirir olduk evlilikte gerçekten en çok kadınlar yıpranıyor
(968 puan) tarafından
Gercekten oyle sacma gorup takilmiyordum ama en son nescafe bardaginda cay koydurdu bana bide arka arkaya bi yapiuorum bi esime bakiyorum
(3,457 puan) tarafından
Zor canım benim
0 oy
(2,226 puan) tarafından
ben hep sorarım mutlaka benim bir de bekâr görümcem var onun bi düzeni var sonuçta 

bu bezle masa siliyomusun  bu bezi tezgaha da kullanıyo musun bu tavayı kullanıyomusun gibi vs 

bana böyle yapsa bir daha da yapmam madem düzeni bozuluyor sende yapma canım boşuna strese gireceğine 
(968 puan) tarafından
Ne dusunceyle boyle yapiyor bilmiuorum esimin yaninda bu kiz bilmiyor imaji mi vermeye calisiyor anlamadim fincanda cay icerler gitti nescafe bardagi koydurdu az kisi olunca kucuk masada yerdik orayi hazirlaya gittm mutfakta yiyelm dedi mutfakta daginik yag tenekeleri esyslar falan pazar yapmis posetler yerde onlarin ustunde yedik sanki benm yaptigim olmasinda ne olursa olsun gibi
(2,226 puan) tarafından
canım o zaman her seferinde sor anne bunu mu koyayım bu masaya mı kurayım baktın kurdun tekrar aynısını yaptı daha da sürme elini
yani belki işine karışılsın istemiyor diyeceğim ama sonradan kendisi yapardı o zaman da boşver canım yapma bidaha o zaman
(2,226 puan) tarafından
yani herkesin kendi düzeni var neyi bilmeyecekmişsin ki bugün masada yer yarın yer de yer o zaman desin kızım bugğn kğçük masaya kur bu bardağı koy vs yada sen sor sürekli baktın yine aynı daha da karışmazsın en iyisi
(968 puan) tarafından
Yani bana da sormak tuhaf geliyor alt tarafi salatalik domates dogrucam model modelde tabagi yok yani demekki sormak gerekiyor ust uste olunca giciklik yapiuor dedm artik
(2,226 puan) tarafından
olsun canım hani belki bunu istiyordur sormanınfalan bilemedim
dediğim gibi bide böyle dene baktın yine aynı daha da yapmazsın bende yapmazdım çünkü
0 oy
tarafından
Ben karnım ağrıyor diyor odama çelişiyorm uğraşamam 
(968 puan) tarafından
Bende bi yandan hazir olsun diye inan ki hastane randevumz vardi sabah 9da biliyor snra sana gelecez dedk esime anneni ara anca baslar hazirlamaya dedim biz uyandirdik isimz btti gittk 11.bucuktu oturduk esimde biliyor kizdirgimi bi yandan agzima biseyler veriuor bi yandan soyleniyor haber verdk o kadar nye hazir degil dye aha patates kizariyor iste diyor sinir oluyorum
tarafından
Geçen bak 20 kişi geliyor mutfağa girdim ona karıştı buna karıştı midem bulanıyor dedim odaya kapattım kendimi :Dd umrumda olmadı hani yorulduğuna değmiyor
(968 puan) tarafından
Vallahi oyle yapsam belki daha az basim agririr :) en azindan elini biseye surmuyo der onu konusur
0 oy
tarafından
hazırlama bişey beğenmiyorsa senin yaptığını kendisi yapsın o bardağa koyma derken eline ver al sen köy o zaman diye bence amacı sana eziyet etmek
(968 puan) tarafından
Oyle sert tepki veremem herhalde hep hazir sofraya oturmak icin esime diyorum gec gidelm ama gene yok
tarafından
bazı insanlar sever işte adam kullanmayı sen geç gitsende gelene kadar bekler seni

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 376 göst.
21 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yusuf Eymenin annesi (125 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 571 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,019 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,595 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 608 göst.

377,782 soru

11,307,161 cevap

34,736 kullanıcı

...