0 oy
200 göst.
Aile kategorisinde (1,216 puan) tarafından
Kızlar 2 yıllık evliyim ve eşimin ailesiyle kalıyorum buraya evlendikten sonra geldim tanımıyorum buraları ve eşim ve ailesi baskıcı biraz kadın kısmı evde oturur gibisinden şimdiye kadar asla bi hatam olmadı eşime asla sadakatsizlik yapmadım ama sanki eşim ben heran bişey yapıcam onu aldatıcam düşüncesinde markete gitmek istesem markette erkek görmeye gidiyosun der market evden bakınca görünüyor çok yakın zaten tek gittiğim tek yer ve iki yıldır ailemi görmedim korona hamilelik vs onun 15 gün izni var birlikte gidip gelicez diyor bende bi ay kalayım diyorum yokdiyor tek kalmazsın diyor niye böyle ne yapmam lazım kızlar ters davranıp dahada kötü olsun istemiyorum nasıl davranmalıyım nasıl bana güvenir siz yerimde olsaydınız ne yapardınız çok dertliyim kızlar

9 Cevaplar

0 oy
(3,880 puan) tarafından
Nisanliykwn falan belli etmedi mi bu huyunu 
(1,216 puan) tarafından
Yok canm ya uzaktaydı ben istanbulda o burda yani ailesiylede oldugu için etkisi oldugunu düşünüyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konuşmayı denediniz mi. Neden böyle yaptığını sorun ne bileyim konuşun neden güvenmesin ki eğer eskiden kalan güvensizliği varsa başkasından sebep bu senle ilgili bişey değil sende biraz dişini göster 
(1,216 puan) tarafından
Canm söyleyince ben böyleyim eşim tek gezemez diyor
0 oy
tarafından
Ters davranıp kötü ye ilerletmelisin  guzelliklikle anlamıyorlar 
0 oy
tarafından
Yuhh bunu mu dedi sana ve sen hala ne yapmalıyım diyosun ya ben olsam o adamı boğarım ulan yemin ederim
(1,216 puan) tarafından
Ters davranırsam gerçekten bişey oldugunu düşünsün istemiyorum
0 oy
tarafından
yuh ya pskipatların arasına düşmüşsün resmen. ne kadar ayıp o sözler ama sevgiliyken de böyle olduğunu fark edemedin mi? 
(1,216 puan) tarafından
Sevgili olmadık görücü usulü ve uzkataydık canm cicim ayları işte
tarafından
hem görücü usulü hem ailene gitmene izin vermiyo ilginç kafalar valla. aileler arası sorun olsa anlayacağım ama sizi bi araya getiren aileleriniz. seninkini dolduruyolar galiba. ne mantık kalmış ne akıl paranoyak olmuş. bence ailenle telefonda konuşabiliyosan anlat yaşadıklarını. sen ses çıkarmadıkça tepene binmişler. arkanda dağ gibi ailen var senin. herkes haddini bilecek. ben senin yerinde olsam valla mahvederdim onları. bu durumu kendi lehime çevirirdim. madem dışarı çıkamıyorum her haltımı evdekilere yaptırdım. derim şunu git al sonra gelince aa şunu söylemeyi unutmuşum kalk şunu da al :D madem tek gidemiyorum şu gün şuraya beraber gidicez vs. kukla ederdim. hem sanırım erkek çocuğun da var sıkıyosa bi laf etsinler sana. onların soyunu devam ettirecek çocuğun annesisin. istesen çocuğun yüzünü 1 ömür göstermezsin :D
(1,216 puan) tarafından
Ben eşiminn düzelmesini istyorum canım zıtlaşırsam ters teper biliyorum
0 oy
tarafından
Kişi kendinden bilir isindeseydin kendide kadın görmek için çıkıyor dışarı ozaman 

Valla canım napsan boş  
(1,216 puan) tarafından
Kaybetmek değil eşimi kazanmak istyorum
tarafından
Ailesinden uzaklaştır ozaman onlar belki baskı kuruyor ama huyu buysa degisemezsin
(1,216 puan) tarafından
Babası dedi birlikte gidin sen dön kalsın sonra ben almaya giderim yok dedi bi gece bile bensiz kalmak istemiyor
0 oy
(261 puan) tarafından
Guzel yanini görmek istedim ben olayım ailenize sizinle birlikte gelip 15 gun gini bi sure kalıyor cogu erkek eşinin ailesine bayramci bile gitmiyor güven sorunun ise sizinle alakalı olduğunu düşünmüyorum bilinalti yada ailesinde babasından gördüğü biseyle ilgilidir ben çok mutlu oluyorum mesela o kadar alışmışım ki artik tek başıma bi yere giderken utanıyorum her işimi eşimin halletmesi cok hoşuma gidiyor ben çalışıyorum zaten istesem gitme demez ama onun korumasında olmak bana güven veriyor
(1,216 puan) tarafından
Ailem uzakta canm bi günlük mesafe zaten babası yaşlı halada annesini göndermez biyere
0 oy
(249 puan) tarafından
Ailene durumu anlat göz dağı ver korkut böyle saçmalık mı olur bu kadar güvenmiyosa evlenmeseymis zaten ailenden uzakta olan sensin eşin gözün açılmasın istiyor gibime geldi 
(1,216 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum bide sanki azbi rahat bıraksa bişey olacak diye korkuyor
0 oy
(695 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun zor yani ha hapis hayatı ha senin hayatın gibi

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 332 göst.
0 oy
2 cevap 98 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,821 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 210 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bebeko (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 688 göst.
25 Mart 2020 Aile kategorisinde Beyza5426 (309 puan) tarafından soruldu

382,232 soru

11,444,369 cevap

35,014 kullanıcı

...