0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Zaten bilen biliyor eşimle atamın bozuk olduğunu iki haftadır memlekete geldim oğlumla eşim hap diyordu sen geri donmiyeceksin diyordu gedlim oğlum la bı iki hafta oldu arar oğluyla konuşur görüntülü gorur kapatır benle konuşmak bile istemiyor seni istemiyorum diyo sevmiyorum diyor beni mi çok değersiz hissediyorum arıyorum msj arıyorum konuşmak istemiyor  bende hep peşinden gidiyorum gelmişim gezmeye kafa dinlemeye ama ne kafa dinledim hep üzülüyorum mutlu değilim eşim beni çok değersizlestiriyor  çocuğumu sana bırakmam diyor 

23 Cevaplar

0 oy
(40 puan) tarafından
Senin kocanı sevdiğin falan yok zaten kocanda sevilecek biri değil takıntılısın doktora gitmelisin o adamı bırak ve tedavi görmeden evlenme canım seni yapışkan ağzının içine bakan bir zavallı gibi görüyor bence sadece eşin değil çevrendede öyle görünüyorsun değiş kendine değer ver bir musibet bin nasihat
tarafından
Nasıl kurtulacam bu takintida
(40 puan) tarafından
Büyük ihtimalle ailenden değer görmeden büyümüşsün bir anda kurtulmak kolay olmaz ama kendini bu durumunu farketmek bile seni ilerletir keşke bir psikoloğa gidip yardım alsan. Gitmeyeceksen de içinden gelenin tersini yap kendini salmışsın sen kendine değer ver bana kimse böyle davranamaz de kalk bi silkelen spora başla yürüyüş yap kendin için bişeyler yap o salağıda engelle. Onun ne düşündüğü umrunda olmasın eğer ondan vazgeçip hayatında devrim yapmazsan ömür boyu kimse sana değer vermiycek. Böcek olmayı kabul edenler ezilince şikayet etmemelidir
-Reklam-
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Eşine karşı takintilisin bence kendini geri çekme vaktinn çoktan gelmiş oraya gitmişsin keyfine baksana 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Seni sevmeyen insanı zorla sevdirecek değilsin bacım hele bu eşinse birde bu arada sevmiyordu neden evlenmiş seninle?Altında var bunun sanki başka bir şey yada başka biri ?

İlgili sorular

+2 oy
21 cevap 1,201 göst.
0 oy
14 cevap 822 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 491 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anonim (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,949 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu