0 oy
101 göst.
Aile kategorisinde (1,753 puan) tarafından
Kızlar kızımla bayramdan sonra memleketime gtcz yol 10 saatlik ve hem kızımı hem beni araba çok kötü yapıyor kendim için bir şey değil ama kızım çok kötü oluyor ağlıyor kusarken buna ne iyi gelir acaba?

7 Cevaplar

0 oy
(2,138 puan) tarafından
Bizimkiside ayni, sadece yatarak kusmasini engelliyoruz, yatıyor  boyunca oyle daha az midesi bulaniyor
(1,753 puan) tarafından
Canım yatsa da uykusunda bile kusacagini anlıyor ağlıyor bı turlu geçmiyor:(
(2,138 puan) tarafından
Benide araba tutar ama çocukları daha fazla zorluyor bulantı, bizde çoğu zaman  işe yariyor yatmak,  bir yandan kraker falan versen eline bilemedim, ben dr sordum büyük bir ihtimal ilerdede devam eder dedi, ilaç falan onermedi
(1,753 puan) tarafından
Eyvah bende küçüklüğümden beri var cnm haklısın
-Reklam-
0 oy
(3,663 puan) tarafından
Meptamid şurup var çocuklar için ondan alın içirin ama bol bol uyusun .
(1,753 puan) tarafından
Doktor yazmadan da alabilir miyim cnm bide herhangi bir yan etkisi varmı acaba 3 yaşında kızım bu arda
(3,663 puan) tarafından
Ben eczaneden almıştım . Kızım da aynı 3 ya da 4 yaşında falandı . Bulantı için zaten kullanıyor. Ezcaneye danışın o zaten anlatır size .
(1,753 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim:d
0 oy
(12 puan) tarafından

Instagram'da göbek deliğine iki yara bandının çapraz bir şekilde yapıştırıldığını görmüştüm. Yorumlarda bir sürü insanın d bu yöntemi kullandığını okudum. Belki işe yarar <3

(1,753 puan) tarafından
İnşallah cnm deneyeceğim bakalım:d
0 oy
(712 puan) tarafından
Göbek deliğine yata bandı yapıştırın ben de 25 senedir bu dertten muzdariptim çok da saçma gelmişti ama işe yarıyor 
(1,753 puan) tarafından
Ay inşallah cnm kendine de kızıma da deneyim inşallah iyi gelir bizde teşekkür ederim
0 oy
(385 puan) tarafından
Cnm ben burada okudum denedim fayda gördüm çapraz şeklide yara bandı yapıştır göbeğine 
(1,753 puan) tarafından
Gerçekten mi Cnm onu da deneyim
(385 puan) tarafından
Evet benim kzıım aynı arwbaya bindim mi mutlaka poset alıyordum yanıma yara, bandı demiş Bi arkadas burada ve işe aradı dene bence
(1,753 puan) tarafından
Çok sağol canım valla eve varana kadar iki elimde poşetle yım arabanın içinde afedersin ikimizi birden tutmasydi :d
(385 puan) tarafından
Zor cnm kendin iyi kötü idare ediyorsun da çocuk zor oluyor
0 oy
(827 puan) tarafından
Bizde de aynı ayran iyi geliyor tuz koyuyorm az leblebi tuzlu kraker iyii geliyor bize
(1,753 puan) tarafından
Canım geçende otobüssle yarım saatlik yolda kraker verdim yine de tuttu :(
(827 puan) tarafından
Baya hassas ben alıştm artık 3 aya bir 12-13 saat yol gidiyorum
0 oy
(803 puan) tarafından
Göbek deliğine çarpı şeklinde iki tane yarabandi yapıştırmak iyi geldiğini okumustum
(1,753 puan) tarafından
Evet cnm çoğunluk olarak bu söylendi İnşallah bizde iyi gelir:d

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 185 göst.
0 oy
12 cevap 151 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,148 puan) tarafından soruldu

378,409 soru

11,326,649 cevap

34,780 kullanıcı

...