0 oy
502 göst.
Aile kategorisinde (356 puan) tarafından
Kızlar dün görümce herkesi yemeğe çağırdı bi ben i çağırmadı eşim de gitti dayısı falan var diye bama dedi gel yok dedim niye çağırdı mi gelim tm dedi akşam oldu kaynim geldi diyor niye gelmedin dedim çağırmadı  kimse beni niye gelim esimde  diyor bem cagirdim ya dedim ev sahibi sen misin çağırıon  yemek saati geçmiş arıyor eşim ablam diyor gelsin yesin kızlar bende gitmedim o kadar kiymetsizim onu anladim onların gözünde esimde kaynim in önünde bana bağırıyor işte hiç savunmuyor demiyor işte çağırmadı esimi falan kimse bende sonra ona ağzıma geleni saydım nankör sizce tepkime devam edeyim mi ne yapayım çok üzüldüm eşim beni savunmuyor diye bu hallerdeyim kiymetim yok ama gel gör obur eltim  eşi çok seviyor onu değerli bi değerli kızlar moralim çok bozuk 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok haklison kesinlikle ben olsam bende gitmezdim cagirilmadim yere sonradan arayip oda gelis demeside ayrı bir komik durum insani cocuk yerine koyuyolar sen sonra esinle bagirmadan sakince siniri gecti zamn konus ve ona durumu anlat o muhtemelen yine ablasini savunur ama yinede anlat de beni insan yerine koysalardi benide arar davet ederlerdi herkez gittikten sonra soylemesi beni daha bi kymetsiz degersiz durma dusurmus
tarafından
Ha şoyle esini arayıp gelin sizi bekliyorum demisse o ayri yani ama sadece esine gel demisse haklsn
(356 puan) tarafından
:(((Öyle kız eşim yüzünden oluyor hep bunlar ağzını açamıyor bizde anca cekioz
tarafından
iste oyle eşler zor ablamin kide oyle hep onu aylesine karsi rencide edyor herkezin icinde bagryo ona ve aylesini savnuyor oyle eş olmaz olsun
(356 puan) tarafından
:((((Vala allah yardım etsin hepimize be diyim şimdi ne yapacam eşim e nasıl tepki verecem bilmiyorum bana bağırması çok zoruma gitti
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Şimdi şöyle bişey var bizde eşlerden biri cagrilinca ailecek çağrılmış oluyor yani görümcem eşime gel dediyse gelin dediyse beni aramaz daha. Öyle bişey mi oldu acaba
(356 puan) tarafından
Sevmiyorlar beni ilk dgl ki hep öyle 7 yıldır vala kaynamam bilr öyle
(9,247 puan) tarafından
Hep derim beni kimse sevmek zorunda değil Allah sevsin diye sende kocana sarıl onla iyi ol er yada geç eden bulur merak etme
(356 puan) tarafından
Haklisin cnn saol birde bak öyle de oldu o gün gene o herkesi çağırdı beni çağırmadı bende eltim i cagirdim eşim dedi çağırma çatışmıyorsa seni gorumcem için zaten dedm gene geldi yedi içti ben cagirmadigim halde gene ağzını açmadım coculalroyla yediler evi altını üstüne getirdiler ağzını açmadım
(9,247 puan) tarafından
Açma ağzını eşin de anlar ilerde ne olduğunu . Ama sen Allah'a sigin sana yaptıklarının da elbet bedeli vardir
tarafından
Bizde de öyle kimse eşini de al gel demez ararlar eşimle gideriz bazen onu ararlar bazen beni yok özellikle beni arasın demeyiz
0 oy
tarafından
Ben olsam eşimle giderdim lafımı da sokardım 
(356 puan) tarafından
3 ev aramızda kapımın in önünden geçti isteseydi cagiriridi ama demi
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Eşini davet etmiş ya belki ailece davet etmiştir sizi özellikle seni de aramaya gerek duymamış olabilir
(356 puan) tarafından
Aramızda 3 ev var annesinin yanındaydı kapımdan geçti istese derdi demi ama
(1,343 puan) tarafından
Eğer aramızda sorun varsa beni cagirsa da gitmem ama aramizda sorun yoksa özellikle beni cagirmamazlik yapmadıysa ailece davet etmiş demek ki diye düşünürdüm ama aranızda sorun varsa bilemem ben
(356 puan) tarafından
Bu hep öyle canım sorun çağırması dgl sorun esimin bana bağırması allaha havale ediom
0 oy
(859 puan) tarafından
Eşini arayıp sadece sen gel mi dedi
(356 puan) tarafından
Eşimin dayısı falan geldi hepsi kaynanamdaydilar  görümce onlara yemek yaptı o arada eşim de onlarla gitti yolsa ona da sanmam gek dedi dayim için işte diyor pis  herif  hepsini geçtim bide haksız yapıyor bağırıyor bana kaynim önünde çok zoruma gitti
(859 puan) tarafından
Of bu erkekler niye böyle başı göğe mi erdi öyle yapınca benim eşimde bana halasının yanında ***** dedi sinir oldum çıkarcam ama acısını sende çıkar
(859 puan) tarafından
S. Alak
0 oy
tarafından
Bende çağrılmadm yere gitmem şahsen 

