0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bundan önceki postlardan hatırlayan varsa eşimle gittiğimiz bir yere kasadaki kız baktı eşimde ona baktı baya uzun bakıştılar yanımda dedim kavga etmiştik. Dünde benzer bir olay oldu ben 21 haftalık hamileyim özel hastaneye gidiyorum dün detaylı ultrasonum vardı ama randevu saatine 20 dakika geç kaldık ultrason kayıtlarını açan kız alamam 20 dakika geçmiş dedi neyse eşimde orayı inletti tabi kendi doktorumuza çıktık hasta haklarına çıktık baya tantana oldu çünkü biz geç kalacağımızı arayıp söyledik trafikteydik ama o kız yok söylemediniz falan diyordu eşimde onla baya kriz yaşadı neyse kendi doktorumuzun asistanı ve hasta haklarındaki bayan halletti ultrason için sıra aldık bekledik ablamda bizimle gelmişti o an eşimle konusuyolardi özel hastane bide şöyle böyle diye sinirler hala gergindi alamam diyen kız önümüzden geçiyordu eşimde ona bakarak yüksek sesle laf attı çalışanların beceriksizliği gibisinden kız önünden geçerken tekrar laf atması da beni sinirlendirdi sonuçta onca tartışma oldu yapacağımızı yaptık gerekli kişiler yardımcı oldu sırayı bekliyoruz ne gerek var dedim gözünü dikip bakıyosun laf atıyorsun bide eşimle de gerildik sinir oldum napayım dedi sonra ben biseyler dedikçe gözünü kaçırdı hiç cevap vermedi daha çok gerildim. Bu ve bunun gibi olaylarda sürekli geceleri rüya görüyorum eşim başka biriyle oturup konuşuyor tanışıyor beni yok sayıyor rüyamda bile kavga ediyoruz sürekli başkalarıyla görüyorum bu gecede aynısı oldu işte yine başka birini gördüm eşim oturmuş kahve almış içiyorlar yeni tanışıyorlar bende ordayım kavga çıkarıyorum falan. Bilinç altım bunlarla doldu artık resmen işkence görüyorum sabahları o rüyalarla uyandığımda eşime bakınca yanımda bombk hissediyorum kendimi ona.yakin durmak istemiyorum yatağın diğer tarafına atıyorum kendimi uyanınca geliyor yanıma öpüyor konuşuyor vs ama hiç yakın hissetmiyorum ne yapacağımı bilmiyorum nasıl davranacağımı dün ona uzun bir mesaj attım okumamış bile cevap vermemiş hep başka şeyler yazmış benim ne yapmam lazım psikolojim alt üst oldu. 

6 Cevaplar

0 oy
(2,439 puan) tarafından
İlk anlarığın şey rüyamıydı hastahane olayı falan
tarafından
Hayır rüya değil bakışma olayı farkı bir zaman yaşandı üç dört hafta önce hastane olayı da dün yaşandı böyle şeyler birikti ve artık her gece aynı rüyaları görüyorum eşimi naska biriyle konuşurken otururken hep böyle ruyalar
-Reklam-
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Eşin senin psikolojini bozmuş bide hormonlar tavan napacagini bilmiyorum ya 
tarafından
Gerçekten bu rüyalara uyanmak kendimi bile sorgulamama sebep oluyor kendime olan güvenim yerle bir oluyor rüyalarımda eşim hep çok güzel kızlarla birlikte oturuyor eğleniyor konuşuyor kendimi ezik gibi hissediyorum artık
0 oy
(118,481 puan) tarafından
kiz ruyadan hastameye gectin kafam karisiti ☺
tarafından
Bu ve bunun gibi olaylarda sürekli geceleri rüya görüyorum diye başlamışım cümleye ondan öncekiler gerçekte yaşadığımız gerisi rüya görmekle ilgili ama mesaja cevap vermediği de gerçek
0 oy
(8,848 puan) tarafından
Önceki mevzuları bilmemde hastane olayında eşin suçlu değil kim olsa yapar takar yani kıza... Hamilelikte hormonlar alt üst oluyo ilerde bunları hatırlayıp güleceksiniz biraz daha sakin ve sabırlı olmayı dene kendini de esinide  yıpratma başka şeylere odakla aklını bebeğini düşün
tarafından
Ablamda öyle dedi kız çok sinir etti bizi ama görmedin mi dedi bilmiyorum ya ama çok etkileniyorum en ufak biseyden bile
0 oy
(40 puan) tarafından
Yatmadan önce bilinç altını temizle. Gördüğün rüyalar haberci rüya değil senin vesveselerin. Uyumadan önce kafandaki sorulara olumlu yanıtlar ver kendini rahatlat öyle yat. Eşine gelince gerçekten o kızla bakıştıysa önceden de bakışmıştır yada bi iletişim olmuştur lk bakışta uzun bakma olmaz. Ama sen hamile olduğun için kendini beğenmiyor ve diğer kadınlardan aşağı görüyorsun (ki daha mucizevi kutsal bişey) oyüzden bakıştılar diye düşünmüş gereksiz anlamlandırmış olabilirsin canım, ve eşin senin hassas olmanı bildiği halde böyle rahat davranıyorsa bu adam insan olarak senden daha aşağıda odun yani bildiğin, ah bi kendimizi sevebilsek 
tarafından
Bu ne güzel bir yorum gerçekten ya :( ama bilmiyorum işte nasıl davranacağımı bilmiyorum biliyorum beni seviyor ama gerçekten çok düşüncesiz üstelik benden küçük eşim maalesef hala bir çocuk gibi çok üzülüyorum ama
(40 puan) tarafından
Aman senden büyükte olsa farketmez erkekler umursamaz oluyor biz sinirden uyuyamazken onlar kafayı koyduğu gibi uyuyor. Böyle yaratıklarıda çok ciddiye almaya gerek yok :) Benimkide aynı hem seviyor hem umrunda değilim. Kendi öncelikleri var. Aslında demekki seviyorlar ama bizim sandığımız kadar değer vermiyorlar evde ki kız kardeşi, annesi gibi davranıyolar rahata alışmışlar artık bi süre sonra karısı gibi görüp kaybetme korkusu yaşamıyorlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 66 göst.
13 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Busra2607 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 275 göst.
0 oy
6 cevap 141 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 358 göst.

374,630 soru