0 oy
157 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kapalı
Hanımlar merhaba gerçekten ümitsizliğe düşüp  içimin daraldığı bir noktada size yazıyorum şu an . 9 aylık evliyim ilk 3 ay hap ile koruduk . sonrasında artık anne olmak istediğimi düşünerek eşimin de isteği ile korunmayı bıraktık. 6 aydır 2 kez regl gecikmesi yaşadım ve psikolojik olarak bir sürü belirti yaşayıp hüsrana uğradım. Asla isyan etmiyorum hep dua ediyorum ama arkadaşlarımın akrabaların  1 2 ayda hamile kalabilmeleri beni artık üzmeye başladı. Kontrole  gittim herhangi bir sorun olmadığını söyledi doktor ama içim bir türlü rahat değil ve özellikle bu gün gerçekten artık anne olmayı hak etmediğim için olmadığını düşünmeye başladım. Nasıl hamile kalabilirim her hangi bir şey deneyip hamile kalan hanımlar lütfen bana yardım edebilir mi ? Çok uzattım farkındayım hakkınızı helal edin .
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

1 cevap

0 oy
(261 puan) tarafından
Bende sizn gibiydim sogan kürü denedim o bir vesile tabi ama Rabbimin izni ile  o a hamile kaldim
tarafından
Nasıl yapılıyor anlatır mısınız acaba ?
(261 puan) tarafından
Adetiniz bittikten sonra ikinci gün başlıyorsunuz. Buyuk bir bardak suyu kaynatın ocakta sonra içine illa kahverengi kabuklu olacak onu iyice yıkayıp dis kabuğunu alip kaynayan suya atin orta ateşte  5-6 dakika kadar kaynatıp soğumadan sıcakken için  sabah ve akşam ac karnına 15 gün boyunca
tarafından
Teşekkür ederim sağolun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 779 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 196 göst.
28 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sultantprk (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 127 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yarn1238 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 188 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,802 soru

11,307,850 cevap

34,738 kullanıcı

...