0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar yarın sezeryan olucam içimde bı sıkıntı var ağlıyorum sebepsiz yere kendime hakim olamıyorum şimdi eşim ağlıyorum diye bana diyor ki ben çocuklarla mi ugrasicam elimde değil ne yapayım sonra eşime dedim bebeğin fotoğrafını kimseye atmayacaz eve gelince herkes görür bana bağırdı kavga etti benle sen çürük kalplisin dedi kimi kasdediyorsun dedi sen ailene atarsın dedi ben annemi bile uyardım fotoğraf kimseye atmasın diye şunun dediklerine bak bıktım valla ya yeter kimseye güvenmiyorum ben bu ailede bir de yeni doğmuş bebegin fotografini mi atacam eltim diyor bana ben gelemicem doğumuna fotoğrafını atarsın alla alla ben ona atayım da herkese göstersinler zaten hamilleigimi zehir ettiler şuana kadar korkuyla yaşıyorum şuan da ağlıyorum sıkıntıdan üstüne bu ******** koca benle kavga ediyor zaten ne geldiyse başıma annem yuznden geldi eşim benle hastanede bile yatmayacakmis ne işi varmış sadece annem benle yatacakmis öyle bişey mi olurmuş görümcem de diyor ki inşallah bebek yakışıklı olur yakışıklı olmasa sevmeyecekler galiba bıktım ben ya yarın doğumum var ve benim psikilojim bozuk iyi değilim hiç iyi değilim hiç ölmeyi diliyorum şuan herşeyde zaten beni küçük goruyorlar bıktım ya öyle hayat mı olurmuş hamile halimle ev işlerinde yemekte herşeyde yardım ettim hala kimse memnun değil nefesim daralıyor dediğimde bana doğum yapamazsin dediler taskalaya alıyorlar beni ya ben öyle bı hayatı haketmedim çok mu kötü biriisyim acaba dün uyudum uykum vardı diye görümcem diyor uyuma ne kadar çok uyursun bıktım ben bana birşey diyin lütfen yalvarıyorum bana akıl verin çok kötüyüm suan

14 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Allah eşin de merhametlisini versin

..
tarafından
Ağlama canım bebeğini düşün lütfen
tarafından
Elimde değil eşime de söyledim bana diyor ben çocuklarla mi ugrasicam lanet olsun öyle iğrenç insana kimse tahammül edemez bıktım artık
tarafından
Yazık yani sifir anlayis
tarafından
Evet malesef bilmiyorum ne yapacam yok diyor ailene seni gondermeyecem ailemi de kucumseyip duruyorlar onlar da çok akıl var da sanki
tarafından
Yapacak birşey yok Allah ıslah etsin canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yarın doğuma gidecek kadına moral verilir moralinin içine edilmez o çocuğun saçının telini hakediyormu acaba kocan 
tarafından
İşte şans yok zaten şans olsaydı ben bu aileye dusmezdim şuan içimden kendimi öldürmek geliyor psikilojim bozuk baya üstüme de geldiler
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bence sakin ol canım.. doğum yapcaksin ona versinler bu halini.. dur bebek gelsin fotoğrafı kalsın.. millet bebek mi görmedi nolcak sanki .. ben eltime de attım daha doğrusu isteyen attım.. görümcem aramadı doğum gecesi hariç ona hiç atmadım mesela .. bırak sevsinler görsünler amannnn sakin ol canım sağlıkla kavuş 
tarafından
Haketmeyen kişilere mi fotoğraf atacam yüzüme gülüp arkamdan konuşan insanlara güvenim yok
(4,961 puan) tarafından
Bırak konuşsunlar arkada kalmaya devam ederler sadece ... Cesareti olan zaten diceni yüzüne der sen birşey çaktırma kiskaniyormus gibi bence normal davran boşver
0 oy
tarafından
Allah esine merhamet versin ama sende kendini bosuna bu duruma koyuyorsun ne foto atmasinda atsin yani eninde sonunda görecekler 
tarafından
Ben zaten dedim görüntülü de görecekler zaten fotoğrafa gerek yok eve gelince de görecekler diimi fotoğrafı atarsam onlar da herkese atar
0 oy
(13,702 puan) tarafından

Onu bunu bilmiyorum da yenidogn bebek fotosu istemek bana çok komk geliyo.

Hepsi aynı zaten.
Küçük,
Yumuk yumuk.
tarafından
Beni kestikleri resmi bile istemişlerdi Merve bırak bebeği de
(13,702 puan) tarafından
Hayret bişey ya tamamen açık aramak için .
Aaaa çok zayfmis aaaaa esmer aaaaa beyaz aaaaa şişko bebek demek icin
tarafından
Evet ya öyle bişey mi olurmuş zaten eve gelince görecekler ne fotoğrafı
Fotoğraf atarsam galerilerinde kalacak ve herkese atacaklar  ama evde gorurseler bişey olmayacak
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Oyyy komşunun torunu oldu hemen o gün heryere koydular resmini. Bunun için niye canını sıkıyorsun. Bişey olmaz senin kadar babasida düşünür. Hem annen hem eşin kalamaz hastanede bırak eşin gitsin eve anneler tecrübeli olur. Böyle sebepler için ölmeyi düşünmekte neyin nesi.
tarafından
Bizim burda özel de 2 kişi kalabiliyor istese ama eşim kalmak istemediği için bahane buluyor tabi ki beni bebeğimi düşünüyor olsaydı benim sıkıntım var şuan içimde ağlıyorum bana çocuklarla mi ugrasicam deyip beni daha fazla aglatmazdi
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Eşinde hiç merhamet yok. Fotoğrafa da takılma derim 

