0 oy
1,480 göst.
Diğer kategorisinde (571 puan) tarafından
Kızlar merhaba nelerden tasarruf yapiyorsunuz?

23 Cevaplar

0 oy
(2,931 puan) tarafından

Herseyden tasarruf yapiyorum hemen hemen esim 1600 1700 aliyoken bile kenara para ayirabiliyoduk düşünün :D

(2,931 puan) tarafından
Hee bizde yok onlar inşallah olur borcumuz bitince. Maşallah para biriktiriyorz millet bizi banka niyetine kullaniyo ev aliyorm para ver araba aliyoruz para ver en azndan paramin nerede olduğunu bilirim
(571 puan) tarafından
Inşallah olur canım borç para vermeyi sevmem param birinde kaldımı yatamam bi anneme ne isterse veririm o kadar valla kimseye vermeyin bide paranin peşine düşüyor verenler paramla rezil oluyorsun durumu
(2,931 puan) tarafından
Aynen oyle kayinbabam aldı vermiyo baskasina borç verdi bnm düğün takimla eltime bilezik yaptilar yine vermiyolar ve cok sinir oluyorum bi seferde kaynım istemis bizim mal banka mübarek faizsiz sartsiz kefilsiz kredi veriyoruz herkese tövbe tövbe
(571 puan) tarafından
Verme iste sende kimse kolay kazanmiyor parayı borcu varken bilezik  yapmak nedir. Bende ona sınır oluyorum paran varsa borcunu ver yani
(2,931 puan) tarafından
Kiz bana soran nerdee bileziklerimi bozdurdum attim hesabima onlarda sadece bana ait artik kolay kolay vermem burnundan getiririm zamanını kolluyorum :D
Karısına küpe alır yüzük alir tektas alır sonra gelir bizden para iste madem paran yetmiyo harcama ben niye şıkır şıkır takmiyorum biriktiriyorm. Al ben yiyemedim sen ye yapıyoruz mal gibi
-Reklam-
0 oy
(454 puan) tarafından
Hep etmiyecegim diyorum ama kanimda var ... isigi kapatirum suyu acik birakmam yemeyi asla atmam 1 haftada da olsa yerim tiksinsemde ..sacimi bir kes sampuanlarim zaten her gun yikaniyo :D .. giysilerimi pazardan alirim en pahali elbisem 300 tl onuda bir kes aldim 3 senedir .. ayakkabim yirtilmasa almam .. deterjani az kulanirim bulasiklari elde yikarim ama tasarrufla .. parfumu iki kes sıkarim :)  ama en cok parayida parfume veririm :D aklimda kalanlar bu kadar 
(454 puan) tarafından
Benimkide abiye :) zaten bir tane abiyem var :) onuda gozum gibi korurum :):D.. neyalan soykeyim gunljk kiyafete hic para vermem  eskiyen kiyafetleri giyerim :)
(571 puan) tarafından
Bir arkadaşımız var kocası eve herşeyi kendi alır elektrk suyu koca öder borçları hiç eşine demeden öder her işi o yapar yani kadına para verir kadın harcamaz pek  eşim derki bak ne tasarruflu ya Allahım çıldırıcam herşeyi kocası ödüyor kadına kendine karcamasi için para veriyr e dedim sende bana verdiğin parayla bunları yapmamı isteme sende onun kocası gibi yap bana para ver bende harcamam yani sonrada o tutumlu oluyor
(454 puan) tarafından
Hep oyle oluyor benim esimde oyle diyor  100 tl pazara gonderiyo et niye almadin diyor dusun etin fiyatini bile bilmiyo
(571 puan) tarafından
Ben hiç almam sonrada bu yemeğin içinde et yokmu olur. O klişe sözü bende hep kullanırım sen aldinda benmi yapmadim mecbur o alır:))
(454 puan) tarafından
:) iyi dusunce bende deniyim
0 oy
(120 puan) tarafından
Valla ben ne kadar yapmaya calissamda benim  evde 3 tane kızım var ben ne kadar dikkat etsmede onlar sağ olsun bi fazla tüketiyor akşam oluyor yatana kadar ev otel gibi bütün odalarda ışıklar yanar girip kapatsam her odadan biri bağırır ben varım diye hatta geçen gün banyoya girdiler daha yeni açılan iki tane şampuan biri kendi sampuanlari dalin biri de eşimle benim sampuanim ikisini de  bitirip çıkmışlar  neymiş efendim köpük banyosu yapmışlar dovmememk için kendimi zor tuttum
(571 puan) tarafından
Böyle anlatınca komik olmuş köpük banyosu:)) biz ne kadar yapsakta biyerden çıkıyor diyoruz ama belliki sana bu fırsatı bile vermiyorlar

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 1,099 göst.
13 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Cennet_meleyim (40 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 398 göst.
7 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 280 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 799 göst.