0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (80 puan) tarafından
Kızlar evimin yakınında park yok arabam da yok götüremem. Kızım çok hiperaktif parkı da çok seviyor ama dediğim gibi yok yakında olan da biraz uzakta her zaman goturemiyorum. 18 aylık şuan siz neler yapıyorsunuz enerji atması için benim durumumda olan var mi

18 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bizim yakınımızda kocaman park var ama oglum dogdu doğalı bi kere götürüp sallandirabildim o gün de saglik ocağına gittim aşısı vardi sabahın körü kimse yoktu dönerken sallandirdim normal zamanda gidemiyorum çünkü bizim buradaki çocuklar bi salıncağın tepesine 3 4 kisi biniyolar kaydiraklara ayaklariyla çıkıyolar oda yetmiyo kaydiraklarin en tepesi varya dış kısmı oralara tirmaniyolar ee gelde götür o parka :angel: 

(80 puan) tarafından
Doğru kuzum bende öyle düşünüyordum ama kızım çok istiyor seviyor
(9,626 puan) tarafından
Eger başka bos bi alan varsa oraya goturebilirsin canim yada eger imkanınız varsa kontrollü bisiklet alabilirsin yani illa park sart değil ki boş biyer olsun siz yanınıza bi iki bise alin analı kızlı oynayın:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babamlarla aynı yerdeyiz evleri bahceli goturuyorum bazen yegenlerimle oynuyor. O olmasada babasi yada bem hergun mutlaka açik alan olan yerlere goturuyoruz oynuyor yoruluyor sonra eve getiriyorum
(80 puan) tarafından
Öyle bi imkanım yok maalesef canım kızımla yalnız yaşıyorum
0 oy
tarafından
Yakınımda park var ama sor bakalım götürebiliyormuyum canm pandemiden dolayı çıkarmaya korkuyorum parka
(80 puan) tarafından
Bende öyleydim ama kızım çok seviyor sosyalleşmek de ihtiyaci o biraz ağır basti
tarafından
Doğru
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Evi parka çevirdim desem inanirnisin kaydiraktan tut salıncağa kadar evde var☺  
(80 puan) tarafından
Öyle kuzum da sosyalleşmeyi de istiyor zaten virus malum iyice kapattı çocukları
(3,167 puan) tarafından
Ee napalim cnm çocuk evde çok sıkılıyor en azından evde uynasin dedim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
parka 2günde bir gidiyoruz yürüyerek 20-25dk sürüyor.Oğlumu bebek arabasına bindirip götürüyorum .Çok seviyor , çok eğleniyor.
(80 puan) tarafından
Ben de öyle gidiyorum canım
0 oy
(2,909 puan) tarafından
Ben parka götürmüyorum, köpeğimiz var akşamları onla bazen biz de çıkıyoruz, gittiğimiz yerde çok köpek oluyor onlarla oynuyor,orda yürüyor bebeğim benim de 
(80 puan) tarafından
Ben de kedi almak istiyorum ama önce kedi alerji testi yaptıracağım alerjik çünkü kızım alerjisi cikarsa almayacağım hayvana yazık edemem. Zaten senelerce ben de esim de kedi baktik çok seviyoruz ama benim kedim maalesef öldü kızım doğmadan önce. O yüzden yine almak istiyorum.hem kendim için hem kızımin ****** sevgisi çok yüksek o yüzden
(2,909 puan) tarafından
Çok güzel olur canım bence de alın
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Haftada bir götürüyorum bu yuzden malesef enerjisini de atamıyor kapıda ağlıyor gitmek için
(80 puan) tarafından
Biz de ayni oyleyiz canim
0 oy
tarafından
Benim kapımın onu kocaman park gitmeye zamanımız olmuyor emin olabilrsin:))
0 oy
(570 puan) tarafından
Kapının önüne çıkarıyom het akşam üstü bi saat duryorz.onun dışında saklambaç top falan oynuyoruz.kndı blkona cıkıp geçene laf veriyo .oyle cnm
0 oy
(3,836 puan) tarafından
bizim bi arka sokagimizda var birde 10 dakikalık yürüme mesafesi olan bi yerde daha var. ama kızanlari görünce girmeye korkuyorum. fıkır fıkır kaç tane neler sayamıyorum. asla sokmuyorum çocuğumu oraya bu zamanda. 
(80 puan) tarafından
Burada o kadar kalabalık değil canım parklar çocuklar genelde sokakta oynuyor
(3,836 puan) tarafından
kalabalık değilse git canim. bizim buradakiler hem küçük hemde koca çocuklar bile orda yani. 3 yasinda olanda var 17 18 yasinda olanda. cok tuhaf geliyor bana ben tercih etmem asla yani. düşün ki sahildeki parklar daha boş
0 oy
(208 puan) tarafından
Park hemn dibimizde ama toplasan kızımı 3 defa götrmedım cok kıskanc bır babası var bırakmıyo .. Olsada olmasa da fark etmez bzm için yani 
(80 puan) tarafından
Anladim canım
0 oy
tarafından
Yürüyüş oluyor arabadina koyup götürüyorum zaten parkı görünce canlanıyor orda da bı mama veriyorum dönerken arabasında uyuyakaliyir
(80 puan) tarafından
Küçük demej ki canim
tarafından
16.5 aylik
(80 puan) tarafından
Benim kızım oyle uyumaz canim ondan küçük zannettim
0 oy
(119,461 puan) tarafından
bahcemiz var kaydirak salincak ve tranpolinimiz var
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Malesef ev yakınında park yok evdeyiz bizde sizinle aynı durumdayız 
0 oy
tarafından
Evimin heryeri park :) gidiyoruz hep napalim 
0 oy
tarafından
Memlekette bizim semtte de park çok yakın değil ama bizim apartmandakiler bahçeye salıncak kaydırak falan yaptırmışlar. Sizin apartmanda da çocuklar varsa beraber olup onlar icin bahçede oyun alanı yaptırabilirsiniz ortaklaşa 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Kızım 23 aylık. En son 1 sene önce köyde bindi salıncağa. Onun dışında hep evdeyiz.
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Kapının önüne sandalye koy otur çocukça oymasin kapıda ona da bi savan serip oyuncaklarını önüne koyabilirsin 

Esin gelince gece yürüyüşe gidebilirsin evde minik havuza koyabilirsin eve abur cubur alıp aglayinca verebilirsin böyle şekerim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 55 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 624 göst.
0 oy
21 cevap 1,036 göst.

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...