0 oy
922 göst.
Diğer kategorisinde (2,386 puan) tarafından

Çevremde kaç kişi aşı oldi. Kaynanam ve kayinbabam da dahil :'(:ermm:

image

23 Cevaplar

0 oy
(1,274 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aşıyı bulanlarin bile aşı olmadigi bir ortamda kime inanilir şüpheli 
-Reklam-
+12 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah aşkına suratında meymenet yok kendisi ölmüş ağlayanı yok buna mı inanıcam ya nasıl hemen herşeye inanıyo bu millet aklım almıyo ya vay halimize. Bende bir sürü şey yazar çizerim inanmazlarsa alınırım :D 
(119,231 puan) tarafından
çinmi olcan almanmi
(25,224 puan) tarafından
Alman düşünüyorum sevdoş
(3,823 puan) tarafından
Selin sen söyle kız inanca ben sana :))
Bir ara da aşının içinde çip var diyorlardı :)))
(25,224 puan) tarafından
Kısırlık yapıyo kısırlık :D
(3,823 puan) tarafından
Ahahaha o da vardı demi :)))
+1 oy
(117 puan) tarafından
Yalan haber. Birkac site yalan haber oldugunu kanitlamis.
+1 oy
(1,272 puan) tarafından
İnşallah doğru değildir. Doktorlarda ne vurduklarını sonunda ne olacağını tam olarak bilmiyorlar ki. Bide bazı hamilelerde gönüllü olarak vurduranlar varmış. İyi cesaret valla. Ben cesaret edemiyorum. Doğumdan ve emzirme sürecinden sonra düşünebilirim belki ama bebeğide bilinmeyen Bi aşıylada riske atamam. 
(2,386 puan) tarafından
Aynen valla cnm :(
+1 oy
(171 puan) tarafından
Muhtemelen doğru adam virolog ve bu konuyu esas olarak enfeksiyon hastalıkları uzmanı değilde virologlarin bilmesi normal ta ki adam geçen sene virüsün sars virüsünden yapıldığını söylemiş ve labaratuvar ortamında üretildiğini soyleyeli tam bir seneyi geçmiş :) ayrıca aşı dediğimiz olay içersinde ne barindigini bilmiyoruz ya tamamen virüs endekslendi sağlam hastalığı geçirmemiş insanlara bağışıklık kazansın diye böyle bişey neden olmasın zaten virusteki asıl amaç nüfusu azaltmakti :)
0 oy
tarafından
Yok artk neler

Sonumuz neolck belli değil 

Rabbim tüm müslümanları bu illetten kurtarsın inş
(2,386 puan) tarafından
İnşallah kuzum kıyamet geliyor :(
0 oy
tarafından
Aşı meselesi kafa karıştırıyor nedense
(2,386 puan) tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Bunları bilerek yapıp insanlara musallat edenlerin Allah cezasını versin inşaAllah. İnşaAllah doğru değildir. 
(2,386 puan) tarafından
İnşallah :(
0 oy
tarafından
Neyin doğru.neyin.yanlis olduğunu bilmiyorum artık..herkez bisiy diyo..ama zamanında.kizamik verem ölenler vardı ve.asilari bulundu..şimdi.bebeklere küçükken vuruluyo..iki yıl içinde ölme durumu biras abarti geldi.bana.ama ..
(2,386 puan) tarafından
Bilmiyorum valla kuzu :(
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Yeminle tüylerim diken diken oldu inslalah doğru dildir
(2,386 puan) tarafından
İnşallah inşallah :(
0 oy
(841 puan) tarafından
Bizim orda da aşı oldu 2 kişi öldü aşıya rağmen insalalh doğru değildir kocam ikisini de oldu 
(2,386 puan) tarafından
Ayy inşallah bişe olmaz kız.
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Kötü ne varsa ona inanıyoruz işte 
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Aşıyla yapılmak istenen vucudda antikor oluşması ve onun bizi koruması ama çogu tanidigm korona olup zaten antikor kazandılar neden aşıyı bu virüsü geçirenlerede yapiyolar yeterince zaten antikor sağlams oluyolar
tarafından
Covit 19 gecirenlere şuan vurulmuyor ki
(1,576 puan) tarafından
Vurulan var yani akrabamız dan hep hatta entube olmuştu eşimin amcası iyileşti şuan iyi ama ona vurdular asi
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Adamın yüzüne baktıktan sonra aşağıdakileri okumadım bile.. Rabb'im herşeyi bilendir.. ol derse herşey olur.. herkese inanmayın
0 oy
tarafından
Canım ecel Allahın yazdıgı birşeydir eğer o kişinin ecrli geldiyse her türlü gider bu da vesilesi olur . Kimse kaderinde ne yazdıgını bilemez beş dk sonrasına garantimiz mi var imanımız zayıf bizim çok takılmayın böyle şeylere
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Allah aşkına inanmayın böyle şeylere madem aşı öldürüyor niye bütün devlet adamları aşı oldu bunu hiç düşündünüz mü sıram gelsin bende olcam aşı korkmayın bu kadar 
0 oy
tarafından
Yok be aşı ya karşı olanlarin  yalanı  böyle birşeyin  en ufak süphesi dahi  olsa  askerlere  doktorlara  vs  yapmazlar
0 oy
tarafından
Bunları bilerek yapıyolar hatta dün haberlerde çıktı Çin ünlü fenomenlerle anlaşıp aşıyı kötülemeleri için para vermiş diye amerika Çine dava açmış ne kadar doğru bilemem
0 oy
tarafından
Eşimde geçen oldu aşı 2 yıl içinde ölecem diyo :) 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Tipe bak insan bunun yüzüne bakınca ölür bnce

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 287 göst.
10 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahar_6565 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 591 göst.
6 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 234 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 412 göst.
16 Mart 2021 Diğer kategorisinde Meryemm (799 puan) tarafından soruldu

379,095 soru

11,347,931 cevap

34,814 kullanıcı