0 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (1,615 puan) tarafından

Lütfen hemen linçlemeyin sizde biliyorsunuz ki oğlum 10 aylıktı öğrendiğim de ve büyük bir şoka girmiştim korkmuştum napıcam diye yetemem diye korku sarmıştı .

Ben şuan 11 haftalığım ama böyle kendimi hiç hamile gibi hissetmiyorum acaba diyorum erkenden oldu diye mi yoksa şoka girip korktum diye mi böyle diyorum ama içim de çok garip yani anlatamadığım bir duygu var içimde neden böyle bilmiyorum sizinle paylaşmak istedim çünkü kendimi hiç hemileymiş gibi hissetmiyorum normalde kızımda ve oğlumda seyirmeler hissederdim ama bunda öyle birşey yok doğum yapalı daha 11 ay oldu ondan mı kaynaklanıyor diyorum ama bilmiyorum işte :ermm:

9 Cevaplar

0 oy
(1,428 puan) tarafından
11 haftalık bebek nasıl seyirsin canım hele dur 
(1,615 puan) tarafından
Dedim ya canım ilk gebeliğim kızım dı onda seyirme hissediyordum sonra oğlum oldu onda da hissettim ama benim içimdeki duygu çok başka mesela ondan hiç bahsetmiyorum rabbimin gücüne gitmesin evet onu istiyorum sağlığı için dua da ediyorum çocuklarıma ama içimdeki duygu çok garip
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ama daha çok minik hareket hissetmemek normal ki
(1,615 puan) tarafından
Biz aynı vakit hamile kalmıştık dimi. Evet daha çok küçük ama oğlumda da kızımda da hep seyirme hissetmiştim erkenden hani içimdeki duygu çok garip yanii bilmiyorum bebekten hiç bahsetmiyorum sağlığı için dua ediyorum sadece rabbimin gücüne gitmesin onu istiyorum ama şok geçirdiğim için mi böyle bilmiyorum içimde ki duygu çok başka anlatamıyorum da o duyguyu
tarafından
Ben de öyleyim ama böyle hiç hamile gibi değilim
(1,615 puan) tarafından
Bende işte hissizleştim sanırım geçirdiğim şok yüzünden
0 oy
(14,079 puan) tarafından
11 haftalık erken hissetmemen normal 
(1,615 puan) tarafından
Biliyorum canım kızımda oğlumda hep erkenden hissetmiştim ama sorun hissetmem de değil benim duygum çok farklı evet bebeğimi istiyorum sağlığı için dua da ediyorum ama içimde ki duyguyu anlatamıyorum nasıl birşey olduğunu sadece ondan hiç bahsetmiyorum büyük şok geçirdiğim için mi böyle daha üstümden atamadım mı o şoku bilmiyorum
0 oy
tarafından

Canım neden linçleyecekler ya ne münasebet artık insanların yaptığı çocuklarada yorum yapmak kimsenin haddi değil rahat ol lütfen .rizkiyla gelir inşallah Allah onu sana vermiş artık ne güzel ikiz gibi buyuyecekler 10 aylık olanla maşallah :)) hissetmemek çok normal küçük daha haftan bende 9 haftalık hamileyim bende aynı durumdayım hiç bir belirti bile yaşamıyorum yani