tarafından
Eşim değil bu öyle eş olmaz biktirdilar beni hayattan zaten bu eşim denen adam eltimi benden çok sever gözü var onda kesin yoksa onun yüzünden neden hep benle kavga etsin
0 oy
(97 puan) tarafından
Ah canım öyle adamla ömrünü tüketme şükür ki eşim çoraplarıma kadar giydiriyor . Hamileyim ev işi yaptırmıyor sen sadece evladımızla ilgilen yorulma diyor . Ben ağlayınca benimle ağlar ağlamana dayanamam der . Çocuğun var diye düşünme bi akrabam 3 çocukla boşandı . Bekar melek gibi adamla evlendi . Köpeğe köpeklik yapacaksın ezdirme kendini bence al oğlunu kucağına herşeyin hayırlısını dile . Ama kendini ezdirme ben ezdirseydim şimdi evli değildim eşimde arkamda durdu ailesi ile görüşmüyor.  
tarafından
Aslında bırakıp gidecem burasını bıktım insanlar ne konuşursa konuşsun gidecem buralardan yeter ya yeter ne kadar iğrenç insanlar olduklarını öğrensinler
(1,850 puan) tarafından
Tamda söylenecek laf ha nisbetmi yapıyorsunuz tesellimi veriyorsunuz belli değil  . Kanının canı burnunda zaten.
(97 puan) tarafından
Adam olmayanla ömür tüketmesin onu hak eden insanı bulsun . Kadınlar evladım var deyip iğrenç manyaklara katlanmasın artık . Kafasını toparlasın . Bende çok insanla görüştüm evlenme yoluna girdim ama vaz geçtim değer vermeyen insana değer vermeyin restinizi çekin kendinizi ezdirmeyin. Teselli değil öneriydi benimki . İnsan sevdiğine kıyamaz ne diyim kadına katlan otur bir yerinin üstüne kocan zamanla düzelir mi düzelmiyorlar adam olmayan insan olmayan değişmiyor
(1,850 puan) tarafından
Hadi söylediklerinizde haklısınız diyelim. Ama nisbet yapar gibi kocam çorabımı giydirir iş yaptırmaz falan filan demenize gerek yok şu durumdaki insana .
(97 puan) tarafından
Bu basit yani daha neler neler yapıyor sağolsun eşini ve evladını seven insan bunları yapar diye söyledim eskiden benimde kafam basmıyordu aman çalışıyor işte o yüzden yada aman ailesi tabiki diye kendimi avutup duruyordum önceki evlilliğimde bu yüzden bebeğimi kaybettim sonra akıllandım şükür beni ve evladını seven insanın yanındayım . Kendimizi kandırmayalım diye yazdım insan sevince bahanelerle avutuyor kendini
0 oy
(451 puan) tarafından
Umursamamak bazen kirip dokmekten daha iyidir takma hic
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Bacım foto konusunda bende çok kavga ettim nazara inanırım 40 çıkmadan istemiyorum dedim görüntülü konuşma yaptık gönderdikçe sonradan düşündüm millet internete koyuyo onradan komik geldi diretmem ,o kadar kavga ettik falan.. okada aklını bulandırma nazar değmez... maşallahü la havle vele kuvvete illa billahil aliylazim. Bu duayı oku7 şey defa ... bide erkeklerin hepsi anlayissiz sal kendini bacım ölmek istemek de niye sıkma canını gamsız ol onlara dert olsun
tarafından
Bana hamile halimle nazar degdirdiler küçücük meleğe mi nazar degdirmeyecekler
0 oy
tarafından
Canım şu an hassas ve streslisin her şeyi kafaya takıyorsun sadece sakın kalıp dua et yarın sağlıklı bı şekilde bebeğine kavusacaksin inşallah gerisi ötesi boş hepsi gelip geçici şeyler foto vs takma ne olcak sanki gorusnler
0 oy
tarafından
Cnm dogum yakin olunca iyice gerilmissin. Baska biseyler dusunmeye calis. Dogum anini dusun bebegini kucagina alacagini dusun. Bende senden 1 gun sonra dogum. Kiz ben ameliyat olacak diye korkuyorum. Sen de yok galiba korku
0 oy
tarafından
Kuzum senin hormonlar tavan bi yandan doğum stresi bir yandan eski birikmişler bırak akışına biraz . Eşinin seni teselli etmesinin destek olmasını bekliyosun ama beklenti içinde oldgun müddetçe hiçbiryere varamazsın sen bebeğine odaklan hele bi sağlıkla doğsun .resim nedir ki sen eltime atıcak dşye düşünüyısun ama o kardeşini düşünüyor esnek olmak lazm biraz ciddi anlamda kendini yıpratmak tam başka hiçbirşeye yaramıyo sen hele bi çık doğumdan kendini toparla herşey oturur zamanla Allah yardımcın olsn
0 oy
(97 puan) tarafından
Haklısın foto konusunda bebeğime büyü yapmışlar benimde.  Ölsün yada sakat doğsun diye hoca dediki . 40 na kadar kimseye göstermeyin.  

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 268 göst.
29 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 574 göst.
0 oy
4 cevap 542 göst.
25 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ecrinsu (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 541 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde Angel24 (42 puan) tarafından soruldu