0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya 3 gündür annem bizde ablam geliyor iki tane oğlu var bildiğiniz kadın cinnet geçiriyor artık ikiside zarar ziyan peşinde dünden beri eline geçen herseyi oğluma atıyor az önce yere yatmış oğlum kamyonu suratına attı aklım çıktı ya sürekli kenarda köşede sıkıştırio vuruyor o kadar biktim ki her yeri yara beere içinde ısıriyor bacakları mosmor öyle bir isirmis ki dişiyle derisini delmis ya kafayı yiyorum parçalamak istiyorum vurması zarar vermesi ayrı evde kırılmadik şey kalmadi dinlemiyorlar 

Oğlumun bütün oyunlarını gözümün içine baka baka yere vura bura kırdı ya şimdi bunu yazarken bile çocuğun sırtına vuruyor bıktım artık ya birşeyde diyemiyorum kimse diyemiyor bu kaçıncı ısırıp kanattigi bizimkiler artık benden saklıyor bir kerede sırtını isirmis şok oldum görünce yemin ederim öldürücem artık son damla kaldi

23 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Sakin ol canım ablan orda değil mi bu kadar zarar verirken 
tarafından
Burda ama bir tepki versede değişmiyor ayrıca küçüğü ne yapsa da bişey demiyorlar
(3,527 puan) tarafından
Bişey demiyorlar olur mu yazık yavruna valla kuzum ben senin yerinde olsam ablamla konuşurdum gerekirse gelmesin şahsen benim başıma gelse eşim dünyanın kavgasını eder benimle
tarafından
Eşimde artık bıktı görevde söyleyemiyorum görse burnumdan getirir cinnet geçiriyorm saçımı yolasim var o derece
(3,527 puan) tarafından
Çok zor bi durum ya çocuğunu al başka bi odaya git sakinleş biraz kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ablana soyle gelmesin yada cocugunu terbiye etsin sahsen ben dayanamam Allah yardımcın olsun
tarafından
Sürekli bende ya yemin ederim bıktım artık çocukların adı geçince kriz geçiriyorum sırf kocası uyusun diye bize geliyor beni delirtiyor
tarafından
Valla kusura bakmasın kocasi uyuyacak diye senin cocuguna zarar veremez uygun bir dille anlat dinlemiyorsa eger farkli sekilde uyar
0 oy
tarafından
Ee ablan hic mi birşey demiyorr. Senin yerinde olsam almam evime oglum daha kiymetli çocuga işkence ediyorlar yazık valla. Cocuk belli ki saldirgan biri hic ki yardim almadilar
tarafından
Hayır ya bildiğin kuduz ko.pek gibi kendinden 5 yaş büyük abisine saldırıyor o derece saldırgan mahvetti çocuğu artık
tarafından
Aaa o cocuk hiperaktif gibi ablanin yardim almasi lazim ileride başina cok dert acar. Ayrica konuş ablanla sahip ciksin yada empati yapsın. Aynisi senin cocugun onun cocuguna yapsa ne yapar acaba
0 oy
(133 puan) tarafından
Çocuklar kac yasinda senin Cocuk kaç yasinda
tarafından
4/8 yaşında ikisi benim oğlum iki yaşında
(133 puan) tarafından
Ablanı uyar bnce dinlemiyosa evine alma
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Oda çocuk yapacak birşey yok ama bu şekilde cocugu olan insanlar evden çıkmaması Lazim göz göre gore yapılan şeyleri sevmiyorum ablan fazla rahat bir insan galiba en azından buyuyunceye kadar bazı şeylerden fedakarlık yapması ne gerekiyor 
(1,785 puan) tarafından
8 yaşındaymış canım çocuk artık çocuktur yapar dönemi geçmiş yani
(7,441 puan) tarafından
Yani baya büyümüş anne nin sorumsuzlugu tamamen
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Valla açık açık soyle ablana gelmesin içim acıdı ya ben boğarım valla kimse kusira bakmasın ablan annen müdahale etsin çocuklarda suc yok suç ablanda söyle gitsin evine
0 oy
(134 puan) tarafından
Çocuğu kimseye çaktırmadan kenara çek sıkıştır gözlerinin içine bak ve bir daha vurursan bende seni fena yaparım de ama çok ciddi ol biraz sıkıştır kolunu gerekirse 
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Aynu şey kendi çocuğuna yapilsa bu kadar rahat olacakmı ablan okurken bile üzüldüm yavruna, göz yumma konuş annenle ablanla gerekirse ablanın çocuklarını uyar gözünün önünde bu ne rahatlık canım 
0 oy
(707 puan) tarafından
Çocuğunu koruyacak olan sensin sesin çıksın biraz sahip çık çocuğa ablanlada gerekiyorsa aranız boz.Cocugundan degerli mj?
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Kızı ver onlar senin yigenin al kucagına oturt konus. 
0 oy
tarafından

Ablan bir iki defa kızsa belki öyle yapamaz yazık yani ne suçu var masum cocugun sürekli başka cocuktan şiddet görüyor :(

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ayy okurken çok üzüldüm ya kıyamam  içim  gitti valla.. yeğenin kaç yaşında oğlun kaç yaşında cnm ? Lütfen müdahale edin uyarın hatta gerekiyosa kızın yazık günah ya mosmor olmuş diyorsun. Ablan da küserse göster çocuğun vücudunu 
0 oy
tarafından
Sen de onları ısır bak bşdaha yapıyolarmı
(1,763 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum bende küçükken çok ısırma huyum varmış tabi başkasını değil anlamı birkez ısırıp omuz etini koparmıştım bildiğin eti ağzımda kalmıştı annemde geldi beni ısırdı o gün bu gündür kimseyi isirmiuorum ☺☺☺
tarafından
Bir musibet bin nasihattan iyiymiş canları yanmadıhı için rahat rahat ısırıyolar tabi :)))
(1,763 puan) tarafından
Aynen vallaha yaşanmış tecrübe konuşuyor burda☺
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ablana söyle gelmesin. Darılırsa darilsin kızarsa kızsın. Bile bile çocuğumun canını yaktırtmam.
0 oy
tarafından
Canm cocugunu koru bence madem ablan bisi demyo sen koru oyuncaklarni da topla al madem kryolarsa
0 oy
tarafından
Bende kriz geçiririm. Evlerine gitsinler baska caresi yok. Bi cocuk var oglumun ustune surekli bagirdigi icin eve almıyorum. Bide dovse deliririm valla
0 oy
(19 puan) tarafından
Okurken içim yandı ya. Yapmayın ne olur, izin vermeyin yavrunuza bırak birinin kardeşi bile olsa izin vermeyin.  Biliyorum ablanız ama yavrum benim canı nasıl aciyordur. Ablana söyle açık açık konuş. Benim kaynana bebeğimin yanağına dokundu diye laf söyledim.  Biliyorum abarttım ama ben inanın yeri geliyor bebeğimi babasına bile vermiyorum sen canını acitirsin diye. O kadar üzüldüm ki.  Yavrum benim ya :( 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Çocuk hiç normal değil neden bir uzmandan yardım almıyorlar. Evladına yazık değil mi. Bende yeğenlerimi çok severim evladımdan ayırmam ama bir birlerine yada evladıma zarar vermelerine müsaade etmem. 2 yaşında ya daha bebek o bebek yazık günah. Ya gelmesinler yada çocuğu bi doktora götürsünler bence. Tamam o da çocuk ama oradaki bütün büyükler özellikle annesi babası Küçücük yavrunun hakkına girmiş oluyor. Okurken içim parçalandı resmen
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Ben yazarken hala vuruyor ne demek canım çocugunu bı zahmet al ellerinden yazık gunah ya ben çok hassasım bu konularda kımse vuramaz çocuguma yiğenim degıl babama izin vermem yanı. Kucağından bırakma küçükmüş de 2 yaş nedır Allah korusun kazayla mazayla bı zarar verirler bebege ozaman da susacak mısın canım sen koru yavrunu ablana diyemiyorsan annene söyle konuşsun gelmesinler çocukları terbiye edene kadar 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Madem böyle ablan nasıl öyle rahat edebiliyor ya orda benim çocuklarım yeğenlerime zarar verse böyle Duramam ben orda asla rahat edemem

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 401 göst.
4 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 207 göst.
0 oy
13 cevap 195 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Annelikheyecani (544 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 321 göst.
1 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (1,025 puan) tarafından soruldu