0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
dun geceden beri cok kotuyum.  sabaha  kadar uyumadim oysa  kizimda  uyumadi benle  beraber halim yokken ona  bakmak zorunda  kaldim esim annemi aradi annemgile  geldim.  ne kadar kotu bir  durum hasta  bir  anne  olmak cocuga  bakamak.  gercekden butun cocuklarinin anneye  ihtiyaci var  anneler  saglikli olmaliki bebeklerine  baka  bilsinler

3 Cevaplar

0 oy
(1,264 puan) tarafından
Off corona oldum 2 gün kızım ac kaldı 
(1,161 puan) tarafından
can ya  kiyamamm.   Rabnim bizler3  guc versin evlatlarimiza  bakalim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Keske anneler hep sağlıklı ve olumsuz olsa.

Anne hasta oldu mu evin tadı tuzu kaçıyor ruhu gidiyor. Geçmiş olsun canim 
tarafından
Süt iç bana iyi geliyordu birde yeşil elma bana fayda etti dene zararı yok olur da faydasını görürsen rahatlarsın inş. Kuzucuk bile hissetmiştir biran önce iyileşirsin insq
(1,161 puan) tarafından
evet  ya mama  diyor  yanima  gelir  kafasini dizime  koyur. sabaha kadarda  agladi.  cok zor  gercekden
tarafından
Oyss yerim annesinin yari iyi ki varlar. Rabbım. İsteyen diğer kullarına da nasip etsin
(1,161 puan) tarafından
amin canim benim ya.   bu gunde  iyileessem keski sabah kizima  baksam. sagoldun annem kucuk erkek  kardesim ilgileniyor. ama  yinede. anne  badka  ya.tez  duzelsem keski. ancak yatakdayim bu gun
tarafından
Akşama doğru serinlik olunca isterseniz yürüyüşe çıkın insan yattikca hasta psikolojisine iyice kaptiriyor kendini. Biraz hava alırsıniz kafa dagitirsnz
0 oy
tarafından

Bbde cok hastayım grip olmuşum hiç halim yok :ermm:

(1,161 puan) tarafından
can kiyamam ya.  benimde  mide sorunu ustmus  cok kotu  midem bulaniyor. nefes  alamiyorum surekli kusuyorum cok koti
tarafından
Geçmiş olsun canm rabbim şifa versin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 195 göst.
24 Haziran 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 273 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,615 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.
9 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

379,546 soru

11,362,063 cevap

34,839 kullanıcı

...