0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından
Kızlar uzaktan Bi akrabamız karı koca bide 2 çocukları var adam TIR şöförü adam yolda gelirken yol kenarında Bi take kadın görüyor hemen duruyor gidip bakıyor kadın baygın üstü başı yırtık hemen hastaneye götürüyor hastanede kadının tecavüz edildiği ortaya çıkıyor ve sanıyorlarki bu adam yapmış hemen polisler filan devreye giriyor adama test mi ne yapıyorlar ve adam olmadığı anlaşılıyor ama teste adamın kısır olduğu ortaya çıkıyor ya ve 2 çocukları var grrçekten tüylerim ürperdi duyunca :(

29 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar bende duydukakarımı anlattım test olayı hakkında bilgim yok fazla ama dna yapmışlar ikiside ondan değil
-Reklam-
+1 oy
(935 puan) tarafından
DNA yaptrsn adam belki sonradan kısır oldu ne belli ama varsada yazk allah yardm etsin
(2,678 puan) tarafından
Sana katılıyorum canm eşimde Bnm varikosel vardı ameliyat oldu çocuk için engel değil ama 40 yaşlarına gelince ameliyat olmazsan kısır olma ihtimalin var dedi eşim hemen ameliyat olmuştu
(935 puan) tarafından
Geçmis olsn canm
(2,678 puan) tarafından
Saol cnm şuan çok iyi sorunda yok ama sonradan kısırlık var bunu biliyorum söylediğinde çok haklısın
(935 puan) tarafından
Bn daymdan biliyrm cnm iki kzı var ve sonradn ksır oldu adam
+1 oy
tarafından
Adamın testten kısır olduğu nasıl belli olsun öyle.onun ayrı bir testi olmalı bence.belli olmaz öyle zannımca
+1 oy
(402 puan) tarafından
Bu olayda yalan yanlis seyler var.sperm dna testi ile spermiyogram yani kisirlik testi tamamen farklidir.hem de sperm dna testi yapilmis adama hic bir dr kalkip da sen kisirsin zaten demez.
(1,501 puan) tarafından
Acaba sperm hiç mi yoktu
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ayyy yok artık ya belki yaptıkları test yanlıştır iki çocuk başka türlü nasıl olcak :(
(682 puan) tarafından
Bilmiyorum ya gerçekten çok üzüldüm duyunca çokkk
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay inanmıyorum yuh 
0 oy
(544 puan) tarafından

Oha resmen dizi senaryosu şaka mı bu ay inanamıyorum :O

0 oy
(3,527 puan) tarafından

Ay tövbe yarebbim bu nasıl olay e o 2 çocuk nasıl oldu adam kısırsa :ermm:

0 oy
tarafından
Film gibi çok fena canım ya
0 oy
tarafından

Ay bu ne ya film gibi :dizzy:  Adam aklandığına mı sevinsin çocukların kendinden olmadığına mı üzülsün.

(9,247 puan) tarafından
Bu olaylar önceden de varmiydi biz duymuyordum son zamanlardaki arttı valla bu ne boyle
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Yok artiiiik ayyyy çocuklar başka adamdan mi şimdi abooooo
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Şimdi cocullar başkasından mi diyecem günaha girecek ama seytanda sor diyor.
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Belki sonradan kısır olmustur bi problem falan ortaya çıkmıştır çocuklara dna testi yapsınlar
0 oy
tarafından
Adamın psikolojisini düşünmek bile istemiyorum karısını öldürürse hiç şaşırmam bu psikolojiyle
0 oy
tarafından
O test ayrı ksiirlik için sperm testine bakıyorlar diğer dediğin de doku ilişki testi 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Vayy anamm vayy. 
0 oy
tarafından
Bu  olayın aynısını bende duymuştum kız yıllar önce :@  
0 oy
tarafından
Yaaa iste Annem hep derki yalan ya 40 gun yada 40 yil ne kadar sürerse sürsün ortaya çıkar 
0 oy
tarafından
Kizzzz tovbe eee 2cocuk nasil olmus o zaman haber alirsan bizede soyle merrak ettim dna yaparlar illaki
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Her şer de bir hayır vardır demişler 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 217 göst.
13 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 327 göst.
31 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 594 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 338 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 19991204 (63 puan) tarafından soruldu

380,128 soru

11,379,582 cevap

34,867 kullanıcı

...