Eşinde abisinin yanında ne diye sana bagırıyor acaba çok yersiz bir davranış olmuş
(356 puan) tarafından
Bende öyle düşündüm  neden gelim ***** sanıyorlar beni
0 oy
tarafından
Valla çağırması gerekirdi hadi hepsi oldu eşinin seni savunması lazımdı yanlış bence haklısın
(356 puan) tarafından
Demi vala zoruma gitti bende bağırdım cagirdim koydum başımı yattım muhattap olmadım bama diyor haklisin ama onların önünde haksız duruma koyuyor çok zoruma gittti
tarafından
Asıl mesele seni onların onunde savunmalı onların istediği ni yapmamalı
(356 puan) tarafından
Işte öyle dgl benim yanimda haklisin onlar yanında savunmuyor çok zoruma gitti
tarafından
Haklısın canım tepkini koy
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Eger eşime bu akşam bizde gelin yemeğe dediyse ekstradan beni aramasına gerek yok ama eğer sadece abi sende gel dediyse beni bırakıp gitmez zaten 

Ama bizde söyle bi durum var ben zorla kardeşinin evine götürürüm gitmek istemiyor 
0 oy
tarafından
Yani eşler ayrı ayrı aranıp cagrilmaz ki eşini çağırdı beraber gidilir eşin sadece beni çağırdı dediyse ya da aranız da bi problem varsa bilemem zaten böyle bir insanin evine çağırsa da ben gitmem sorun senin eşinde bence bizi akşam yemeğe çağırdılar hadi gidelim diyebilirdi 
0 oy
tarafından
Eşine dediyse sizde gelin diye özel davetiye d sana gönderemez sen birşni davet ettiğinde aile bireylerini tek tek arayıp davet mi ediyosun eşine gel deyip sakın karın gelmesin mi demişler fazl alıngan davranmışsın gibi geldi bana burdan anladıgım kadarıyla yine de bilemiyorum iç durumu 
0 oy
tarafından
Bnmkide aynı cnm cok ezdiriyo anam saysin sn sus dio resmen e bnd susmuom nie susayım öle kavga dövüş geçio günlerimiz 

Allah yardımcımız olsun 

Eşler hanıma sahip çıksa zaten bole olaylar olmaz
0 oy
tarafından
Eşini ariyosa sen niye gitmiyorsun senj ayrı eşini ayrı mı arayacak ? Eşimi arasalar bende gidiyorum beni atarlarsa eşime diyorum birlikte gidiyoruz kimse demiyo eşini de al gel diye
0 oy
tarafından
Erkekler bu çağırma meselesini çok takmıyor benim eşim olsa o da aynısını yapardı eminim çağırmasına gerek yok falan derdi ama sen haklısın görümce büyük ayıp etmiş 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Eşim olsa gitmezdi benim çağırılmadığım yere bi de sana kızıyo yerinde olsam giderdim o evden
(1,501 puan) tarafından
Bi de aç gibi gelsin yesin ne ya evde aç dururum daha iyi

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 281 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 422 göst.
28 Kasım 2023 Aile kategorisinde Ksldnjxkckv (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
0 oy