0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Salı günü anneme gidicektim olmadı çarşambaya kaldı oda olmadı bugün en sonunda gidiyorum :D 1 saat sonra yola çıkıcaz ama beni resmen stres basıyo. Yol çok kötü tutuyo beni bırakmıyo:D hele bide o trafiğe girince dur kalk yapa yapa içim dışıma çıkıyo titreme çarpıntı vuruyo ayran ve kraker alıyorum yanıma iyi geliyo biraz ama yine başlıyo. Trafik varsa 2 saat sürüyo yol, yoksa 45 dk kadar. Ama küçük araçla 5 dk yol bile gitsem fena oluyorum. 16 saat otobüs yolculugu yaptım banamısın demedi yüksek araç oldugu için etkilemiyo ama küçük araçlarda çok kötü oluyorum ya bayılcak duruma geliyorum artık var mı sağlam çözüm ilaç dışında :(

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende öyleyim malesef cnm bir ara bulantı hapı almıştım iyi gelmişti
(25,224 puan) tarafından
Emzirirken kullanılıyo mu o cnm
tarafından
Bilmiyorum ki cnm
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Bende aynıyım maalesef nefret ediyorum bu durumdan normalde uyurdum pek hissetmezdim uzun yol olunca ama şimdi oğlum var diye uyuyamiyorumda çözümü mide bulantı hapında buldum etkisi 6 saat falan suruyo onunla idare ediyorum
(25,224 puan) tarafından
Emzirirken kullanılıyo mu cnm o hap alamıyorum Emziriyorum diye.
0 oy
(15,726 puan) tarafından
Sakız cigne bende kotu oluyorum ve arabada çok hareket ettirme sabit bir yöne bak sürekli konuşma 
(25,224 puan) tarafından
Hiçbşy işe yaramıyo valla ya yine kötü oldm:(
0 oy
(1,776 puan) tarafından

Bir çaresi filan varsa bana da söyleyin işkence oluyor yolculuk. Kusmaktan içim dışıma çıkıyor :(

(25,224 puan) tarafından
Ben bulamadım valla ilaç sorucam doktora çok kötü oldm yine:(
0 oy
(5,721 puan) tarafından

Postu görünce heh bu dostum demem peki:D

(25,224 puan) tarafından
Hahaha nasılda biliyo :D
0 oy
(253 puan) tarafından

image

bu sekilde yaziyo canim brn metpamid kullaniyodum 
(25,224 puan) tarafından
Doktora sorayım canım çok sağol
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Bi gitmedin kurtulamadık senden beee :)

Tuzlu şeyler al aşkı belki etki eder

(25,224 puan) tarafından
Gittim gittim sonunda kız mahfoldum yaa ne tuzlu ne ekşi bi işe yaramadı :(
(16,504 puan) tarafından
Annene selam söyle benden :)

Yaaa kötü olmuş
0 oy
(27 puan) tarafından
Ahh bacım bende seninle aynı durumdaydım taki doktorum bana  prilam ilacı verene kadar akşam yatmadan önce iki tane alıyorum iki keredir yulculuk yapıyorum midem bulanmıyor mucize gibi bir şey  bana çok iyi geldi
(25,224 puan) tarafından
Emzirirken alınıyo mu bu ilaç peki
(27 puan) tarafından
Ben hamileyim doktorum bana verdi eczaneye yada bir doktora danış İnşAllah sana yarayan bir yöntem bulursun
0 oy
tarafından
Hiç denemedim ama TV'den bir doktordan duymuştum kuru fasulye 1 tane yutun diyordu 
(25,224 puan) tarafından
Yanonu bende duydum ama yaomadım keşke yapsaydım
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hareket hastaligin varsa sadece ilacla bastirirsin bunu.On koltuga otur arabayi da havalandir surekli
(25,224 puan) tarafından
Öne oturdum ama çocuk durmadı arkada dayısında mecbur geri geçtim 5 kere durduk yolda en son 5 dk kala dayanamadım ve çıkardım :(
(6,203 puan) tarafından
Yola cikmadan once kendine bi sakinlestirici al
0 oy
(10,048 puan) tarafından
Yola cikmissindir muhtemelen ama ben yinede yaziyim. Metpamid var bulanti hapi. Benide yol tutuyo ben onu alinca rahatliyorum. Emzirirkende kullaniliyo diye biliyorum bi eczaneye sor istersen. Birde telefona bakma kitap okuma direk karsiya bak. Araba icinde biseye çok kitlenme daha cok mide bulantisi yapiyor
(25,224 puan) tarafından
1 bucuk saatte geldil mahfoldum 5 kere durduk yolda son 5 dk kala yolda dayanamadım artık ve çıkardım :(
(10,048 puan) tarafından
Ah canım ya o kadar iyi anliyorumki seni asla yol gidemezdim bende. Trabzona giderdik yazin 18saat. Annem yanina hep poset alirdi mutlaka kusardim bikac kere. Sonra annem eczaneye sordu oda metpamid vermistim 6saatte bir aliyosun gercekten ise yaradi bende.
(25,224 puan) tarafından
Doktora sorucam mutlaka gidince çekilecek gibi değil ya :(
(10,048 puan) tarafından
Aynen sor bakalim insallah ise yarar
0 oy
(968 puan) tarafından
Herkes okusun baktim bilen yok... medikalda bulanti bileklinleri var hayat kurtarir 5 dk yolu bazen gidemeyen ben balayinda 600 km gittim sacma ama ise yarayan bsey 
(25,224 puan) tarafından
Yaa nerden bulurum onu geldik 1 bucuk saatte inan mahfoldum yolda :/
(968 puan) tarafından
Medikallerde satiliyor canim 40 lira falandi ben aldigimda ama baya ise yariyor lastikli icinde demir var o bileklerinin ic kismina degecek yola cikmadan yarim saat oncr twk
(25,224 puan) tarafından
Bizim burda medical nerde var bilmiyorum ki hiç görmedim internette falan yokmu dur
(968 puan) tarafından
Vardir bulanti bilekligi yaz yetiskin icin olanini al

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 92 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 103 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Damla berna (1,752 puan) tarafından soruldu

380,365 soru

11,388,702 cevap

34,894 kullanıcı

...