0 oy
778 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Zaten bilen biliyor eşimle atamın bozuk olduğunu iki haftadır memlekete geldim oğlumla eşim hap diyordu sen geri donmiyeceksin diyordu gedlim oğlum la bı iki hafta oldu arar oğluyla konuşur görüntülü gorur kapatır benle konuşmak bile istemiyor seni istemiyorum diyo sevmiyorum diyor beni mi çok değersiz hissediyorum arıyorum msj arıyorum konuşmak istemiyor  bende hep peşinden gidiyorum gelmişim gezmeye kafa dinlemeye ama ne kafa dinledim hep üzülüyorum mutlu değilim eşim beni çok değersizlestiriyor  çocuğumu sana bırakmam diyor 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Sevmiyorum diyo hep 
tarafından
Tamamda cnm ne için fikir istiyorsun sevmiyorsa bitecek başka çözüm yok sevmeyen nefret eden adamla ömür mü geçer
(1,424 puan) tarafından
Seni sevmeyen istemeyen birini neden arayıp mesaj atıyorsun koşma peşinden nasıl olsa koşuyorsun arıyorsun kafa rahat bi mesaj atma konuşma oğluyla görüsturme bakalım nasıl tutusacak kaçan kovalanır bunu unutma  mutluymuş havalar yarat
-Reklam-
+5 oy
(6,136 puan) tarafından
Esin seni değersiz gördüğü halde neden arıyor mesaj atıyorsun adam galiba boşanmayi kafaya koymuş ama hamleyi senden bekliyor yada bebeğinin büyümesini bekliyor farkına var artık 
tarafından
Aynen böyle zaten   bana demedigini bırakmıyor sonra arıyorum onu
(6,136 puan) tarafından
Sen bi doktora görün çok boşluğa düşmüşün millete sarıyorsun yada bi uğraş bul puzzle yap kitap oku çiçek bocekle uğraş namaz kıl hatim yap sure ezberle vs iste
+1 oy
(964 puan) tarafından
Canim yani sende kusura bakma ama iyi misin adam sana bilaki bosanalim demeye getirior sende hala kendini uzuyon birak yaa bosa gitsin deger verse neyse dicem tamam ama acik acik solemis adam
tarafından
Hep söylüyor
(964 puan) tarafından
Eee o zama  neyi bekliyon
+1 oy
(220 puan) tarafından
Seni sevmediğini söylediği mesajları sakın ama sakın silme. Ekran görüntülerini de al sakla. Boşanma davası açarsa işine yarayacak. Sana psikolojik şiddet uyguladığı için kusurlu taraf o olmuş olacak. 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Uzun bi süre gitme eve eşinide arama. Sana dediklerine bak
0 oy
(851 puan) tarafından
Sende arama sorma biraz kendini geri cek kacan kovalanır yinede sen bilirsin 
0 oy
(13,031 puan) tarafından

Canim sende biraz takıntı da vsr herhalde 

Mesela diğer postun da yengemden nefret ediyorum ama benimle konuşsun istiyorum demişsin 
Acaba eşinle de mi öyle sende sevmiyorsun ama seninle olsun istiyorsun 
tarafından
Takintilik var bende illah sevsin diyorum benle olsun diyorum ama olmuyor sonra kötü oluyorim
(13,031 puan) tarafından
Israrcı olma
Kendini biraz değerli hisset
0 oy
tarafından
Kimse birini degersizlestiremez sen izin vermedikce boyle yaparsan en once cocugunun gozunde degersizlesirsin ilerde topla kendi bi ayaga kalk toparlan 
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Neden hala arayıp mesaj atıyorsun belliki götü kalkmış yüceltip durmayın şu erkekleri ya kendilerini bir halt sanıyorlar sonra bırak defolsun 
(40 puan) tarafından
Aynen öyle kardeşim
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Yani bacım insan kendi değerini bazen kendisi belirler. Adam sana niye değer versin ki önce sen kendine değer vereceksin ki sonra başkaları sana değer versin. Senin kendine saygın olsun gururun olsun biraz. Seni istemiyorum diyen adamı niye arıyorsun ki. Ben sana bayılıyordum zaten deyip kes muhabbetini. Çocuğumu sana bırakmam demiş mahkeme de öncelik annenin oluyor zaten 7 yaşından küçükse Bi tarafını da yırtsa alamaz. Sende cevabını ver seni cahil görüp bişey bilmiyor diye ezmeye çalışmasın.. birde eşinin egosu tavan sanırım sana böyle davrana davrana kendi egosunu tatmin ediyor gibi geldi bana. Seninde ayarlarını bozmuş uzmandan yardimda alabilirsin. 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Canım dost acı söyler adam senden boşanmayı kafaya koymuş sen neden kendini ezdiriyorsun peşinden gidiyorsun çok güçlü olduğunu unutma

Çocuğun kaç yaşında 
0 oy
(859 puan) tarafından
Kız seni istemiyorum diyo sevmiyorum diyo üzerine bide mesaj atıp arıyon valla pes. Şöyle düşğn bunu bi arkadaşın yapsa sana hala ararmısın g.ötünü kaldırmaya devam edermisin kulu kölesi olmuşsun bacım 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sende onu değersizleştir  kendini değerli kıl zor mu yani 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Esinden cok sen kendini degersizlestirmissin canm kusura bakmaa. Degil beni gormek sesimi bile hasret ederdim ole diyen birine. Hic duymadin mi sen kaçan kovalanir. Kovalayan sen olursan herkes degerlestrr. Kacan sen olacaksin. Üzulme3
0 oy
tarafından
Beni istemeyeni ben asla istemem çocuğumu da asla vermem. Peşine düşme canım boş ver sen de onu umursama kaçan kovalanır hesabı. O çocukların kahrını biz çekiyoruz 9 ay karnımızda doğduktan sonra da biz çekiyoruz. Kendini asla değersiz hissetme. Değersiz biri varsa bence o da eşin 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
O kım ki sana kendini değersiz hissttirsin.. sen onla mi geldin dünyaya onla da gitmiceksin.. adam hayatına bakiyo sen ne derdiindesin silkelen biraz kendine bak çeki düzen ver seni istemeyen adamın numarasına kadar hayatından sil.. oğluyla görüşsun ne güzel bağlarını koparmasin ama sende hayatına başka yön ver canım..böyle ezik olup aradikca senden kaçıyor kendini bı bpk sanıyor ssabredeceksin tutacaksin kendini
0 oy
tarafından
Rabbim seni feraha çıkarsın inşaallah buraya kayıt olduğumdan beri biliyorum seni ama sende biraz gururlu ol kendini degersizlestirme bu kadar her firsatta senden nefret ettiğini söyleyen adamın peşine neden bu kadar düşüyorsun ki bırak ne hali varsa görsün olmayınca olmuyor demekki inceldigi yerden kopsun demeyi bileceksin 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Zor olacak farkındayım ama ne ara ne sor aradığında direk oğluna veren sen ol. Direk kapat 2 3 gun bunu yap dene bi bakalım ne olacak
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Çocuk anneye aittir boş yapmasın
0 oy
tarafından
Cnm sen mücadele ettiysen bozulmaması için ve tek tarafliysa artı sana bu sekilde davranan bi adam varsa yanlış anlama kendini daha fazla degersiz hissettirme arama bosver takma kafana unutma kimse bulunmaz hint kumaşı degil

İlgili sorular

+2 oy
21 cevap 1,171 göst.
0 oy
14 cevap 807 göst.
10 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 489 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,934 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu