0 oy
193 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (105 puan) tarafından
5 aylık hamileyim eski kıyafetler bana dar hamile kıyafeti bol geliyor.. Birde tesettürlü olunca daha zor. Elbise bulmk6. Siz ne giyiyorsunuz bu aylarda 

11 Cevaplar

+1 oy
(118,484 puan) tarafından
esinin tisortleri giy kiz
(105 puan) tarafından
Çoğuna el koydum zaten de dışarıda pantolon sorunu oluyır
-Reklam-
0 oy
(2,432 puan) tarafından
Ben normalde de geniş giyindiğim için normal kıyafetlerim hep oluyor. Kızımda da 9 ay hiç hamile kıyafeti giymedim. Sadece iç çamaşırı hamileler için olanından aldım
0 oy
tarafından
Özel hamile kıyafeti almadım bende tesettürlüyüm genelde elbiseleri bol alıyordum, onlar oluyor karnım da fazla büyümedi zaten. Ama olduğundan daha büyük beden alabilirsin istersen illâ hamile kıyafeti olmasına gerek yok bence, hamile kıyafeti ismiyle daha pahalıya satılıyor çünkü kıyafetler. 
0 oy
tarafından
İki çocukta da hiç hamile kıyafeti almadım. Normalde de salaş giydiğim için kıyafetlerim geneli oluyordu 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ben hep geniş giydiğim için pantolon ve 2 tane elbise almıştım elbise daha rahat oluyor kontrole giderken pantolon giyerdim hamile elbiseleri çok pahalı 1 2 beden büyük al canım 
0 oy
tarafından

Normalde de siwitlerimi filan 2 beden bol alıp öyle giyiyorum hamilelikte de bana kendi kıyafetlerim oluyor. Rahat 

0 oy
(3,048 puan) tarafından
Ben doğuma kadar kendi kıyafetlerimi giydim öyle kocaman göbeğim olmadı sadece bir tayt ve elbise almıştım bayram için gebeyken :))
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben 9 ay kendi kıyafetlerimi giydim, zaten tesettürlü olduğum için bol giyiniyodum hiç sorun yaşamadım sadece 1 pantolon aldım 1 de tunik o kadar
0 oy
(388 puan) tarafından
Ben sadece hamile pantolonu aldım o da eşofman gbi. Sadece karnım kasıklarım rahat olsun diye. Diğer şeyler tuniklerim falan bol idi. Onları giyiyorum. Tunik falan almayı düşünmüyorum. Evde ise eşimin tişörtleri vs. 28 haftadayim
0 oy
tarafından
Normalde de bol giyinen bi insanım o yüzden yeni kıyafetler almadım normal kıyafetlerim oldu sadece elbise aldım bi tane bol kesim yazın onu giydim rahat rahat 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 155 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 777 göst.
2 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 471 göst.
0 oy
6 cevap 325 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu