0 oy
757 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar başından hiç Aldatılmak geçenler var mı bazı işler pişman oluyor ve bir daha tekrarlamıyor bazıları da daha çok yüzsüzleşıyor ve bunu alışkanlık haline getiriyor aldatıldıptal daha sonra ayrılma aşamasına gelip işi düzelen ve bir daha yapmayan var mı? Eşim beni duygusal olarak aldattı aslında şöyle kızlara yazmış ergen muhabbeti gibi ama hiçbir şekilde karşılıklı konuşma diyalog yok ünlü kızlara yazmış yani Ben gördüm ve eşyalarımı topladım ayrılacaktık eşim çok fazla pişman olduğunu özür dilediğini söyledi ben uyuyor numarası yapıyordum yatağımı ayırmıştım. Gece yarısı başıma geldi ağladı hüngür Üngür özür diledi konuştu benimle ben uyuyorum sanıyordu tabi ama uyumuyordum çok pişman olduğunu söyledi ve düzeltmek için de elinden geleni yapıyor şu an ben evden gideceğim de o işteydi ve iş yerinden çıktı ve gitmemem için eve yetişti İş yerinden çıkıp geldi yani demeye çalıştığım düzeltmeye gayreti var pişmanlığı da var tam olarak aldatmak diyemem ama yinede duygusal aldatmayı da benim için şimdi de psikiyatriste gideceğiz ne olacak bilmiyorum benim gibi yaşayan var mı

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Şimdi diyecekler yapan bir daha yapar diye 

İçinde Allah korkusu olan birisi o nefsine bir kere yenildi ise bir daha yapmaz .. 

