0 oy
348 göst.
Aile kategorisinde (1,493 puan) tarafından
Kuzenim hocaya baktoracagini söylemişti gerçekte bulmuş hoca yakinen biri çıkmış ama demedi bende baktırdım bugün yuzugumu çalan en yakınım gelinimiz çıktı nasıl davranicam ne diyecem blmiyrm o kötüyüm ki 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
gelinin ciktigini hoca mi soyledi yoksa sen mi gordun gozunle alirken.. eger gozunle gormediyse almis dahi olsa iftiraya girer.. hoca lafiyla birini suclama bence
(1,493 puan) tarafından
Gozumle görmedim.ama o kadar kişi saydım onun adını ddi
tarafından
eee illaki birinde durucak canim geline denk gelmis
-Reklam-
+2 oy
(352 puan) tarafından
Sizde buna inandınız mı gereksiz zan yapıyorsunuz 1 sene önce olmuş olayı hala vazgeçmeden araştırıyorsunuz o kadın çalmamışsa şu düşüncenizden bile hesaba çekilceksiniz her hoca hoca deildir eğer hocanız dini bi hoca olsaydı aranızda münakaşa olmasın diye söylemezdi zaten ama bu doğru değil 
0 oy
tarafından
Ne gelininiz çıktı anlamadım ?
(1,493 puan) tarafından
Yuzugum kaybolmuş gecn yıl bende baktırdım gelinimiz çıktı
tarafından
Aa kötü olmuş guvenilir mi acaba hoca kafadan sallAyan biri olmasin
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Nolduki canım 
(1,493 puan) tarafından
Yorumda var canım yuzugumu çalan gelinimiz cikti
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Çocuğunu evine almayan mı 

Eeee hoca sana ne dedi isim mi verdi gelin mi dedi
(1,493 puan) tarafından
Kıbleye karşı durdurdu evin içindeki isimler dedi ve onun adını ddi ben sok. Evet o kisi
(12,856 puan) tarafından
Ne kadar ücret aldı sizden
Gelininiz biliyor mu yüzüğün kaybolduğunu
(1,493 puan) tarafından
Ücret almadi inan evet haberi bardi
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Cidden mi ya oyle kolay buluyor mu hoca ddiginiz kisi
(1,493 puan) tarafından
Evet canim
(1,667 puan) tarafından
Ayy nasil baktiriyorsunuz bende istiyorum baktirmak evimin bi hirsizi var surekli bisilerim caliniyor en son belki inanmazsin 5 lt relik sivi yagim calindi kullanmamistim tanidik biri tahmin ediyorum ama konduramiyorum
(12,856 puan) tarafından
Kız koca yağ tenekesini götürürken nasıl görmedin :)
(1,667 puan) tarafından
Evde degildim ki yeni alis veris yapmistik disarda bi isimiz vardi ciktik kaynanmda da anahtarimizin yedegi vardi evide yol gecen hani gibi herkes girer cikar kaynanam almaz ama evine girenlerden supheleniyorum .bogazlarinda kalsin kimse yag olmus 95 tl :D  bem şok oldum aglanacak halime oturdum güldum o zamn
0 oy
tarafından
Canım yinede günahını alma kimsenin hocalar normalde hiç söylemezler bu gibi durumlarda 
0 oy
tarafından
Bi zahnet benim yuzugude soruver ya bulamiyomherifin sevgililer gunu hediyesiydi 
0 oy
(152 puan) tarafından
para alıyorsa inanmam tamm bu işi hakkı ile yapanda var lakin onlar bildiğim kadarı ile isim vermiyor ve ücret talep etmiyor 
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Yani hocanın dediğine inanıp kesin o çaldı demek ne kadar doğru bilmiyorum. Belkide düştü bir yerde günah almasaydı keşke
(1,493 puan) tarafından
O kadar isim şöylendi niye onu desinki
(1,776 puan) tarafından
Bir isim söylemek zorundaysa bitaneyi seçmiş demekki. Aman neyse sizin bileceğiniz ben karışmayayım
0 oy
tarafından
Hoca nasıl baktı ? 
0 oy
tarafından

Hoca herseyi oyle biliyosa bi define yeri bilsin açsın vursun parayı. Ben oyle biseyleri görsem asla hocalık yapmam:D

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 285 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 592 göst.
17 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 350 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asel_34 (49 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 774 göst.
20 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,251 soru

11,384,652 cevap

34,884 kullanıcı

...