(1,615 puan) tarafından
Yani kızımda oğlumda hep hissetmiştim ama sorun o değil aslında sorun benim içimde ki duygu  ben şoka girdiği de buraya içimi dökmüştüm ve çok laf eden olmuştu
tarafından
Halt yemiş onlar . İnsanlar şok olabilir sasirabilir çok normal lütfen sende içini ferah tut dediğim gibi Allah onu sana vermiş çok şükür sağ sağlım gelir en çokda o sevilir tekne kazintisi  :)  ablamla benim aramda 12 yaş var üstüme titrediler hep sizde öyle olacaksınız
(1,615 puan) tarafından
Bizim pek yaş olmayacak aralarında hepsi bir büyücek gidicek İnşallah
tarafından
İnşallah canım
0 oy
(478 puan) tarafından
Senin henüz hormonların eski haline dönmeden tekrar hamile kaldığın için farklı hissedebilirsin. Annelik bebek rahime düştüğü andan itibaren başlar. Aklıma böyle gelmiş olması anne olduğun gerçeğini değiştirmez. Bak ne güzel çocukların varmış yeni bir de meleğin var içinde koruyup kokladığın. Sen şimdi artık erken falan demeyi bırak varlığına odaklan şükür et. Beni annem hiç istememiş düşürmek için neler yapmış ama şimdi derki sen olmasan ben ne yapardım. Sen iyi ki varsın der. Zaten pişman olup çok beslemeye çalışmış 5 kilo doğmuşum. Bir anlık bu düşünceler geçip gidecek. Mutluluğa odaklan sen. Annelik çok güzel:)
(1,615 puan) tarafından
Annelik çok güzel zaten onun için duada ediyorum sağlıklı olması için rabbimin gücüne gitmesin istemiyorum diye birşey yok istiyorum elbette ben onu mübarek Ramazan ayında öğrendim ilk günü öğrendim ama dedim ya şoka girdim oğlum emdiği için korktum çok şükür bir sıkıntı bir sorun yok ama benim dediğim gibi içimdeki duygu faklı onu anlayamıyorum canım
(478 puan) tarafından
Hormonlar yüzündendir canım. Hem emzirmek hem hamilelik zor. Yakında anlayacaksın. Unut aklındaki negatif şeyleri
(1,615 puan) tarafından
Haklısın ben hissizleştim resmen
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Daha çok başındasın bende o haftalarda daha dinctim şimdiki halime göre. Ama öteki çocukların sorumlukugumdan salmadin belki kendini. Insallah hep böyle güzel gider gebeliğin..
(1,615 puan) tarafından
Çok şükür bir sıkıntımız yok oğlumuda emzirmeye devam ediyorum ama dediğim gibi içimdeki duygu çok farklı şok geçirdiğim için böyle galiba çünkü çok korkup üzülmüştüm zaten 21 yaşındayım bu duyguyu yaşamam da normal değil mi
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Canim bende oglum 7 aylıkken hamile kaldım ve sezeryanliydim bende öğrenince şok geçirdim tek korkum yetememekti ve ben 20 haftalik falan olana kadar resmen hissizleştim suan 26 haftalik hamileyim tabikide keske olmasaydı demedim Allah dedirtmesin ama cok kötü olmustum çünkü henüz hazır değildim hem beden olarak hem ruhen binada yakalandım ama cok şükür zaman sonra o hissiyat gecti bende senin gibiydim oglumdayken tam 14 15 haftalik falanken hareketlerini hissetmeye başlamıştım ama bu sefer 18den sonra hissetmeye başladım sanki 18. Haftama kadar yoktu bianda beliriverdi cok şükür bütün korkularım endişelerim bianda bitti suan 4 gözle doğmasını bekliyorum cok heyecanlıyım Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah seni de hi avazda kurtarsin <3

(1,615 puan) tarafından
Aynı duygularımı anlattın benimde o korkularım vardı çünkü daha 21 yaşındayım ve 3cü gebeliğim dediğin gibi hissizleştim sanırım çok şükür bir sıkıntımız yok bu hafta 2 li tarama yapılacak ultrason da normal çıktı bir sorun gözükmedi o zaman da bir sıkıntı çıkmaz umarım zaten sağlığı için dua ederim hep çünkü yapacak başka birşey yok ilk öğrendiğim de evet dedim. Dedim ki Allah'ım keşke çocuğu olmayan birine verseydin ben ya yetemezsem dedim ama gerçekten çok korkmuştum
0 oy
(11,505 puan) tarafından

O haftada hareket hissedilmez ki

(1,615 puan) tarafından
Ben kızım da ve oğlumda hissediyor düm ama sorun o değil sorun benim içimdeki duygu aslında çok karışık hissizleştim sanırım geçirdiğim şok yüzünden dua ediyorum bebeğim için sağlığı için ama hiç onunla ilgili konuşmuyorum eski postlarım galiba duruyordu çok linçlediler beni şükret korunsaydın bilmem ne diye zaten şok yaşamıştım çok ağırdı kabullenmesi şoku zor atlattım çok zordu benim için yaşım daha 21 2 tane çocuğum var zaten 10 ay olmuştu doğum yapalı o zaman öğrenince şoka girdim yavaş yavaş alışmaya çalışıyorum rabbimin gücüne gitmesin istemiyorum diye birşey yok asla ama bilmiyorum içimdeki duygu neden böyle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 414 göst.
0 oy
17 cevap 423 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,479 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
28 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 91 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu