0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (4,142 puan) tarafından
Hangisi zor

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Planlı sezeryan istedim sancı çekmemek icin yinede son 3 gün çektim diş daha hafif 
(4,142 puan) tarafından
Yapma yaa:) Allah anali babali büyütsün
-Reklam-
0 oy
(27 puan) tarafından
Valla bence diş ağrısı doğum sancısını 2 saat çektim diş ağrısını hamileyken 1 hafta çektim doktorlar hamile oldugum için çekemeyiz dediler kafamı duvardan duvara vuruyodm
(4,142 puan) tarafından
Ayyy kiyamam
0 oy
tarafından

Ay tabiki diş hatta doktora gittim doğumda böyle sancı çekmedim dedim niye sen doğum mu yaptın dedi he dedim 2 bebem var :D o zaman küçük kızıma 3 aylık doğum yapmıştım 

Vallaha hep diyorum 10 çocuk dogurayim diş ağrısı cekmeyeyim :ermm: öyle fena 

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Diş ağrısına bir çare var ama doğum sancısı fenaaaaa 22 saat kendi sancımı cektiğim için rabbim herkese kolay doğum versin
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Diş agrisi, apandisit ağrısı, doğum sancısı ucunu de yaşadım. Diş çok zor evet sürekli olduğu için. Apandisit hayatımda yaşadığım en zor acı diyordum. Hatta doğuma giderken ondan zor olacağını düşünmüyordum. Kiyaslicam demiştim. Doğum sancısı daha zordu. Ama söyle bi şey var doğum sancısının bir sonu var ilerleyişi var doktorlar kontrol edip su kadar kaldı bu kadar kaldı dedikleri için bi umudun var. Bu da sana dayanma gücü veriyor. Diş ağrısı öyle değil mesela gecenin köründe başlasa acıdan çıldırsan da sabahı bekliyorsun bi şekilde. Ya da apandisit mesela hiç ara vermiyor sürekli devam ediyor ( sonu ameliyatla bitti ) ama doğum sancısı aralıklı olduğu için bence diğerlerine gore daha dayanilanilir. Zor ama dayanmak için sebebin var en azından 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 706 göst.
0 oy
3 cevap 148 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
11 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu

384,981 soru

11,514,388 cevap

35,174 kullanıcı

...