0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından
tarafından kapalı
Salı günü anneme gidicektim olmadı çarşambaya kaldı oda olmadı bugğn en sonunda gidiyorum :D 1 saat yola çıkıcaz ama beni resmen stres basıyo. Yol çok kötü tutuyo beni bırakmıyo:D hele bide o trafiğe girince dur kalk yapa yapa içim dışıma çıkıyo titreme çarpıntı vuruyo ayran ve kraker alıyorum yanıma iyi geliyo biraz ama yine başlıyo. Trafik varsa 2 saat sürüyo yol, yoksa 45 dk kadar. Ama küçük araçla 5 dk yol bile gitsem fena oluyorum. 16 saat otobüs yolculugu yaptım banamısın demedi yüksek araç oldugu için etkilemiyo ama küçük araçlarda çok kötü oluyorum ya bayılcak duruma geliyorum artık var mı sağlam çözüm ilaç dışında :(
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Bende bu durumdan muzdaribim, turşu suyu iç yolda o biraz iyi geliyo, aslında hiç bişey fayda etmiyo ama bir tıkkkk turşu suyu iyi geliyo
(25,224 puan) tarafından
Ayy evde yokki turşu suyu :/ aklımda olsun ama
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından

Yigenimde oyle mecbur surup iciyo cnm 

Acaba tuzlu seyler limon kolonya vs ise yaramaz mi
(25,224 puan) tarafından
Eşimde şurup alalım dedi ama emziriyorum diye kullanılır mı bilmediğim için almadık. Limon denemedim onu alayım bide yanıma kolonya hep yanımda zaten ayran çok iyi geliyo ama 15 dk sonra yine başlıyo. Geçen sefer yol ortasında durdurduk arabayı indim çok kötü oldm :/
(12,777 puan) tarafından
Naneli seker vs de olabilir bi sor eczaneye surup kullanilir mi diye
0 oy
(580 puan) tarafından

Hamile değilsen ilaç iç bence başka birşey fayda etmiyor :) Benide yol çok tutardı, otobüs felan gördüğümde bile midem bulanırdı. Bileğimin üç parmak altına 30-40 kere derin bastırınca geçtiğini okuyup, denemiş ve az bir faydasını görmüştüm. Birde fasulye yutmak iyi geliyormuş, ya da leblebi. Hangisi iyi gelirse artık :) Şimdi evlendim evleneli Allaha şükür midem bulanmıyor galiba arabanın ön koltuğunda gitmek bile büyük ölçüde etkiliyormuş onu anladım :D

(25,224 puan) tarafından
Emziriyorum canım o yüzden ilaç alamadım ya güvenip. Aynen öne binince bi nevi iyi geliyo ama çocugu kucagımda tutuyorumya önede binemiyorum.
(580 puan) tarafından
Ay Allah yardımcın olsun bilirim o mide bulantısını gözün hiç birşeyi görmüyor :) Sen yine de yolun sonunda kavuşacağın aileni düşünüp, yolun bittiğini hayal et yolu öylece bitirmeye çalış :)
(25,224 puan) tarafından
Ay kız neler düşünüyorum banamısın demiyo mideme kramp girdi stresten :D geçen sefer giderken  kendimden geçtim çocugu eşime fırlattım poşetteki cicibebeyi çıkarıp fırlatıp poşeti şey için kullandım :D söylemiyim şimdi
(580 puan) tarafından
İşte birde çıkaramamak var benimde midem inatçı 6-7 saatlik yolu heep mide bulantısıyla geçirirdim, yatacak kucak arardım, bana bulaşmasınlar isterdim. Yine de çıkaramazdım ya. Bence şey olması iyi olur gibi, miden rahatlamış olur. İyi yolculuklar bu arada
(25,224 puan) tarafından
Çok sağol canım bakalım nasıl geçicek birazdan çıkıcaz
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Selin benide çok tutardı araba yolculuğu ama ben yıtkunarak çözüm buldum sakız çiğne yok boyu iyi gelir naneli falan 
(25,224 puan) tarafından
Onuda alayım giderken bari ay stres basıyo
(3,823 puan) tarafından
Stres yapma kız düşündükçe daha çok miden bulanır düşünme den çık yola
0 oy
(859 puan) tarafından
Ön koltuğa otur yola odaklan kusmayı aklına getirme benimde başımda bu bela. Ha bide müzik açtırma müzikte mide bulantısı yapıyo
(25,224 puan) tarafından
Öne oturamıyorum ki çocugu tutuyorum arkada kucagımda :/ kardeşimin kucagında durursa ona veririm belki geçerim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 151 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

380,332 soru

11,387,698 cevap

34,890 kullanıcı

...