Vicdan Allah korkusu yoksa vay haline 
(9,206 puan) tarafından
Içinde Allah korkusu olan biri o ilki de yapmaz zaten :) kim ne derse desjn sadece aldatma olarak değil kotu olan her şeyi bir kere yapan hep yapar
tarafından
Içinde allah korkusu var tabiki her günahı işleyen allahtan korkmuyor diye  birşey yok bazen insan bir günahı işlemeye mecbur kalır söylediğin söz çok ağırdı  üstüne alına tabi :) insan tertemizken  kirli olanları çok kolay kötüler ama bazı kir  dış görüntüdür içindeki güzelliği saklamak için etraftan çünkü etraf herkesi kendine benzetmek ister
tarafından
Ben size katılmıyorum hu benimfikrimdi
tarafından
Katılıyorum.
(2,722 puan) tarafından
Dogru demissn bacm yapan bidaha yapcak diye  bisey yok nefis
-Reklam-
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Valla kuzum senin olayın karışık dediğin gibi biraz ergence davranmış bence de bi aile terapistinden yardım alabilirsiniz aşılamayacak bişey değil bence 
0 oy
(965 puan) tarafından
Canim biriyle yakalanmamis yada ne bileyim mesajlasmamis karşılıklı.  Sadece ünlü birine bisey yazmış ki ünlü birinin ona bakmayacağını esin de biliyordur cahilliğine denk gellmistir bence fazla usteleme böyle ufak bir sorun için aileni üzme düşmanını sevindirme canım eşini karşıma al güzece konuş kendini  affetirsin sana 
(31 puan) tarafından
Ben ailesiyle görüşmüyorum eşimin annesini arattırdı beni işte annesi de dediki abartma ya sen de işini alttan alabilirdin dedi dedim ki bunun alttan alması mı olur ben oğlunuza yapsaydım siz ne diyecektiniz o zaman kaynanamda bu kadar kör cahil işte yani kızlara çok afedersiniz göğüslerin güzel kalçan güzel falan yazmış bilmiyorum yani ne yapacağım sizce ne yapmalıyım
(965 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum belli ki seviyorsun eşini çok yıpratmış bu olay seni ona ders ver kendini senin yerine koymasını sağla biraz burnunu sürsün ama yine de ağladı falan diyorsun senin uyduğundan kesin eminse demekki pişmandır ama senin halen uyanık olduğunu sezdiyse seni kandırıyor olabilir emin misin uyuduğunu biliyor mu yoksa yarı uyanık falan olduğunu mu düşünüyordu acaba sen anlarsın aslında bunu
Bu arada kaynanan baya saçmalamış sen doğru söylemiş sin ona ama
(31 puan) tarafından
Size mesaj attım rica etsem bakabilir misiniz
0 oy
tarafından
Yaşadım canım ben de o an affettim aslında tekrarlamadı ama ben içimde sürekli şüphe vardı psikolojik destek de almadık ben baya kötü oldum ayrılma kararı aldım o zamanlar bazı sebeplerden dolayı başka şehirdeydim zaten topladım valizi gittim yine arkamdan baya kafayı yemiş psikolojisi bozulmuş ailesi kızmış iş yerinde bile kalmış kalacak yer bulamamış vs vs baya kötü şeyler olmuş yani en son ben yine barışmazdım ama  ailem barış deyince öyle affettim. Ha aldatma dediğim de seninkiyle aynı ama biz nişanlıyken yapmış ben evlendikten sonra gördüm olay çıkardım birbirine kattım ortalığı ben ailesine anlattım eşimin baan dediği utanmıyon mu millete anlattın ben de sen yaparken utanmadın da ben anlatırken niye utancam dediö
(31 puan) tarafından
Kaynanamla görüşmeme rağmen annesini arattırdı bana oda dediki alttan alsaydın sen de işte falan dedi ben de dedim ki bunun alttan alması mı olur bu kadar kör cahil annesi var kızlara göğüslerin güzel kalçan güzel falan yazmış ama hiçbiri cevap vermemiş ya da herhangi bir eskorta işte yazmamış görüşmek randevu almak için böyle Ergence muhabbet yazmış sizce ben ne yapmalıyım bir şans vermeli miyim yani bundan ders çıkarmış mıdır sizce
tarafından
Burnunu sürtmen lazım yoksa devamı gelir
(339 puan) tarafından
Oha ben bunları yazdığını bilmiyordum ünlülere diince slm mrb felan sandım asla affetme bide o şüpheyle insan nasıl yaşar ya bilemedim
0 oy
(401 puan) tarafından
Cnm bu şeyden psikiyatrist de gitmene gerek yok o zmn ben hiç psikiyatrist çıkmam cunku ben tam tamına 4 defa aldatıldım çok şükür esim daha yapmıyor oda elinden geleni yaptı affedim diye benimkide instagram açmıştı gizli onu gördüm bide galerisi ben hariç ne kde çıplak kadın varsa doldurmustu bi kezinde eski sevgilisini kaydetmişti  fecbookda bi kezde pis video izlediğini gördüm şimdi yazarken bile nsl bunca şeye rağmen affetmisim diyorum daha 18 ysdayim dahada gormedim her kavga ettiğimizde yüzüne vurdum oyle oyle yapmadı artık 
0 oy
tarafından
Benim ilk esim önce öğle ergence konuştu ben ortaligi karıştırdım ama affettim sonra bir  iki derken bu evli bir kadınla birlikte olmuş kadın aradı beni kendiside itiraf etti öğle boşandım ben onu ama şimdiki aklım olsaydı ilkinde bosardim boşuna emek harcamışim ama sen bilirsin
0 oy
(261 puan) tarafından
Bence yuvanizi yıkmayın insanlar neler neler yapoyor pişman da olmus demekki 
0 oy
tarafından
Canm bence bir insan 7 sinde neyse 70 indede odur huylu huyundan vazgeçmez  sen takipte ol sürekli
0 oy
tarafından
Yani kesin konuşmak doğru olmaz ama bi kere yapmışsa artık ona güvenip içim rahat kafamı yastığa koyamam ben hayat haram olur birlikte geçmez 
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bence eger sadece yazmissa birsey yapmamış burda neler okuyoruz vallaha.... biraz süründür tmm. Tabi bu benim görüşüm 
0 oy
(8,971 puan) tarafından
Kişiye göre değişiyordur ya pişman ligi falan inş yapmaz ama ayrılma konusuna kadar değil sanki yine de tepkini koymuşsun baya anlamıştır oda ins
0 oy
tarafından
Birdaha asla yapmasa bile ömür boyu supheyle yaşayamam Allah korusun 
0 oy
(954 puan) tarafından
Yakın akrabam var eşi daha önce aldatıp sonra düzelen 2 tane çocukları var pişman oldu ve şuan çok iyiler çok gidip geliyoruz biz de yakından tanırım bence evlilik sürdürmek kolay değil üstesinden gelebilirsiniz eğer ikiniz de istekliyseniz 
0 oy
tarafından
Sana yaşamış biri olarak söyleyim yapan bir daha yapar lakin bu kişiden kişiye değişir nasıl değişir kimi insan nefsine düşkün olur kimi insan nefsine dur der şeytana dur der bidaha yapmaz lakin bu konulara hep mehilli olacaktır çünkü onun içinde o duygular var ölünceye  kadar da huy değişmez ama şunu unutma ki o suçlu değil senin kaderin bu yani senin kaderinde aldatılmak var alinina yazılmış o herif olmazsa başka herif yani o yüzden koca değiştirince aldatilmam  beni sever diye düşüncelere kapılma ilerde kaderde ne varsa onu yaşarsın yine en iyi adam senin çocuğun babası yani affet sabret daha kötüsünden  korunmaya çalışın 
0 oy
(339 puan) tarafından
Yapan yapar mı bidaha yapar kuzum ama senin ki nasıl bi olay bilemedim erkeklerin bu kaybetme anında ki pişmanım özür dilerim kelimelerini hiç sevmiyorum yapmasaydın da bunları demek zorunda kalmasaydin ne dicemi bilemedim benim başıma qelse ben evden kovardım ev zaten benim üstüme sonra da boşardım ne halı varsa onu görsün ama işte senin olayın çok farklı tam bi aldatma olsa ben boşardım yani bilemedimm
0 oy
tarafından
yapan bir daha yapmaz karaktere ve bir yeriyle dusunup dusunmemesine bagli.. 
0 oy
tarafından
Kadının 1 aklı 7 nefsi vardır erkeğin ise 7 aklı 1 nefsi vardır.Kadın 1 aklıyla 7 nefsine sahip çıkıyor ama ne yazık ki erkek 7 aklıyla 1 nefsine sahip çıkmıyor malesef yapan Allah tan korkmuyorsa bidaha bidaha bidaha yapar 
0 oy
(45 puan) tarafından
Bidahakine eve getirir kahve içersiniz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 779 göst.
18 Eylül 2019 Aile kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 591 göst.
0 oy
5 cevap 354 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu