0 oy
2,420 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10 puan) tarafından

4 gun once kurtaj olmustum kanamam azaldi agrilarim oluyodu arada bir belime bacaklarima kasigima sanci agri giriyodu. Kontrolum 7 haziranda merak ettim bekleyemedim ve az once bu et parcasi geldi nedir bu bilen varmi yani pihti olsa anlicam ama et parcasi neden gelir basina gelen varmi? 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sanırım temizliyememisler icini hic anlamam ama galiba oyle. Basin sağolsun bu arada
(10 puan) tarafından
Allah razi olsun :( 3 aylikti kalp atisi yoktu kurtaj yapildi direk yani dusuk yapmadim sanirim iyi temizlenmemis dedign gbi cunki agrilarim var
-Reklam-
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Kalan parça kar dusuyo sanırım demek ki iyice temizlenmemis
(10 puan) tarafından
Agrilarda bu yuzden olur dmi kuzum endiseleniyodm
0 oy
tarafından

Başın sağolsun o son kalıntılar zaten inşallah en kısa zamanda evlat sahibi olursun 

(10 puan) tarafından
Ben ilk gebeligimde dusuk yaptm kurtaj oldm o zaman 6-12 ay arasi demisti ve 6 ay sonra hamile kaldm cok sukur suan oglm var 9 aylik 3 aylikta hamileydim kalp atisi yok dedi kanamam vardi kurtaja alindim o zaman doktor dedi ki "bana hamileyim diye gelme sakin almam 20 yasinda 3.gebelik vucudun toparlanmasi lazim dedi sonra boyle sagliksiz gebelik olusuyo aci cekiyosun dedi. 2 sene en az yasak dedi
tarafından
Ozaman dikkat edecen cannoş
(10 puan) tarafından
Evet korunuyoruz sey  sorucaktim sa smdi beni kontrole cagrdi doktor o zaman bu gelen et parçasını soylersem yine kurtaja alırmı ki
tarafından
Sanmıyorum canım o kalıntılar son olan parçalar zaten bakacak ultrasonla vede alttan
(10 puan) tarafından
Anladm saol kuzum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 367 göst.
2 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 236 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 458 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu