0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde (2,587 puan) tarafından

Büyükler illa oğlunu hocaya götür nazar muskasi yapsın dediler neyse onların kafaya uydum bi gideyim dedim 1500 tle istedi oğlumun dilini cekecekmis soguk havale geçiriyor dedik ve bi damar varmış kirli kanlı onu temizliyecem dedi tabi işlem yaptırmadan çıktım ordan böyle biseye ne kadar inanabilirim:( varmi etrafınızda böyle hocalara giden 

30 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Nerde yasiyoorsun merak ettim mağarada felan mı? Doktor var doktorrrr!!!!
tarafından
ya çocuğa birsey olsa aniden bi hareket yapsa
(507 puan) tarafından
Bızde goturduk yanlız okudu ustunde gıt dedı
tarafından
Ya yapmayın neler duyuyoruz dil çektirmek,kirli kan temizletmek ne demek
(2,587 puan) tarafından
Zaten hiç bir müdahale yaptırmadım çıktım ordan esiminle konuşalım bi dedim
tarafından
Yaptırma lutfen pisman olursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gercek hocalar para almadan yapıyor bende gittim ve ücret teklif etmeme rağmen kesinlike almadi hayır dedi
(2,587 puan) tarafından
Aynen o yüzden şaşırdım
0 oy
(147 puan) tarafından
Tövbe yarabbi ben gitmedim gitmemde bence sende gitme hastaneye git canım daha iyidir 
(2,587 puan) tarafından
İlk defa gittim birdaha da asla
0 oy
tarafından
Bırakın şu hacı hocaları kuzum yaa
(2,587 puan) tarafından
İlk ve sondu canim
0 oy
(734 puan) tarafından
Gitmeyin öyle yerlere ve inanmayın işi ticarete dökmüşler.ilim parayla satılmaz Cevşenler var alın onu takın üzerine.Bol bol nazar duası okuyun
0 oy
(62 puan) tarafından
Ya bacım şöyle şeylere kalkışman hata bi an kanıp gitmişsinde bunlar sadece para tuzağı gözünü seveyim ya benim annemde rahatsızdı dediler hocaya gidin ee gittik yaklasık 10 15 sene önce 250 lira güzel paraydı adam 250 lira kalem parası istedi yaptırdık sonradan merak ettm baktm bildiğin tükenmezle ayetelkürsi yazıp göndermiş böyle konulara hiç girme kendi duanı kendin oku şöyle şaklabanlara inanma
0 oy
tarafından
Dil çekmeyi eskiler yapardı. Annem de biliyor yapmayı mahalledeki çocuklarda hep yapmisdir. Garip gerçekten işe yarıyordu. Ama var ya şu uçuk rakamlara muska yazan kimseye güvenmem. 

Bizim kayınpeder de muska yazın falan dedi ben dedim bu devirde hiçbir hacı hocaya güvenmiyorum. Haberlere bak ya din adı altında yapılan sapikliklarin sapkınlıklarin haddi hesabı yok. Kimseye güvenip yaptırmadım ben. Dedem şeyhti büyük adamdı alimdi. O yaşasaydı ona yaptirirdim ama başka biri olmaz asla. 
(2,587 puan) tarafından
İlk basta para olayını bilmiyordum duyunca bize fayda gelmez dedim
tarafından
Aynen öyle canım. Gerçek alim olduğunu anlamanin ilk yolu para kabul etmemesi. Çok tanınmış olması gerekir. İmaniyla irfaniyla kendini ispatlamis biri olmalı. Ben bu çağda kimsede ümit göremedim
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Böyle yerlere niye gidersiniz hiç anlamam ya 
(2,587 puan) tarafından
Hani çocuğun olurda çaresiz kalırsın ya canım o andaydim
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Gitmeyin asla. Eşim imam, böyle hocalara çok sıkıntılı bakıyor. Kanıtımız da var. Daha evvel başımıza gelen olaylar var. Cidden gitmeyin. 
(2,587 puan) tarafından
Yok gitmem canim
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım sakın böyle şeylere kalkışma bile nazar gerçek inanıyorum bende ama hacı hoca işleri yalan gerçekten iman için yapmış olsa para almaz hadi diyelim o da geçinme derdi diye alıyor ama ben bunlara inanmıyorum babam TV den dolandırıldı arkadaşımın büyü yapıldı dendi o kadar saçma şeyler yaptırdı ben aradım sen o adamla evlenemiceksin dedi şuan çocuğum var hoca işlerine pek takilma
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Yok artık daha neler. Doktor temiz dediyse daha ne kurcaliyorsunuz. Dinleme sakın o koca karıları.
0 oy
tarafından
Ben kizima nazar muskasi yaptirdim 2 gundur o kadar fersh uyuyorki ve para almadi
0 oy
(48,508 puan) tarafından
yok artik nazara felak nas.oku.kirli.kani nasıl temizlicek
0 oy
tarafından
Allahım yaa o kadar okumuş doktor. Şu hocalardan uzak durun adam paragöz, git o para ile çocugunun tedavisini iyi bir hastanede yaptır canim uyuma milletin lafına.
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım beenim oğlumada çok nazar değiyor du bizde dedik muska yaptıralım birkaç hocaya danıştık kesinlikle yaptirmayin dedi onun yerine nazar duası Ayetel Kürsi okuyun dedi bir an düşündum bir ara gençken ben çok kötü rüyalar görüyordum bir hocaya gitmiştim ve hoca bana dedi ki ailenden biri bir hocaya gitmiş ve o hocanın okuduğu yaptığı şeyler o hanenin içinde sana yansımış demişti okumam için birşeyler vermişti düzelmiştim o yüzden hoca işlerine çok girmiyorum ablamlar çok gitmişti annemler nazar işleri felan olan bana oldu psikolojim bozulmuştu her hocaya güven olmuyor maalesef 
0 oy
tarafından
Sakin sakin çok saçma yaaa 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kuzum ben kuzenim yengemin oğlu varsı sürekli bayılırdı  bizim orada büyüklerde yengeme oğlunun bayıldığı yere bir civi çak birde adıyamanda zey diye bir ziyaret var 3 cuma üst üste oraya götür daha bayılmaz dedi onalrda uaptı çocuk dzüeldi   doktorlar hiç birşey bulamamıştı
0 oy
tarafından
Kafa başına 1500 alsa iyi kazanır.Hoca işini iyi biliyor ve köşeyi de dönmüştür.
0 oy
tarafından
Ayeti parayla satana hoca diyenin aklından şüphe ederim
0 oy
tarafından
O h9ca kacvfakulte okumus kac sene tıp okumus ya Allah askina  nasil inanirsiniz  nasil guvenirsinizmeler duyacagiz dahaaa

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 283 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 347 göst.
26 Mayıs 2021 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 337 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Asel_34 (42 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 773 göst.