0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (40 puan) tarafından
Kahvaltıyı yaptık alışverişe gittik geldik hemen kaçtı arkadaşlarına öğlen olmadan gitmesi lazım her pazar okeyine çünkü hafta sonları arkadaşlar ile geçirmek içindir 

8 Cevaplar

0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben açacaktım tam böyle bişey, sizin postu görünce vazgeçtim.. Biz beraber kahvaltı bile yapamıyoruz hiç bi pazar, sabah erkenden annesigile yardıma diye bi çıkıyor, bu saat oldu daha gelecek de yemek yiyecez diye onu bekliyorum ben de.. Akşam yemeği mi yiyecez, sahur mu yapacaz belli değil 
(1,552 puan) tarafından
Hizmetçi gibi hissediyorum, hatta hizmetçi olsa en azından bi maaş alır.. Eşime de diyordum, ben bunlara gittiğim kadar bi işe gitsem maaşımı alırdım, sigortam yatardı diye.. En son bayramda bağları koparmaya karar verdim ben de.. Postuma da bakabilirsiniz hatta, baya sinir oldum, kavga falan da çıkarmadım, o gün sessizce geldim daha da gitmedim yanlarına, niye gelmiyorsun diye ararsa çıkacak kavga
(1,552 puan) tarafından
Kendi kızları konusu da şöyle, onların adeti midir nedir anlamadım ama kendi kızları kaynanasına hizmet ediyor, kendileri de gelinlerini hizmetçi gibi kullanıyorlar.. Eltimle görümcem de berdel olmuşlar.. Diyorum herkes gidip kendi annesine yardım etse sorun ortadan kalkacak ama yok.. Görümcem eltimin annesine hizmet ediyor, eltim görümcemin, ben de görümcemin annesine yardım edince, onlar birbirinin annesine yardım etmiş oluyor ama benim anneme eden yok
(40 puan) tarafından
Onlar kendi düzenlerini kurmuşlar alan satan memnun hepsi birbirini memnun etmiş bi şekilde madem öyle eğer eşin seni ezdirmeyecekse artık değiştir tavrını ve işlerine geliyorsa canım
(1,552 puan) tarafından
Tavrımı değiştircem ama eşim ne yapacak ondan pek emin değilim.. Kimseyi kırmamak için herkese susuyor, beni koruyacak mı emin değilim
(40 puan) tarafından
Onlardan önce ailesi sensin artık oda bunu anlamış olur sen istikrarlı olursan canım
-Reklam-
0 oy
(9,325 puan) tarafından

Bu erkekler eşlerinden başka herşeye duşkunler mubarek :D

0 oy
(1,438 puan) tarafından
Benim esim işdə bekliyorum gelmesini.esim ev iş başka bir yere gitmez.
(40 puan) tarafından
Huyuda iyiyse otursun evinde ne güzel canım
(1,438 puan) tarafından
Evet canım çok iy eşim benim:))beni evde yalnız hiç bırakmaz.zaten isi zor çoğu zaman isde oluyorr
0 oy
tarafından
Ben arkadaşları kuzu kesmiş oda giti saat 10 da telefonuda kapalı çekmiyor heralde gelince parcalicam  normalde asla gitmez bugün tek giti
0 oy
(7,996 puan) tarafından
Aynı benim eşim malesef çevresindeki arkadaşları çok önemli biri cagirsa hadi diye hemen gider allahtan bu ara yoğun çalışıyor da fazla biyere gidemiyor oyuzden rahatım yoksa diğer türlü sinirim.cok bozuluyor patronu akşam 8 de arayıp.gel dese gidiyordu 
0 oy
(2,785 puan) tarafından
Benimkide öyleydi kırdım  bacaklarını  hicbiyere yollamıyorum artık 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Bekarken arkadaşlarıyla sürekli görüşürdü ama evlendikten sonra senede 1 belki. Ben diyorum git arada program yapın çay için diye ama yok gitmiyor :) 
0 oy
tarafından

Okey mi :O sende hemen şikayet et kuzum :D evden bi yere gidemez 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 482 göst.
0 oy
31 cevap 1,386 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde hayrullahkubra (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 415 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu