0 oy
1,096 göst.
Diğer kategorisinde (40 puan) tarafından

- günaydin kizlarr 

*Eşinizle nasil tanişdiz* :D

26 Cevaplar

+2 oy
(8,086 puan) tarafından

Ayy anlatması çok zevklı seylerden biridir:angel: bizi arkadasımız tanıstırdı. Ben ayrı sehırde o ayrı sehırde okuyordu.son senesıydı.Çok güzel bi arkadaslık dönemimiz oldu 1.5 yıl sürdü sonra sözlendik askere gitti 5 ay sonra 1 yıl sonra nişan oldu yazına da düğün yaptık. 5 yıl oldu evlenelı 16 haftalık da hamıleyım.

(40 puan) tarafından
Ayy benimki cok uzun bimasal gibi yani
(8,086 puan) tarafından
Anlat kız masal dınlerız bız de :)
(40 puan) tarafından
Orta okulda tanisdik tanisdik derken ben hep nefret ederdim tipim diyil gibi bakardim sonra bu benden hoslandigini soyledi neyse 2 yil ben buna olumsuz cevab veriyodum hep
Bi gun buyuk bi mektup yazmis bi arkadasinan gondermis aldim okudum cok agladim kendimi tutamadim oyle sozler yazmis ki duygulanir onu okuyan.
Sonra sevgili olduk 1 yil sonra ailem oyrendi    kizdi ayirdi bizi
4 5 ay sonra yine biz gorusduk konusmaya aramaya devam etik sonrasinda yine ailem oyrendi yine ayirdi
Beni zorla baskasiyla sozlendirdiler nişan  falan yaptik amma ben hala sozlendiyimi gormemisim sadece fotorafdan gormusum
Moskovada oturuyordular nişandan tam 8 ay sonra geldi bende kendi sevgilimle kacdim kacmak zorundaydim cunki benide moskovaya goturucekdi hemen.)
Sonra ailem benle konusmadi biz evlendik 1.5 yildir evliyiz simdi ailem affetdi benide kocamida biraz kavga falan oldu ama herkese orneyllduk ki asil sevgi budur kac yil surerse sursun  ☺
(8,086 puan) tarafından
Seyde güldüm bızı ayırdılar sonrs bız bı daha beraber olduk yıne ayırdılar :) zor olsunda ımkansız olmasın şimdi deger bılınıyosa herseye degmıs demektır.Bazısı bu yasananların kıymetını bılmıyo.ne mutlu sıze
(40 puan) tarafından
O zamanlar cok aci veriyodu insana simdi bizde aklimza geldikce guluyoruz eeyy gidi gunler eyyy ☺
-Reklam-
+1 oy
(6,137 puan) tarafından
Sosyal medya da ❤ canim eşim benim  burdan ona opucuklerimi gönderiyorum ( öpücük öpücük öpücük kalpli öpücük)
(6,137 puan) tarafından
Hayırlısını nasip etsin kuzum herkesin evladıni hayirli eylesin inşallah da benimki oglan olacak Allah izin verirse
(397 puan) tarafından
Allahim bagislasn cnm.. Bnde kizimin fotosunu paylstm size gordn mu :)
(6,137 puan) tarafından
Evet ya sana benziyor ozellikle gozleri rabbim nazarlardan korusun kaderi de kendi gibi güzel olur inşallah ayyy ısıri vercen ❤❤❤ o emoji yok :)
(397 puan) tarafından
Amin cnmsn sen onu isirirsn bende sninkini isirrim :) hem o ayni babasina bnzer bana degil :)
(6,137 puan) tarafından
Valla ben sana benzettim benimle aynı düşünen çok olur amaaan sağlıklı ve senin ya kime benzerse benzesin :))
+1 oy
(4,875 puan) tarafından
Sosyal medyadan  ☺☺☺☺ 

Bi grup vardı fotosunu atmış oraya 300 küsürlerde yorumlar tabi ben görünce ohaaaa  demiştim :D 

Ben yazsamm  bu bana yazmaz demiştim nedense ☺☺☺  ama yinede yazdım ve 2 dakika sonra bana Selam Hemşerim Die Yazmıştı ☺☺☺

1 ay boyunca Konuştuk Sonra Yazmamaya  Başladık.  

Bir BAYRAM sabahı Mesaj Attı . 2 hafta Sonra Yüz yüze Geldik  .. 3 gün Boyunca Yanıma Geldi 3. Gün sonunda Benimle evlensene  Demişti :D  

2 Temmuz Pazar Asla unutmam Görüştük  7 Temmuz Pazar günü Nişanlandık  Herifimlee   ☺☺☺☺❤❤❣❣
(8,086 puan) tarafından
Hahaha :) bılmem artıkın nolur ne guzel olurdu babasını ılk kez gordugum gun bebegımıde ılk kez görmus olucam :)
(6,137 puan) tarafından
Bizde topraaam diye konuşurduk :D bazen diyorum da utaniyor
(6,137 puan) tarafından
2 yıl konuştuk 2017 'in 6 mayıs yani hıdırellez günü ikimizde gülün dibine yüzük sakladık 2018 yine hıdrellez de yani 6 mayıs da evlendik :D
(4,875 puan) tarafından
Ne güzel ☺☺ ben nişanlandıktan 2 ay sonra nikah yaptık ama düğün için 1 yıl beklemek zorunda kaldık
(8,086 puan) tarafından
İnsan şaşkın oluyo ya o donemde sonra utanıyo nıye dedım nıe yaptım dıe :)
0 oy
(881 puan) tarafından
Bi düğünde gördüm kendilerini :) Daha sonra sosyal medyadan bulup eklemiş beni :) Tabi ilk 6 ay numaramı falan vermedim buluşmak istedi ablamla enişteme söyledim birlikte gittik ondan sonra iş ciddileşti :)
0 oy
(748 puan) tarafından

Arkadaşımın düğünde amcasıydı :D

0 oy
tarafından

Facebook facebook her gün aradım orda buldum :D

(4,875 puan) tarafından
☺☺☺☺☺ geçenler de kocama dinlettim sanırım bizim şarkımız bu olmalı die ☺☺
tarafından
Bizimdee :) :)
0 oy
(4,756 puan) tarafından

Facebooktan tanıştık 6 yıllık ılişkiden sonra evlendik çok şükür 7 yıldır tanıyoruz birbirimizi 1 yıllık da evliyiz maşallah demeyi unutma kız :D

(40 puan) tarafından
Ma sha allah ❤
(40 puan) tarafından
Maşallah kiz ❤
(4,756 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim sağol tatlım ❤️
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Univeristede arada konusup selamlastigim bir erkek arkadasim vardi o tanistirdi dayisinin oglugmus esimin :D bazen sovuyorum bazen dua ediyorum tanistirdigi icin yazik cocuga da :D bide biz evlendigimiz gun o sevgilisinden ayrildi :)
0 oy
(107 puan) tarafından

:angel: görücü usulü :/ .d 

0 oy
(2,849 puan) tarafından
Günaydın canisi anası beni gördü beğendi 5 yıl sonra oğluna demiş oğlu da anam istiyorsa ben bu kızı alırım demis bi sabahın 9 yıl 2015 eşim bana mesaj attı tabiki bende beni rahatsız edersen annenizi ararım dedim bi daha mesaj atmadı üzerinden 3 buçuk ay geçti yine mesaj attı ama arkadaş olmak istiyorum dedi iyi dedim 2 ay konuştuk eski sevgilisini unutamadığı için bi anda mesajları kesildi aradan 5 ay geçti istemeye geldiler biraz tuhaf ama nasibimiz böyleymiş 
(40 puan) tarafından
Evet alinyazisi bu
(2,849 puan) tarafından
Aynen canım ne kadar hayir desende kaderinde o varsa yaşıyorsun çok şükür kocam bana aşık beni çok seviyo bende onu çok seviyorum iyiki o diyorum
(40 puan) tarafından
Hakinizda hayirlisi olur  bir ömur boyu mutlu olursuz insallah
(2,849 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbim hekesin yuvasına huzur mutluluk versin
0 oy
tarafından
Kendisi imamdı bizim köyde  Erzurumlu ben 9 yıldan sonra ilk defa bizim köye gittim köye gidince çeşme var oraya uğramadan eve dönmezdim çeşmeyle cami yan yana hemen o camiden çıkarken ben çeşmeye gidiyordm o anda birbirimizi gördük kız kardeşim önceden tanıyormş kuran dersi gördüğü için öyle bir şekilde aramız oldu kız kardeşim vesile diyelim :)) 
(1,204 puan) tarafından
Ne güzel imamla ❤❤❤
tarafından
Evet :) 2.görüşüm bilerek
Çeşmenin oraya gittim görmek için o da oradaydı yine damdan dama atlamalar mı dersin Çeşmenin oraya bahaneler bulup gelip gitmeler mi dersin tabi Bi imam olarak bunlar yadırganır gelebilir ama mesleğinde daha ilk yılıydı gençtik kader Olunca bide önü kesilemiyor:)
(1,204 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tabi cnm geçlikte imamlığı tanımazlar. İmamlarda çapkın olur:)) benimde başımdan geçti Bizim köyün imamin oğluymuş çocuk çok hoşlanmış benden kuzenlerimin aracılığıyla konuştuk bu benimle evlenmek istedi seni kimseye yâr etmem dedi bi hocaya gitmiş kaderimi kaderine bağlattım benden başka kimseyle evlenemezsin dedi muskayı da gördüm üzerinde isimlerimiz yazılıydı. çocuk deli divane olmuştu ben 4 yaş büyük olduğum için kabul etmedim bana; peygamber efendimiz s a.s 40 yaş büyük kadınla evlenmiş ben kabul ediyorum seni dedi. Çocuk babasına konuyu açmış babasıda anneside karşı çıkmış onlar zengin bize kızı vermezler hemde benim başım açıktı o zamanlar o kız açık bize uymaz demişler çocuğa ne eziyetler cektirmişler haberleri alınca cok üzüldüm. Oğlan beni arayıp saatlerce tlf da ağlardı:( Şeyh he götürüp çocuğa su içirmişler dua okumuş üflemişler vs.. kuzenim e anlatmış oğlan ondan sonra benden soğudu. Aylar sonra annesiyle bu konuyu konuştuk aynı şeyh in yaptıklarını söyledi senden uzaklasmasi için bunu yaptık mecburduk senin ailene karşı mahçup olmaktan cekindik felan dedi oda bahane yani. Ama ne güzel günlerdi ben hayatımda ilk defa boyle edepli namuslu kibar birini tanışmıştım hayır olmaz desemde gerçe kten hoşlanmıştım. Aradan 3 yıl geçti ne kendisi evlenebildi nede ben artık haber gönderdim kaderini kaderime bağladım demişti gerçekten öyle bişey yaptıysa hocaya götürüp bozsun bu böyle olmaz dedim oda bozdum demiş 2 yıl sonra 30 yaşımda  ben evlendim o halen bekar küçük kardeşi evlendi o duruyor...
0 oy
(1,204 puan) tarafından

Görücü usulü tanıştık 1 ay içinde evlendik <3

0 oy
(929 puan) tarafından

Annanemle aynı mahallede oturuyolardı kayınvalidem kayınpederim falan gidip gelirdi annaneme ama kocam pek gözükmezdi ortalıkta işe gider gezer gelir yatardı sayılı görmüşümdür yani.abi falan diyodum kendisine :D . Ben izmire tatile gitmiştim teyzemlerle o sırada face den eklemiş beni bende ne biliyim abi diyorum diyr ettim kabul sonra o yazdı ben yazdım derken başladık 3 sene öyle çıktık sonra ayrıldık 3 sene hiç görüşmedik sonra kader işte bidaha birleştik evlendik :)

0 oy
(2,332 puan) tarafından
Eşimle 29 temmuz 2016 da facebooktan tanıştık. Uzaktan akrabaymışız zaten :) ben Elazığ da o İstanbul daydı. Eylül de görmeye geldi beni Ekim de de ailesiyle birlikte söz için geldiler. Sözlendik.11 Nisan 2017 de resmi nikah yaptık.1 Ağustos 2017 de kına gecem 5 Ağustos 2017 de de düğünümüz oldu :)  
(40 puan) tarafından
Ay ne guzel mutluluklar canisi
(2,332 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım :)
0 oy
(1,499 puan) tarafından

Bizimkide görücü usulü oldu ama çok ta güzel oldu iyiki olmuş ben onu oda beni çok seviyor dünyaya bi daha gelsem yine onunla evlenirdim eviminn direği gözümün bebeği o benim ben razıyim Allahta  razı olsun <3<3<3:)

0 oy
(2,266 puan) tarafından
Aynı iş yerinde çalışıyoruz abi diyordum  1 yıl hiç bi etkileşim olmadı  sonra  konuşmaya başladık görüştük 5 ay içinde evlendik :) 
0 oy
(704 puan) tarafından
20 temmuz 2013 te en yakın arkadaslarimiz hem kuzen hem sevgiliydi sans eseri tanistirdilar bizi eşime resmimi gostermisler cok begenmis falan bende istedim tabi onlar ayrıldı biz evlendik :)  esim Izmir de ben Kayserideydim sonra 2 ay konustuk uzaktan gormeye geldi beni meslege gecmeden tanisalm artk dedi bende okumaya basladım 5 yıl cok güzel bir aşkla devam ettik çok şükür hiç ayrılmadan kopmadan 1 temmuz 2017 de nişanlandık 13 temmuz 2018 de evlendik 20 haftalık hamileyim İnşallah temmuzun başında kızımız dogucak temmuz ayı başkadır bizim için severek evlendik yani :)
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Yakın arkadaşı bana çıkma teklifi etti ben kabul etmedim sonra çocukla arkadaş gibi konuşmaya başladık oda eşimle tanıştırdı:)
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Eşimin ailece tanıdığı bir teyze vardı, annemde onunla biyerde tanışmışlar. Sonra teyze annemi arayıp sordu. Annemde bana sordu. Bende numaramı ver öyle bir konuşurum dedim. Bu kadar ciddi sonunda evlilik olacağı aklımda yoktu :)
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Ben ona abi diyodum :) akrabalık yok aramızda ama aynı memleketliyiz sonra numarami bulmuş bi gun konustuk o zamanlar sms vardi sene 2009 gunler gecti falan bu bana abi demesen dedi zaten bende hoslaniyodum sonra öyle öyle çikmaya basladik :D

(3,798 puan) tarafından
Sevdigim kız bana abi deyince şarkısıda o seneler çıkmıştı hala duyunca güleriz :)))

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,472 göst.
2 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Kubraaa (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 397 göst.
7 Şubat 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 794 göst.
7 Nisan 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 653 göst.