0 oy
210 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biraz kumparada para biriktiriyorsunuz diyelim eşinizle ortak bunu kaynanizin kartına atıyorsunuz .kaynaniz kart sende kalsın diyor bana guvenmiyirsan şifresi yok alamaz kart olmadan .annenize gidiyorsunuz arıyor kart lazım başka yerden para yatmış bakayım sonra kartı sizin koynugunuz yere koymamış almış kendi cüzdanına .Ama kayinbabaniz altın alıyor onu veriyor siz saklayasiniz diye sorun yapar mıydınız kartın onda durmasını?

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
3 sefer okudum anlamadım birincisi niye para kaynanamın kartında duruyor ikincisi kartta niye şifre yok üçüncüsü kayinpederin kime altın alıyor kime veriyor saklasın diye dördüncü eşimle ortak paradan kaynanama ne :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Para sizin neden kaynananizin kartında onu anlamadım cok karisik anlatmissiniz . 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Dur kız beynim yandı birşey anlamdım tekrar okucam :) 
0 oy
tarafından
Benim param neden kaynimda kalıyor ki benim param bende kalır 
0 oy
(375 puan) tarafından
Kaynım mı diyorsun kaynanam mı onu bile anlamadım. Hiçbir şey anlaşılmıyor canım gözünü seveyim tane tane sakince yaz.
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Biriktirdiğim parayı kaynanamın kartına atmam. Böyle bir sorunum da olmaz. Neden atıyorsunuz ki?
0 oy
tarafından
Daha kaç kere bu konu hakkında post açacaksın sana zamanında yazdılar paranı karta atma verme kimseye diye daha tersini yapıyorsun yetmiyor bize aynı konuyu sürekli soruyorsun fikir istiyorsun onuda geçtim cevap vermiyorsun geri erinmedim geçmişine baktım 10 postunun 3üne anca cevap vermişsin millet sana akıl veriyor bir teşekkür bile demiyorsun çok değişiksin
0 oy
(724 puan) tarafından

Bir şey anlamadım malesef :D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 318 göst.
0 oy
16 cevap 518 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,106 göst.
10 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Gokefram (7,983 puan) tarafından soruldu