0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Aklınızda ne var acaba bizimle de paykaşır mısınız fikirlerinizi. Yada daha önceki senelerde neler yaptınız... Ben geçen sene bebeğim 3 aylıktı ilk babalar günüydü eşimin. Pandemiden dolayı minik bebeğimle evden çıkamadığım için Çiçek sepetinden çikolatalı kalp şeklinde pasta buketi getirtmiştim. Üzerinde de bebeğimiz daha minik olduğu için anlamlı olsun diye İLK HECEM SEN OL BA-BA diye yazdırnıştım.. Sizde bana fikir verin:)

15 Cevaplar

0 oy
(4,664 puan) tarafından

Hiç birşey o bana ne aldı ki:D

(4,664 puan) tarafından
Kesinkle öyle cnm işte yemiyor öğürüyor sürekli
tarafından
Sağlık olsun canım
(4,664 puan) tarafından
Amin inşallah cnm bnm
tarafından
❤️❤️❤️❤️
(4,664 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizim ilk babalar günümüz olucak fikir veremem ama fikir alırım ❣
(1,011 puan) tarafından
İlk her zaman özel oluyor. Benim eşim geçen sene çok duygulanmıştı . sizinde güzel geçer inşallah her özel günleriniz :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiçbişey almıcam yine saçma günlerden biri daha geldi :D az önxe başka bi postada aynısını yazdım :D geçen sene oğlum 1 aylıktı hatıra kalsın diyr çerçeve yaptım babam yazdırıp oplumun resimleriyle o kadar. Yoksa bmyle günleri önemsemiyoruz biz
(1,011 puan) tarafından
Sevgililer günüdür, kadınlar günüdür bilmem ne günüdür onları önemsemiyorum şahsen saçma geliyor. Eğer eşim değer veriyorsa bana her zaman kadınlar günü sevgililer günü zaten diyorum. ama doğduğum günü ve evlendiğimiz günüönemsiyorum bende.. Birde babalar günü girdi onu da yapmasam eğer adam tümden özel günleri unutacak en azından unutturmamak için ayakta tutmam lazım :))
(25,224 puan) tarafından
Hahaha peki kız tut madem :D
(316 puan) tarafından
Al benden o kadar bnde gereksiz buluyorum ve kutlama yapmıyoruz biz ama doğum günü ve evlilik yıldönümünu isterim kutlamasıni
(25,224 puan) tarafından
31 mayıs evlilik yıldönümüydü kutlama yapmadık ama resim falan paylaştık biz mesela. Bu tarz günler neyse de yok babaşar günü analar günü bilmem ne ay hepsi para tuzağı hediye tuzagı resmen
0 oy
tarafından

Analar günümü kutlamadı bende babalar gününü kutlamıyeceğim etkiye tepki yapmak lazım bazen 

(1,011 puan) tarafından
Bu sene eşimde bana geldi 100 lira verdi. :) para almak çok bi saçma ve garip oldu benim içinde emin ol :) işleri aşırı yoğundu ona verdim yoksa parayı kabullenmezdim sanırım bende.. Belki sen yapsan utanır canım ya bu erkekler öyle oluyor genelde çünkü
tarafından
Hangi sapıkkkdan kız
tarafından
Sl pek utanma yok onda anam :))
tarafından
Uyarı sapığı
tarafından
Ahahaa admin uyardı onu bilmiyorum sonu ne oldu aşkımdan hep bu aşk acısı bitirdi kadıncazı napsın ben sevilmeyecek kadınmıyım hem :)
0 oy
tarafından

Hiçbir sey almıcam

O anneler gününde bişey almamstı 

Ona alacağıma kendime vede çocuklarıma alrm 

Öküz almıyorsa ben niye alym ya 

Sinirlerim bozukkkk:angry:

(1,011 puan) tarafından
Romantiklik yok bunlarda bacım
0 oy
tarafından
Hiç bir şey almam valla.  Aneler günümü kuru bi mslja kutladı :))) bide  calismiyom para yok 
(1,011 puan) tarafından
Banada 100 lira vermişti ahaha :)) işler çok yoğundu kısıtlama da vardı yasak. Bende çok şey etmedim yoksa para ne biliyim bi garip oldu :)
tarafından
Evde deyill zaten; ))   biz doğum günü vr sevgiler gunu tek hediye alırız
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Avucunu yalasin hiçbir şey yok
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Hiçbir şey. Çünkü o benim anneler gününü kutlamadi bile. Aslında diyorum ben onun babalar gününü kutlasamda utanır mi belki acaba.
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Hiçbir şey tabi ki :D 3 bebe veriyom daha napim :D

0 oy
tarafından
Dilden kutlarım yeter amaaan cocuktan ev isinden zaman kalmiyor zatı :D
0 oy
tarafından
babalar günü ne zaman kii:/
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Ben poster yaptırdım büyük ikisinin resimlerinin olduğu bide güzl yazı yazdırdım yatağımızn başucunda astm her uyandığında yattığında bakıp gülümsesin istedim kızm 4 ay 22 günlük eşimn ilk babalar gnü :) 
0 oy
tarafından
Gereksiz bir gün gereksiz masraf :) 
0 oy
tarafından
ben esimin annesi olmadigima gore o da bnm baban degil yani kutlama cocuklarin yaoacagi bisi.. kizima soylerim dilerse resim yapar ya da ne yapmak isterse.

İlgili sorular

0 oy
45 cevap 559 göst.
7 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 158 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 257 göst.
0 oy
7 cevap 170 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu

379,772 soru

11,368,669 cevap

34,850 kullanıcı

...