0 oy
416 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar merhaba şimdi uzun uzun anlaticam inşallah boğmam sizi ilk bebeğim eşimin ailesi uzakta eşimde asker zaten pandemi diye hamileliğim de hep kendi ailemde kaldim doğuma yakın bunların akrabalarının düğünü var diye kaynanam geldi iki günde eşim burdayken bizde kaldı ama sürekli laf sokuo ayakların şişmiş kalk yürü telefona çok bakion torunla ikgilenmezsin filan hepsine cevap verdim tabi neyse bu gitti eşimle başbaşa kalmadan kızını gönderdi hemen neyse onada bişe demedim benden küçük yardım eder yemek temizlik filan diye düşünüyorum çocuk bı oldu sürekli laf sokuo memeni mi tutmuo çok kusuo annesi çok yavassin mama yap bilmem ne tabi ben algilayamiyirum denileni bide lohusayim kimsenin kalbini kirmiyim zaten gecicek diye düşünüyorum ben kendimi toparlamaya başladıkça laf sokmalar arttı bizde eşimle sürekli kavga ediyoruz kapı arkalarında çocuğu emziririm gelir izler yatak odasında otururum gelir oturur çocuğu opmuyoruz pat diye öper en son ya gönder ya ben kovarim dedim bı şekil gönderdi kızı sonra göreve gitti zaten hiç başbaşa kalamadik zaten cinsellikten de soğudum brbegim on aylık oldu çok şükür habersiz bir şekilde annemi aramış beni alın akşam demiş annemde tamm demiş bu sürede eşim yine görevde bende annemle bı ton kavga ettim istemediğimi bildiği halde neden kabul ediyor zaten ben bile rahat edemiyorum bide onlar yük oluyor geldi annem eşim evde yok akrabalarina git sonra gelirsin dedi eşimde iki hafta kalıp gidecek yokmu sayayım ailemi dio iki hafta sonra görevden gelecek ben onu eve almak istemiyorum kardeşin kalırsa eve gelmem dedim oda gidecek filan bende goremicem dedi ama bu olaylar yüzünden eşimden de soğudum gibi bilmiyorum siz ne dersiniz nasıl davranayim ne yapayım çünkü istemediğimi bilio yüzsüz işte çıkıp çıkıp gelio

6 Cevaplar

0 oy
(447 puan) tarafından
Canım benım sadece sonunu anlamadım ama bu dunya gecici inan bana bu tarz konular eşşnde daha büyük sorun ve soguklık olusturuyo benzer seyler yaşadım biliyorum benım eşimde uzman 
tarafından
Gorumcemin gitmesi eşimin gelmesi cakisacak büyük ihtimalle kalacak görümcem bende evimde istemiyorum çocuğumla çok hastalık yaşadık ve ben hep tektim ailem vardı hiç arayıp sormazlar hep annemi arayıp ondan haber alırlar ailesini çok severdim ama olaylar yüzünden çok çok sogudum
(447 puan) tarafından
Yok seni anlıyorum ama eşinle kötü olmamak için
-Reklam-
0 oy
(11,508 puan) tarafından

Görümcen küçük mü kaç yaşında

tarafından
21 yaşında ama çok bilmiş çok güzel kaynanalik yapio yani
0 oy
tarafından
Eşine demissin gelmesin diye yaşamlarda kalkıyor bebeği annene bırak eşinle biraz vakit geçir yemeğe cik gez dolaş düzelir insallah görümcenide ara konuşurken laf sok eşimle uzun süre sonra bas başa kalacaz sizi de görmeye geliriz siz  gelmeyin falan de  kapat telefonu 
tarafından
İşte ben annemlerdeyim oda buraya gelecek kalmaya ne kadar kalır bilmiyorum ama akrabalarının yanına gider yine gelir abisinde gelmiş olur tabi o zamana kadar
(1,166 puan) tarafından
canim annemgildemi kaliyorsun.  neden annengile geliyorki  kalmaka gitsin baskasinda kalsin
tarafından
Senin annelerde kalıp nasıl rahat edecek sen niye kendi evinde kalmıyorsun ki bak eşin askermis adamı bidaha ne zaman gorcen araya soğukluk girerse kötü olur
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Ben olsam bende istemem resmen anlayışsızlığın dibi yani. Eşin gitsin ailesinin yanına bir kaç gün kalsın onları görüp gelsin. Sizde kalan günler de ailecek vakit geçirin. 
tarafından
Onu da teklif ettim eşime sen yokken canım sıkılır napicam dio
(3,083 puan) tarafından
Eşin ne kadar kalacak peki. Bir kaç gün kalıp dönsün ailesi. Yada eşinin gitmesine yakin gelip görsünler. Onlar da ailesi sonuçta gorusmek hakkı. Keske insanlar biraz gerçekten insan olsa da bunları düşünmek zorunda kalmasan.
tarafından
İşte onlar canım bı kaç gün kalmio bunlar karı koca birbirlerini gormuyo diyede düşünmüyor yüzsüzluk yapiolar önceden cahiller olabilir filan diodum ama gördükçe pişkinlik yaptıklarını anladim
(3,083 puan) tarafından
O zaman esknkn girmesine yakın gelsinler canim. Eşin konuşsun ona göre. Yada Biz gelecez deyin. Eşin gitmeden bir kaç gün önce hep beraber gidin. Sonra eşin göreve sende evine dönersin.
0 oy
tarafından
Göürmcen kaç yaşında 
tarafından
21 yaşında
tarafından
Küçükte değil Allah sabır versin onun 47 yaşında olan versiyonu bendede var
tarafından
:))koptum
0 oy
tarafından
Ya aslında bi insan anlar istenip istenmedigini abiside yokmuş ne diye geliyor senin yanına ben olsam gitmem istenmedigim yere 
tarafından
İşte yuzsuzler

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 383 göst.
5 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Sevgi guzel (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
28 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 334 göst.
20 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu