0 oy
323 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Xjzjsn

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen böyle yaptığın için bu şekilde davranıyor acıma bak o nasıl tutumlu olmaya başlar 
tarafından
Valla  söyledim simdi canim evin salonun perdesini degistirmek istiyo dedim olçü aldim siparis verdjm dedim.  Bundan sonra boyle acımak yok dedjm sana
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bnde ayni kafadaydim baktim bnden hariç herkes yiyo bnde yiyorm kendi düşünsün.Hic ugrasamam bn herseyden sıkıyım paramiz gitmesin diye o hic O yüzden çatır çatır yiyeceksn
tarafından
Ya inanin hicbisey almadim kendime hep bebegime aldim kendisine aldim hatta bayram.ikisine alisveris yaptik  dedim bak kendime bayramda kiyafet bile almadim nie boyle yapiyon  simdi dedim evde degisiklik yapiom aksama  para verirsin kargolar gelcek sesi çikmadi inamio almicami ama aldim  bu sinirlere gozüm gormez biseyi
tarafından
Sinirlenince bende öyle yapiyorm al cnm boşver o sen nasilsa harcamazsin diye öyle yapiyo
0 oy
tarafından
Bundan sonra sende harca umursama erkeklere öyle eş lazım ki hesabını bilsinler
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Uyar eşini tutumlu olsun biraz böyle hiç birikim de yapamazsiniz valla benim eşim dışarda 1 lirasını bile harcamaz 
tarafından
Yaa  ev borcu var onu ödüyo   arabasj var masrafj yetiyo evde bi bebekte var  istiyorumki biseyler biriktireyim.nolur nolmaz  bebegime bi gelecek icin hesap acip biriktireyim
(2,165 puan) tarafından
Kessinlikle canm eşin de biraz işini bilecek bu durumda sen harcamıyorsan kendinden kısıtlama yapıyorsan oda yapacak çok zengin mis gibi bol keseden harcamayacak ,benim eşim ilk zamanlar bacısının oğlunu dışarda her gördüğün de 10 ,5  lira verirdi her gün yani görse veriyordu çok denk geldim ilkin bişey demedim yigeni sonuçta ama baktım yok yani bizde işçi maaşiyla idare etmeye çalışıyorz ancak yetiyor ay sonunu zor getiriyorz çoğu kez uyardım dedim ekmek paramızı sürekli dışarda yigenine veriyorsun dedim böyle hiçbir birikim yapamayız tartıştım açıkça şimdi yapmıyor artık öyle birşey bayramdan bayrama yigenlerine harçlık veriyor yani 9,10 tane de yigeni var sen düşün birine verse diğerine vermese kıyamet kopar
tarafından
Benimkide öyleydi  ilk evlendim geldim 30bin bircu var ve elinde parasi yok yeni evliyiz bombos buzdolabi borcuda dügün oluyo diye kizkardesine telefon yigenlerine kiyafet nisanlıyiz bana almadiklarini onlara aldi  bi süru seye borc ise girdim 1 sene icinde borvu bitirdim hic durmadim ev aldık krediyle bisey sahibi olalim die ama simdi yine aynisini yapiyo
(2,165 puan) tarafından
Olmaz böyle konuşun halledin
0 oy
(119,112 puan) tarafından
hic tutumlu olma sende akli basina gelsin
0 oy
tarafından
Erkeklerin yapısında var bu o yüzden kendini sıkma boşuna o ne kadar harcıyorsa sende okadar harca 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Çok şükür bugün de bu konuda sen akıllandın bacım sonuna kadar haklısın ve senin de bir müddet savurman lazım ki akıllansın
tarafından
Aynen ozamn nasil tutuscak onu görcem yarinda aileme gitcem madem arkadasinla balik tutcakmiş  aç suusuz kalsin evde
0 oy
tarafından
Sen de harca bak o zaman nasıl duruyo 
0 oy
tarafından
Bu da el e iyi olan tiplerden heralde arkadaşından parasını almış mi oltanın 
tarafından
Yok gitti balik tutmaya  ya anlamioo bi haftasonum var bebege baksın az dinleneyim beyfendi keyif pesinde
tarafından
Burnundan getirrim hesabini sormazsam dilek deilim  kavga etmezsem anlamicak
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yemeyenin malini yerler neden kendinden ödün veriyorsun sende harca keyfince 
0 oy
(12,883 puan) tarafından
Acıma bacım sende madem böyle saflık (kusurabakma) yapıyor ark para dökebikiyorsa
0 oy
tarafından
Yıldız Tilbenin bir parçası var bilir misin :))) yeme yeme yiyecekler diye:))) sen yemezsen yiyen birileri bulunur cnm:)) 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 255 göst.
5 Nisan 2024 Moda kategorisinde Dilaraecrin (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
0 oy
17 cevap 794 göst.
12 Eylül 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 611 göst.

378,172 soru

11,318,496 cevap

34,765 kullanıcı

...