0 oy
530 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Eşimin bazı hataları oldu huzur bozucu, art niyetli saygısızlık boyutunda bende bir karar aldım ailelere yalnız gidelim diye 1 yıldır yalnız gidiyoruz bayramlarda bile şimdi küçük bebeğim var bayramlarda onu da gönderiyorum ama kendim hiç gitmiyorum. Şimdi düzeldiğini artık beraber gitmemizi söylüyor ama ben istemiyorum çünkü ailemle eşim arasında kalmaktan yoruldum 1 kere daha aynı şeyleri yaşarsam senden ayrılırım demiştim ama yine yapar biliyorum sizce 1 insan 1 yılda düzelmişmidir? 

7 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Denemeden anlayamazsin canm gidin en ufak yanlisindaa uzaklastir ailenden
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Bence son bir sansi ver canim 1 yil gecmiz belkide duzeldi
tarafından
1 yıl öncesinde de düzeldim diye gitmiştik yine aynısı olmuştu canım o yüzden çok korkuyorum
0 oy
(11,082 puan) tarafından
Kararlı bi şekilde yap konuşmanı ciddi olduğunu anlasın sonra 2. Şansı ver derim ben. Belki her şey daha iyi olur. Asıl amacının seni kendi ailesine götürmek olduğunu düşünüyorum ama olsun, senin ailene iyi davrandığı sürece düzen devam eder diye konuşursun işte. He ama eski davranışları aklında olduğu için de en ufak hareketi batacaktır sana, ona dikkat et. Küçük şeyleri de büyütme ailenin yanına gidince. Güzellikle konuşarak halledebilirsiniz madem akıllandım diyor ispatlasın işte. Aile içi muhabbetiniz artar inşallah 
tarafından
Konuşarak çok sözler verdi, çok ağladı karşımda ama yine aynısı oldu artık güvenimde kalmadı canım ne yapacağımı bilemiyorum annem babam onunla konuşur mu eve alırlar mı onu bile bilmiyorum
(11,082 puan) tarafından
Aradan 1 yıl geçmiş olgunlaşmıştır belki artık. Annen baban da büyüklük yaparlar inşallah...
0 oy
tarafından
Son kez sans ver ve en ufak hatasında bir daha asla de
tarafından
Olanları düşününce o kadar korkuyorum ki canım mutlu mutlu memlekete giderdim dönüşte 10 gün ağlardım mahvetti beni
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizimde öyleydi canım emin ol yani boşanma aşamasına geldik bildiğin aile katliamı çıkacaktı tehditler her şey havada ucuyodu ama şuan ben onun ailesine gidip geliyorum o benim aileme çok sık gitmesek de onun ailesine ayda bir iki gün kalıyosam o da ayda bir gelip ailemde yemek falan yiyo ailem 2 haftada bir geliyo evime o şekilde düzelme oldu bizim de 1 yıl falan oldu ama insanlar değişebiliyor
tarafından
Eksra ne yaptınız ona çok şans verdim ama her defasında daha da batırdı her şeyi en baştan sevemediler birbirlerini bende çareyi böyle buldum annem babam onunla konuşmuyor artık bu düzene de alışıldı çünkü huzur bozan yok ne yapmam gerekiyor siz nasıl çözdünüz lütfen bana yardımcı olun
(4,700 puan) tarafından
Valla canım ciddi boşanma aşamasına geldik ben artık bitti dedim araya bir ton insan girdi onların ailesinden benim ailemden ama ben yok istemiyorum dayanamıyorum ben aileme çok düşkünüm bu benim zoruma gidiyo dedim en son saygı değer verdikleri amcası geldi konuştu bu son sans bu sefer de olmazsa ben sana diyecem kızım olmuyo bizim oğlan diyecem dedi tamam dedim eve döndüm ne ben onun ailesine bakabiliyodum ne o benim ailemin dedim bu böyle olmaz herşey karşılıklı ben ne kadar senin ailene gelsem sende öyle yapacan ama bir daha saygısızlık olmasın şahsen benim boşanma korkum ve amcasının ciddi konuşması etkili oldu artık o bile farkındaydı amcası bu son sans diye öyle olunca elbet yine hata yapıyor ama eskisi gibi değil çok şükür yavaş yavaş tam isinacaklar birbirlerine ben inanıyorum o nasıl benim aileme davranıyorsa bende hala tam anlamıyla öyle davranıyorum
tarafından
İnşallah bende çözebilirim çok ağladım çok üzüldüm artık yoruldum gerçekten:(
(4,700 puan) tarafından
Emin ol çok iyi anlıyorum seni Allah yardımcın olsun canım benim
0 oy
(256 puan) tarafından
Mantigin bana cok yanlis geldi canim. Probleminizi bilmiyorum ama ben esimle olan problemimi aileme yansitmam bu kadar. Nede onun ailesine. Boyle iki tarafa gitmeyecek huzurlu olmayi bekleme olmazsın. Hep bir eksik olur. 
tarafından
Problemim eşimle değilki eşimin aileme saygısızlığı hadsizliği ve beni her defasında rezil ve mahçup etmesi
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım bir şans ver bakalm duruma ama eşini al karşına ciddi ciddi konuş eğer aynıları olursa bu sefer konuşmadan boşarım de ciddiyetini bilsin ki öyle davransınlar 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 745 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde ogretmenanne__123 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 495 göst.
29 Kasım 2022 Aile kategorisinde Tugcee.r (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 383 göst.