0 oy
194 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
ben ailemle  yasaiyorum bilen bilir.   annemgilde.  esim asgeri gorevci sehir disinda.benim kizim gece sabaha  kadar uyumadi. sabah annem 5 de kalkmisdi benim yyumadigimi kizimi salladigimi gordu ama  bir  kere  gelibde  kizim ver bana  sen yarim saat uyu demedi.  sabah 8 kadar 3 saat kendim  salladim. sora  dayanamadim anne  yarim saat bakda  uyuyaym dedim.     sora  ben odaya  gitdim annem kizimi yurutece  koymus  oda  gelib odanin kapisinda  anne diye agliyordu.  bakmamak  diyilda. biliyorsunuz  en zoru ne  yanliz  yasasam zoruma  gitmez  ama  ayni evin  icinde  yardim gorememek cok dokunuyor  bana. gun erzinde  bile  bakmaz. bes dakika  alib sadece  sevib geri verer. bakmasi icin verdiyimde  erkek kardesime  veriyor. cok uzuluyorum benim annem neden boyleki. neden boyle  davraniyor.  sezeryan oldum. hastanden geldiyim ilk gunden kizima  yalniz  bakiyorum goren her kesde  cok sanslisin ailenle  kaliyorsun yalniz  bakmak zor diyorlar. ama  burda  kalib yalniz bakmaksa  daha zor.  cunki bedensel yorqunluk  ve  sinir  sistem kalb kirikligi daha zormus. gozlerim acilmiyor.     ama  uykusuz kalmak diyilde  annemin bu haraketleri daha cok dokunoyor  bana.

5 Cevaplar

0 oy
(1,428 puan) tarafından
Yaaa bilemedim kii benim annem onlardayken bana bile vermez gece ger uyanmasına gelir Allah annene vicdan versin kuzum
(1,161 puan) tarafından
yok ya  benimki aglasa odaya  bile gelmez. sorsam sesini duymadim der.. kizim hasta  oldu 3 gu  sabah kadar gozumu kirkmadim.  ama  annem misil misil odasinda uyuyordu dokunan bana  budu.
(1,428 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
(1,161 puan) tarafından
amin canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok haklısın canm valla çok zor benim kaynanam öyleydi . Çok zoruma gidiyordu ağlıyordum hep 
(1,161 puan) tarafından
bende   inan simirden agliyorum.  yorqunluqum  kecer. ama  bu kalp kirikligim kecmez. cok zoryma  gidiyor. kendi torunu neden boyle davraniyorki
tarafından
Ya belki yaşı ilerlemiş. Eskisi gibi ugrasamiyor canm . Bilemeyiz . Bazıları öyle oluyor .
(1,161 puan) tarafından
57 yas canim
tarafından
Canım yaşı da ilerlemiş . Yaşlanmış artık eskisi gibi değiller .
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Konuşmadın mı hiç anne neden böyle yapıyorsun bende yoruluyorum uykusuzum o senin torunun yarım saat baksan ne olur diye Allah yardımcın olsun canım
(1,161 puan) tarafından
diyorum. umursamiyor. kendin dogurdun kendin bak. beni seni evlendirim  gelinmi verdim gelinmi aldum derr heo
(2,826 puan) tarafından
Anladım canım sende bundan sonra ona göre davran madem yardım etmiyor sende kendi evine git ha teksin ha öyle
(1,161 puan) tarafından
oyle davraniyotum da  ona  belli etmiyoryn kalbime  atiyoru.
(2,826 puan) tarafından
Kıyamam ya inşallah annen düzelir destekçin olur
(1,161 puan) tarafından
canim vallahi evde huzur  olsa  daha iyi olur. ama  annem onuda  koymadi bendde
0 oy
(546 puan) tarafından
Sanki bir tek sizin anneniz boyleymis gibi yazmissiniz ama cok anne var boyle.ve hak da veriyorum onlara.onlar yardim.alip mi bakti bizlere sizce? Kadinlar gelmis bi yasa.kafa almiyor,fizikleri yoruluyor.normal yani bence.illaki sizin icin de yemek falan yapiyodur o bile bazen yuk gelebiliyor insanlara normal yani
(1,161 puan) tarafından
yok cogu insanin annesi boyle.  bana  yardim etmesi gerekmiyor  cok doru. ama  kizima  karsi sogyklugu kabimi kiriyor. sadece uzakdan sever.yani bak maddi acidan bir sey almadilar. hic bir sey almak zorunda  diyiller. en azindan sevsin  annem bunu istiyofum
0 oy
(818 puan) tarafından
Bilemedim ki cnm benim annem işten geliyo ben ikinciye hamileyim oglumu aliyo goturuyo parka filan ya da evine goturuyo orada ilgileniyo oglum 5 yasinda bana fazla bi yuku yok ama annem dinlenmem icin alip göturuyo rabbim annene vicdan nasip etsin dedigin gibi ayni evde olup yalniz olmaktansa tek yaşsrim daha iyi 
(1,161 puan) tarafından
bakmak zorunda  diyil ama  yardi metse  keski azaciq.
(818 puan) tarafından
Tabiki bakmak zorunda degil ama en azindan biraz da olsa yardim etsin
(1,161 puan) tarafından
etmez  canim benim anaannemde  benim annemi  cok sevmezdi. oda bana  karso oyle. abimle  erkek kardesimi cok sever  bana  kardi yox
(818 puan) tarafından
Simdi inkar edemem annem benim cocugumla ilgilenir oyun dahi oynar babaannemde biz 4 kardesiz ve koyde buyuduk hep babaannem bakti büyuttu bize köy işi ağir oldugu icin annem pek ilgilenemezdi
(1,161 puan) tarafından
benim kqyinvaldemde  kizima  karsi boyle  anenmde  boyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 143 göst.
4 Ağustos 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 273 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,615 göst.
21 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu

379,513 soru

11,361,006 cevap

34,839 kullanıcı

...