0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben b.k beyin annemgile gittim gece geri geldim... Eşimde evde yok bugün çok temizlik yaptım canimda silkindi yoruldum baya akşamdan beri sağ tarafta kramplar oluyordu simdi kalbimin olduğu yerin hizasında ağrı gbi bişey var sırtımda var karnimda var bu ne ağrısı tekim gece gece babamı annemi arayıp uyandırmak istemedim babam korkar kalp hastası eşim şehir dışında 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
32+5 haftaligiz
-Reklam-
0 oy
(10,634 puan) tarafından
Canım sürelerini takip et 5 10 saniye de gelmesi lazım ama çokta varsa hastaneye git Rabbim yardımcın olsun sağ salım al kucağına 
tarafından
Allah razı olsun canim aniden oldu
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Sancılar arada kesiliyor mu kesiliyirsa dakika tut  sürekli düzenli aynı dakika sanci oluyorsa doğum sancısı  bi sekil yardım almak zorundasın 112 ara olmazsa
tarafından
Kaç dakika aralıklarla geliyor
0 oy
tarafından
Haftan erken diyenleri tiye alma ablam 31 haftada doğum yaptı, yani sürekliyse doğum sancısıdır ama kesiliyorsa ağrı yorulduğun için olur, benim doğumuma 2 gün varken karnım taş gibi semsertti 37 de doğurdum
tarafından
Şuan biraz daha iyim bacım sağol
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Öncelikle sakin ol sakın korkma öyle bir durumda acili ara ambulans iste nefesini kontrol et ve dakika tut ağrın 5 dakikanın altında sürekli geliyorsa bil ki doğum geliyor endişe etme annesi duanı et bel kısmına vucudına baskı yapma ani hareket yani cnm 
tarafından
Teşekkürler canım ama ağrı kesilmiyor hiç şuan az daha iyim karnimda acı var sadece
(2,678 puan) tarafından
Dayanmaya çalış bakalım o zamn canm ama devam ederse git doktora bekleme Allah korusun
0 oy
tarafından
Makatına vuruyor mu ağrı sürekli büyüktuvalete ihtiyacın varmış gibi tuvalete  gidiyor musun? Doğum sancısıyla birlikte bunlar varı bende 34 +2 de doğurdum ihmal etme ağrın gitgide artarsa acilen git

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 122 göst.
18 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 369 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu

384,720 soru

11,508,271 cevap

35,165 kullanıcı

...